Ostatnia Wieczerza transwestytów w szwedzkim zborze. „Homopropaganda wtargnęła do Kościoła niczym taran”

6

Homopropaganda promowana przez nieprzyjaciół Ewangelii niczym taran próbuje wtargnąć do chrześcijaństwa, a zwłaszcza do umysłów jego wiernych. Stoją za tym homopropagatorzy licznych organizacji pozarządowych, producenci skandalicznych filmów takich jak „Pierwsze kuszenie Chrystusa”, gdzie Zbawiciel został przedstawiony jak dewiant, a którego przekaz oddziałuje na zdolności poznawcze szerokiej widowni. Na publikacjach i wypowiedziach wysoko postawionego pracownika watykańskiego jezuity James’a Martina, próbach uczynienia ze św. Pawła Apostoła sfrustrowanego geja, nabożeństw dla transwestytów i homoseksualistów, które w katedrze organizował wiedeński hierarcha czy specjalnych mszach adresowanych do LGBT+ – organizowanych z inicjatywy katolickiego biskupa.

Podobno propaganda do tej w Kościele Rzymskim przeprowadzana jest w totalnie zdeprawowanych luterańskich zborach, czego przykład mamy w szwedzkim Malmö. W protestanckim kościele pw. Św. Piotra i Pawła powieszono zdjęcie przedstawiające Ostatnią Wieczerzę transwestytów. Nie oszczędzono nawet Pana Jezusa, któremu na nogi założono szpilki. To „dzieło” niejakiej Elisabeth Ohlson, która jest lesbijką.
PRZECZYTAJ:
Kolejny coming out! Na kazaniu wyznał, że jest gejem. Dostał gratulacje od biskupa i owacje na stojąco

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Za: Cᴏɴᴛᴇᴍᴘᴏʀᴀʀʏ Aʀᴛ Nᴏᴡ!/ Twitter
Za: Cᴏɴᴛᴇᴍᴘᴏʀᴀʀʏ Aʀᴛ Nᴏᴡ!/ Twitter

Co ciekawe, zanim w szwedzkim zborze zawisło bluźniercze zdjęcie z Ostatnią Wieczerzą, w jego miejscu znajdował się równie skandaliczny obraz z dewiantami (zdjęcie po lewej stronie) autorstwa tej samej homopropagandystki.

Przypomnijmy, że od 2006 roku roku w szwedzkim Kościele luterańskim udziela się małżeństw parom homoseksualnym, co stoi w jawnej sprzeczności z doktryną zapisaną na kartach Starego i Nowego Testamentu (por. np.  Mdr 14,26; 1Kor 6,9b; por. 1 Tm 1,10). Mimo tych antychrześcijańskich wypaczeń, w myśl źle pojętego ekumenizmu Franciszka, luterański Kościół w Szwecji traktowany jest w Watykanie na równi z innymi denominacjami religijnymi i w ten sposób jest uwiarygadniany w oczach szeroko pojętej opinii publicznej.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Papieskie pocałunki

To nie jest żart! Msze dla LGBT+ z inicjatywy katolickiego biskupa. „Grupa uprzywilejowana w Kościele!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  Czas jaja sobie z żydów pędzonych do komór gazowych robić!!!

 2. Robert B. mówi

  Sparodiować tak religię świętego, bo żydowskiego, holokaustu…

 3. Flex mówi

  Tą ruję i poróbstwo finalnie skończy epidemia jakiegoś „syfilisu malajskiego” i HOMOroidów!

 4. wit mówi

  Sz.P. Jacku!
  Dyskusja z głupotą nobilituje ją bez potrzeby!
  Troszkę niepokoi mnie wyszukiwanie „na siłę” sensacji. Ten artykuł ociera się o reportaż z „dark roomu”.
  Po co nam takie emocje? Tych ludzi nie zmienimy a sami frustrujemy się , infekujemy złymi przeżyciami.
  Nawet jeżeli kolejni zboczeńcy-„artyści” popełnią jakieś „dzieło” w muzeum sztuki nowoczesnej, to takie sprawozdanie ze szczegółami nie przysporzy nam mocy.
  Pański portal odwiedzają ludzie prawi i nie trzeba nawracać nawróconych. Tego typu obrazki jak szwedzka wieczerza znajdą sobie ludzie w interii, wp, onecie itp itd.
  Polecam pod rozwage, siły życzę.

  1. Jacek Międlar mówi

   W artykule wskazałem jasno, że sprawa nie jest tanią sensacją. To potężny problem. Choćby artykuł przeczytał jeden nieuświadomiony to warto o tym pisać… zwłaszcza, że my nie ograniczamy się do przytaczania samych informacji. Opatrujemy je stosowną felietonistyką.

  2. Alek mówi

   Nigdy dość nazywania zła złem. Bo mimo woli słuchamy każdego dnia propagandy mówiącej odwrotnie i nawet przy najsilniejszej woli oporu jakoś ona wnika. Więc na pewno potrzebna jest odtrutka.
   Dobrze byłoby natomiast, gdyby od czasu do czasu wskazywać, dlaczego to zło jest złem – w perspektywie wiecznej i doczesnej. I oczywiście, jak powinno być dobrze, bo i to przestaje być oczywiste, gdy bezwzględnym prześladowaniom zaczyna poddawać się ludzi normalnych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.