Ogromne poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości. Deklasują opozycję i poparcie wciąż rośnie!

Jarosław Kaczyński / Fot. Youtube
2

CBOS opublikował najnowsze wyniki sondażu badającego poparcie dla partii politycznych w Polsce. Gdyby wybory odbyły się w październiku wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość totalnie deklasując opozycję.

Na Prawo i Sprawiedliwość, Solidarną Polskę i Polskę Razem, według sondaży, chce głosować prawie połowa Polaków – 47%. Za PiS-em jest Platforma Obywatelska z wynikiem 16%, a następnie Kukiz’15 z wynikiem 8%. Do Sejmu ledwo by się dostała Nowoczesna, która zanotowała 6% poparcia. PSL otrzymałoby 3 proc. głosów a partie: SLD, Partia Razem, Wolność Janusza Korwin-Mikkego po 2 proc.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Poparcie dla partii rządzącej jest wyjątkowo wysokie i biorąc pod uwagę sondaże z poprzednich miesięcy, to poparcie cały czas rośnie. W ubiegłym miesiącu na PiS chciało głosować 44% Polaków. Oczywiście, należy „pierwiastkować” to co mówią wyniki sondaży, jednak nie da się ukryć że partia rządząca w poparciu Polaków nie ma sobie równych. Ciekawi jesteśmy co o sondażach myśli totalna opozycja? Czy zdają sobie sprawę, że z tygodnia na tydzień Polacy ufają im coraz mniej?

 

Źródło: CBOS, parlamentarny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. test24 mówi

    Super! Może w przyszłej kadencji będą robili też coś w interesie Polaków?

  2. gienio mówi

    Mam nadzieję, że Kukiz, Wolność i reszta podskoczy, bo jak PiS zdobędzie 50%, to zmienimy się w końcu w Judeopolonię.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.