OMZRiK w amoku, a rzecznik PSL kłamie po wywiadzie Międlara z Kosiniakiem-Kamyszem

Władysław Kosiniak-Kamysz udziela wywiadu Jackowi Międlarowi/ fot. screen
10

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz udzielił wywiadu Jackowi Międlarowi. Wywiad został opublikowany na portalu wPrawop.pl. Rozmowa została opublikowana w całości, nie zrobiono w niej żadnych skrótów. Wywiad przebiegał w miłej atmosferze, a Kosiniak-Kamysz powiedział m.in., że on nie podpisałby karty LGBT oraz stwierdził, że po wyborach nie wyklucza koalicji z Platformą Obywatelską.

ZOBACZ: „Nie podpisałbym deklaracji LGBT”. Wywiad z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem o ustawie 447, LGBT i ekshumacji na Wołyniu [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A teraz zobaczcie, co ze zwykłego, spokojnego, merytorycznego wywiadu zrobił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, założony przez skazanego prawomocny wyrokiem Rafała Gawła ukrywającego się w Norwegii przed karą więzienia za oszustwa i wyłudzenia.

Lider PSL spotkał się na rozmowach z Międlarem” – pisze OMZRiK na Facebooku. „Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się ze skazanym rasistą i homofobem Jackiem Międlarem. Panowie wymieniali się poglądami i ustalali jak po wyborach będzie odnosił się PSL do faszystów, na których czele stoi Międlar oraz wspólnie potępiali Marsze Równości oraz osoby LGBT. Obok Kosiniaka stał mężczyzna z rasistowskim symbolem supremacji białej rasy, nie przeszkadzało to jednak liderowi ludowców. Lider PSL przyznał, że w wielu sprawach zgadza się ze środowiskiem nacjonalistów o faszystowskich poglądach reprezentowanych w rozmowie przez Międlara. Jacek Międlar to były ksiądz, antysemita, rasista o faszystowskich poglądach, przez służby Wielkiej Brytanii i kilku innych krajów europejskich jest uważany jako przywódca skrajnie prawicowych bojówek i z tego powodu ma zakaz wjazdu do GB. Międlar został już skazany, a w tej chwili przeciwko niemu prokuratury w całej Polsce prowadzą kilkanaście postępowań karnych w związku z zachowaniami rasistowskimi i propagowaniem zakazanego totalitarnego faszystowskiego ustroju państwa. Co Państwo sądzicie o tym spotkaniu lidera PSL ze skazanym rasistą i faszystą Miedlarem? Prosimy o opinie w komentarzach. Nasi prawnicy analizują całą rozmowę Międlara i Kosiniaka, jeśli znajdziemy tam treści naruszające prawo zostanie złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa”.

Jak widzicie, OMZRiK wpadł w amok, w którym nie tylko znieważa i zniesławia Jacka Międlara, ale również grozi prezesowi PSL Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi. Na Twitterze OMZRiK zamieścił następujący wpis: „LIDER PSL SPOTKAŁ SIĘ NA ROZMOWACH Z MIĘDLAREM. Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się ze skazanym Międlarem. Panowie wymieniali się poglądami i ustalali jak po wyborach będzie odnosił się PSL do skrajnej prawicy na której czele stoi Międlar oraz potępili Marsze Równości”.

Ujadania OMZRiK najwyraźniej przestraszył się rzecznik PSL Jakub Stefaniak. W odpowiedzi na wpis OMZRiK na Twitterze napisał: „Dementuję! Nie spotkał się z Międlarem tylko Międlar dostał się na spotkanie z wyborcami, wykorzystał moment konferencji prasowej i nagrał rozmowę podając się za dziennikarza . WKK po całym dniu spotkań go nie rozpoznał. Odcinamy się od działalności tego człowieka!”.

„Nie kłam. Nie było żadnej konferencji prasowej. Wywiad został przeprowadzony przed spotkaniem. Jest tutaj” – odpisał Stefaniakowi Międlar załączając link do wywiadu.

Od siebie dodam, że rzecznik PSL nie tylko kłamie, ale przy okazji robi idiotę z Kosiniaka-Kamysza usiłując wmówić Polakom, że szef PSL nie wie, iż rozmawiał z Jackiem Międlarem. Jakie to jest żałosne. PSL boi się OMZRiK, a chce rządzić Polską? To są kpiny! Wpis rzecznika PSL to nie tylko kłamstwo. To żałosny i żenujący pokaz tchórzostwa. Wychodzi na to, że głosowanie na PSL to głosowanie na trzęsących portkami koniunkturalnych łgarzy podlizujących się lewackiej jaczejce od oszusta Gawła. Wstyd!

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Skandaliczny wyrok w sprawie Międlar vs. Lempart. Relacja live [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. stahu mówi

  Nie nie , on z Kciniaka nie robi idioty…. Kosinak jest idiotą !

  1. robert mówi

   Zygmunt Wrzodak: PO i PiS służą temu samemu panu. | nacjonalista.pl

 2. anonimowy tchórz mówi

  Jakoś nie słyszałem aby powstał i działał monitoring zachowań …. działający w drugą stronę. Ciekaw jestem dlaczego?

  1. Bufetowa.... mówi

   w jakim kraju ty żyjesz… człowieku…..

 3. knaa mówi

  Być nazywanym przez oszustów i pedałów z OMZRIK faszystą to zaszczyt.

 4. Jarek mówi

  ks. Jacku a czego oczekiwałeś po PSL i Kukizie ? Wspieraj Konfederację a Grzegorz Braun na pewno Ci nie odmówi wywiadu. Pięknie ks. bronił w programie u Piotra Barełkowskiego.

  1. Janusz I mówi

   Ja chętnie zagłosowałbym na Konfederację gdyby tam nie było Korwina.

  2. Gość mówi

   Wolisz OMZRiK i POPiS od Konfederacji?

 5. Janusz I mówi

  Przykro to czytać. Dzięki Panu Bogu za Jacka Międlara.

 6. Ada mówi

  Olalbym ten ośrodek ponieważ ci moniterzy mogą sobie monitorować tylko swoje gacie do tego się może nadają.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.