Odroczenie obowiązkowych szczepień dla nauczycieli i służb mundurowych. Rzecznik MZ: „Tego nie da się przeprowadzić w tak krótkim okresie czasu”

Wojciech Andrusiewicz/ fot. screen
6

We wtorek (8.02.2022) rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował na antenie Radia Plus, że obowiązek szczepień dla nauczycieli i służb mundurowych nie zostanie wprowadzony od 1 marca. Zastrzegł jednak, że nie oznacza to, iż taki obowiązek nie zostanie wprowadzony w terminie późniejszym.

– W przypadku medyków mówimy o tym, że od 1 marca ten obowiązek będzie egzekwowany, to znaczy, że taka osoba będzie musiała być w pełni zaszczepiona. Więc, co logiczne, tego nie da się przeprowadzić w tak krótkim okresie czasu w stosunku do innych grup zawodowych – powiedział Andrusiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapytany o dalsze obostrzenia sanitarne lub ich znoszenie odparł, że „jest to temat do dyskusji”. Pytany o powrót dzieci do szkół poinformował, że decyzja jeszcze nie zapadła.

– Będziemy brali pod uwagę wszystko, m.in. to jak wygląda skala zakażeń w danym województwie, ile jeszcze mamy ognisk w szkołach. Pamiętajmy, że dzieci z klas 1-4 do tych szkół uczęszczają i jaką mamy sytuację pod kątem zleceń z podstawowej opieki zdrowotnej i hospitalizacji, więc to będzie baza do podejmowania decyzji. Podkreślam, nie jest wykluczone, że w ograniczonym zakresie ten powrót do szkoły się odbędzie – powiedział rzecznik MZ. Decyzję podjąć ma szef resortu zdrowia i minister edukacji.

Źródło informacji i cytatów: Radio Plus

Zobacz też:

Zmiana narracji kowidowej w mainstreamie: Horban i Flisiak zapowiadają zniesienie kwarantanny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zf mówi

  Odroczenie? chyba bardziej stryczka dla sługusów korporacji i tej kliki z Davos. Niech nie m,yslą, że wydłużenie procesu, dodrukowanie jeszcze kilku bilionów dolarów uratuje satanistyczny sPISek. Nawet ebile zaczynaja łączyć kropeczki. Kolaps systemu finansowego opartego na ciągłym dodruku zasysanym przez uzaleznione korporacje. Bilion dolarów w rezerwch banku Chin. Cyfrowy Juan. Robi się naprawdę gorąco. A minister Płaszczak wkłada swoją psią łapę pod hydrauliczna prasę. NIkt nie zadaje pytania czemu służy ekspansja technologii 5G, całkowicie poza kontrolą. Sieć Starlink. Maszty GSM jak wyjedziesz poza miasto, cały czas masz jakiś w zasięgu wzroku. Usdtawa bandycka pozwalająca na wzmocnienie 100x emisji 5G. Telefony z niewyjmowalnymi bateriami. Replikacja wirtualnej karty SIM na smartfonach, tak aby nawet gdy wyjmiesz karte telefon był do zlokalizowania. Preparaty %g, które prawdopodobnie łączą nanotechnologię adresacji sieciowej. Jeśli to połączyć to osoba po kilku dawkach preparatu mrna z grafenem już nigdy nie zniknie z mapy, w każdym razie nie zniknie na terenie cywilizowanym. Działania są skoordynowane. Przetworzona żywność, rakotwórcza, ograniczenie dostępu do leczenia. Zagroda zaciska się z każdej strony tak by dobry niewolnik był produktywny i nie wymagał za wiele w okresie post produktywnym, (skrócenie oczekiwanego czasu życia o 10 lat zapisane w agendzie 2030. Życzę wszystkim wiary i odwagi.

 2. Ewa-Maria mówi

  Dlaczego akurat tego nie da się przeprowadzić a wszystko inne można?. Oni psychopaci boją się wojska. Z nauczycielami daliby sobie radę. Wojsko może doprowadzić do sytuacji że mogą pióra fruwać w powietrzu. Ten przykurcz rzecznik, takie bajki może wciskać takim jak on. W ’ Warszawskiej Gazecie’ jest artykuł Sławomira M. Kozaka ’ Diabeł tkwi jednak w szczegółach’ Autor opisuje sytuację z jaką borykają się piloci oraz członkowie obsługi pokładowej, , zasłabnięcia, zgony. Przyrost jest skokowy. Wiadomo że wszyscy byli zaszczepieni. Bardzo polecam zapoznać się z tym szokującym materiałem.

 3. anonim mówi

  Słowa G. Brauna, mam nadzieję że prorocze są wciąż aktualne klauny fucciego.

 4. Jozef mówi

  Jedyna nadzieja na odebranie” wladzy”: mordercom , bandytom i zlodziejom jest POLSKI ~KONWOJ.. kierowcy nie obawiajacie sie my narod Was wspomagamy …cala Nadzieja w WAS, z nadzieja ze Policja i Wojsko Polskie dolaczy do NAS… NARODU!
  Nie pozzwolcie sie oklamywac…”MEDIA -KLAMIA” Nie bierzcie tych zabójczych szczepionek które prowadza do kalectwa, chorob i śmierci!! Nie zakladajcie tych masek– jestescie wolni””””

 5. Anioł mówi

  Gadzie zajebany sam się szczep nawet 10razy a od normalnych ludzi won! Jak nie zrozumiecie to my pójdziemy do was i w bardzo obrazowo pokazowy przekaz wytłumaczymy wam ludobójcy gdzie wasze miejsce!

 6. Ewa-Maria mówi

  Szykuje się u nas’ Konwój Wolności’. Wreszcie coś zaczyna się dziać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.