Obywatele RP zapowiadają blokadę Marszu Zwycięstwa Rzeczpospolitej w Warszawie

Cud na Wisłą/ obraz Jerzego Kossaka
22

– Już niedługo spotykamy się w Warszawie, aby przejść IV Marsz Zwycięstwa Rzeczpospolitej! Marsz ma na celu oddać hołd poległym Polakom, którzy wywalczyli naszą niepodległość. Dokładna data marszu to 15 sierpień pod Muzeum Wojska Polskiego o godz. 15:00! Serdecznie zapraszamy! – informuje Młodzież Wszechpolska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Już jutro widzimy się o 15:00 na skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Foksal w Warszawie. Jeżeli miasto i służby pozwolą przejść nacjonalistom, to powstrzymamy łamanie prawa przez neofaszystów-zablokujemy ich. Wspieraj nas finansowo! Wpłać darowiznę – odpowiadają Obywatele RP.

Czy ppor. MO Ewa Gawor wróciła już z urlopu i rozwiąże marsz narodowców? Czy Obywatele RP będą mogli bezkarnie blokować legalne zgromadzenie? Czy u boku Pawła Kasprzaka pojawi się „wrocławska słonica”? Jak długo agresywni „demokraci” będą traktowani ulgowo? Jedno wiadomo na pewno – czeka nas kolejna porcja lewackiego wycia. Mamy nadzieję, że narodowcy odpowiedzą im zawołaniem: „Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń, goń”.

Źródło informacji: twitter

Przeczytaj też:

Poseł Winnicki ujawnia: anarchistyczna lewica przeszkoliła urzędników warszawskiego Ratusza i policję

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Nic dziwnego ten marsz ma przecież upamiętnić ich klęskę w 1920 r. Do 1944 r. musieli czekać, a teraz znowu chcą im zabrać zdobycze socjalizmu ;).

 2. Jacek NH mówi

  Polska, tzw „totalna opozycja”, to pogrobowcy PZPR, SB i WSI, sieroty „okrągłego stołu”

 3. Jacek NH mówi

  Komunistów należało wyeliminować po 1989 roku, a nie dogadywać się ze zdrajcami Polski i Polaków. Kto raz wziął pieniądze od Kremla, musi mu służyć do końca. W przeciwnym przypadku będą konsekwencje

  1. michu mówi

   Kreml jest silny może zagwarantować pieniądze…. Waszyngton może dać pieniądze…. Berlin może dać pieniądze…. A my musimy na nie zarobić, no bo przecież poważne stolice ze swoich nie dają ;).

 4. Spostrzegawczy mówi

  Warszawiacy będą na Marszu upamiętniającym zwycięstwo nad żydobolszewią ! Musimy wreszcie odbić Polskę spod żydowskiej okupacji !

  1. zj mówi

   Tak powinno być ,czy tylko prezydent pozwoli?

  1. michu mówi

   No od 39 r. do dziś to już (jak na razie) nie do zwycięstw, choć może jeszcze…., a jak nie to może synowie i wnukowie (jak się narodzą i dadzą nam ich wychować).

 5. Normalny mówi

  Jest wiele dowodów na to, że największymi rasistami i nazistami byli sami Żydzi. Wystarczy zbadać źródła dotyczące pochodzenia dowództwa w armii Hitlera i min. 150 000 jego żołnierzy.

 6. Gniewko mówi

  Gaworowa gotowa, czy już wróciła z urlopu? Może była ta czerwona diablica na wykładach z niejakim antifiarzem Purskim, który to za dużą kasę szkolił ratusz z antypolskości? Idziemy na Marsz Zwycięstwa, lewactwo won!

 7. Hammurabi mówi

  Zbyt wiele wymuszonej okolicznościami cierpliwości i ustępstw. „Obywatele RP” tak naprawdę obywatele PRL pełnymi garściami czerpią ze swobód, których odmawia się środowiskom patriotycznym. Osobiście chciałbym spotkać tego gówniarza ze zdjęcia trzymającego napis „faszyści precz z naszych ulic” i odrobinkę przepytać z historii, ze szczególnym uwzględnieniem narodzin faszyzmu i jego różnicy względem nazizmu. Dla takiego Włochy, Niemcy – „wsio ryba”. A potem, choć stary jestem pokazałbym mu czym różni się faszyzm od patriotyzmu, ze szczególnym uwzględnieniem nazistowskich metod perswazji.

  1. michu mówi

   A co takich historia obchodzi? Jest koniunktura będzie niósł portret Adolfa, będzie inna Stalina, będzie inna „precz z faszyzmem”, ważne żeby zdobycze socjalizmu utrzymać (emerytury dla ubeków, dyspozycyjne sądy, kasa z budżetówki itp.),

  2. Hammurabi mówi

   Czyli zwyczajnie dać w ryj?

  3. michu mówi

   I tak nic nie zrozumie, a chytrzejsi od niego zrobią z niego męczennika.

  4. Hammurabi mówi

   Masz rację! Jednak coś zaradzić na to co pogrobowcy PRL-u wyczyniają trzeba. Przecież są pewne granice wolności a co dopiero samowoli.
   Myślę tu o „frasyniukach” przenoszonych z pietyzmem przez policję i tych „ubywatelach” przeświadczonych o swojej nietykalności.

 8. scigac !!! osadzic !!! mówi

  gonic siersciuchów !! ta banda czerwonych moze blokowac wc !! sprzedawczyki przeklęte !! skąd wytrzasneli tego Kasrzaka ?!

 9. The indoraptor mówi

  Wesprzeć KOD? ! Prędzej mi ręka uschnie niż wpłacę pieniądze na żydobolszewicką organizację!

 10. Zbulwersowany mówi

  Polonizacja i rekatolizacja Polski jest nieunikniona. Coraz więcej Polaków sięga po rozum do głowy.

 11. Ink mówi

  Rp to lewacko żydowska spolecznosc w Polsce.lewacka tolerancja i faszyzm do Polaków

 12. antykomunista mówi

  pozostalo tylko jedno: raz sierpem, raz mlotem, czerwona hołotę. !!!

 13. Dariusz mówi

  Coraz bardziej jestem wkur……..ny na to czerwone żydowskie lewactwo.Czekam z utęsknieniem na dzień w którym popędzimy to ścierwo z naszej ojczyzny!

 14. marian mówi

  To efekt edukacji przez nauczycieli wykształconych przez komunistyczne uczelnie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.