Obywatele RP próbują blokować Marsz Powstania Warszawskiego. Jazgot i zero argumentów. VIDEO.

fot. youtube
18

Obywatele RP zapowiedzieli, że będą blokować Marsz Powstania Warszawskiego, bo idą w nim „faszyści”. Na youtube pojawił się pierwszy film z ich akcji. Jest to po prostu żenada.

Na pytanie, dlaczego odmawiają ONR prawa do uczczenia pamięci powstańców warszawskich, wśród których byli przecież członkowie ONR, padały takie oto błyskotliwe argumenty: „ONR to spadkobiercy faszyzmu”, „ONR nie ma prawa”. Natomiast gdy funkcjonariusze policji próbowali zatrzymać grupkę Obywateli RP, rozległ się wrzask: „To jest Polska! ONR faszyści maszerują, nas zatrzymują!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jedna z Obywatelek RP miała ze sobą tęczową flagę. Na pytanie, dlaczego zabrała ja ze sobą na protest przeciwko Marszowi Powstania Warszawskiego, odpowiedziała; „Bo tak mi się podoba.” A dyskusja o delegalizacji ONR przez sanację, która zlikwidowała w Polsce demokrację, była wprost bezcenna. Zobaczcie sami.

Źródło: youtube

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Obywatele Rabinowego Państwa juz sa blokowani przez CIAmajdy ze Starych Kiejkutów,dzieki technologii remote neural monitoring,dlatego maja tecze w głowie,tak im pojechali po neuroprzekaznikach,ze kolorki zabełtane nie pamietaja o korzeniach

  1. Test24 mówi

   Polska jest ciekawą mieszanką – porąbany PiS, porąbane lewaki, 2 mln Ukraińców i coraz silniejszy nacjonalizm. Oj to wszysyko pierdolnie…

 2. Mirka mówi

  Nawet takie święto muszą zbrukać tęczowe szmaty.ONR zawsze pamięta o bohaterach Bóg Honor i Ojczyzna i tak ma być Panowie i Panie.

 3. Claire mówi

  Aż wstyd, że nasza Ojczyzna musi wykarmiać takie kreatury o polskobrzmiących nazwiskach z jednym zwojem mózgowym

 4. Krzysztof mówi

  chetnie splunal bym im twarz ale szkoda mi sliny

 5. Moro mówi

  To nie obywatele RP to sprzedajne kurwy

 6. Test24 mówi

  Ale OMZRiK napisał, że ONR atakował ich bez żadnego powodu. Komu wierzyć…

 7. M. mówi

  http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/tomasz-lis-onr-oczami-uczestniczki-powstania-warszawskiego,film,409876.html

  mówi Anna Jakubowska, uczestniczka powstania warszawskiego i sanitariuszka Batalionu „Zośka”

  – Przeżyłam dwa totalitaryzmy. Wiem, czym to grozi. Pamiętam Niemców, którzy chodzili z pasami „Gott mit uns” [„Bóg z nami”]. Pomieszanie narodowych haseł z pseudowiarą w Boga jest dla mnie skrajną nieodpowiedzialnością i wyzwala we mnie złe uczucia – mówi Jakubowska i dodaje: – Pseudo, bo ci młodzi ludzie też nie żyją miłością, ale nienawiścią, a to nie jest hasło, które przyświeca prawdziwym chrześcijanom.

 8. M. mówi

  ONR w Białymstoku:
  – z wczorajszych obchodów
  Fanpage Normalny Białystok- czytamy: – Brawo prezydent #Białystok Tadeusz Truskolaski! Wreszcie jednoznaczna reakcja na udział ONR-u podczas uroczystości! Gdy ONR mimo próśb organizatorów jako jedyna organizacja nie schował swoich flag podczas białostockich obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego, prezydent zrezygnował ze swego wystąpienia, a ostatecznie uroczystość przerwano.

  Natomiast zdaje się w Warszawie nie brakowało okrzyków typu: „Śmierć wrogom ojczyzny!” i w tym duchu. To ma być godne zachowanie podczas takiej uroczystości??

  – ONR w Białymstoku w kwietniu 2016:
  „- Stanowczo zalecamy nieopuszczanie pokoi – tak biuro ds. współpracy międzynarodowej Politechniki Białostockiej ostrzegało studentów z Erasmusa przed narodowcami, którzy w sobotę w Białymstoku obchodzili 82 lata istnienia ONR.
  Komunikat do studentów z zagranicy przesłano po południu w piątek (15.04). – W celu uniknięcia nieprzyjemnych incydentów prosimy nie wychodzić do miasta i nie chodzić po kampusie. Prosimy o pozostanie wewnątrz budynku akademika – czytamy w mailu do studentów.

  Pozostanie w pokojach zalecano od godziny 11 w sobotę do godziny 3 w niedzielę. ”
  Oficjalne pismo uczelni do studentów-gości.

  ONR ma taką a nie inną opinię bez powodu?

  1. test24 mówi

   Chciałbym Ci przypomnieć, że na opinię ONR i innych nacjonalistów, pracujecie głównie Wy 🙂 Czyż ten marsz Marsz Powstania Warszawskiego nie byłby spokojny, gdybyście nie dyskryminowali innych, zwłaszcza tych, których wielu członków w tym powstaniu walczyło? Czyż ten marsz nie byłby spokojny, gdybyście mieli choć odrobinę szacunku dla walczących i nie latali tam z gejowskimi flagami?

   Specjalnie prowokujecie, a następnie żalicie się, że „faszyści” was biją i wyzywają – zupełnie jak dzieci w podstawówce.

   A co do hasła „Śmierć wrogom ojczyzny!” – uważam, że tak, powinny takie hasła padać na takich uroczystościach. Mało tego, powinny być dumnie i głośno wykrzykiwane przez samych organizatorów w geście solidarności i podziękowania dla walczących, którzy oddawali życie dla Polaków.

  2. M. mówi

   W jaki sposób student Erasmusa „prowokuje” nerwowego członka ONRu i to do tego stopnia, że otrzymuje oficjalne ostrzeżenie od uczelni, by przez prawie dobę nie opuszczać pokoju???
   Dlaczego Kościół się od ONRu odcina?

   „na opinię ONR i innych nacjonalistów, pracujecie głównie Wy ” – na opinię ONRu pracuje ONR

   „Czyż ten marsz Marsz Powstania Warszawskiego nie byłby spokojny, gdybyście nie dyskryminowali innych, zwłaszcza tych, których wielu członków w tym powstaniu walczyło? Czyż ten marsz nie byłby spokojny, gdybyście mieli choć odrobinę szacunku dla walczących i nie latali tam z gejowskimi flagami?” – ?????????

  3. test24 mówi

   Bla, bla, bla… tak skomentuję Twoje wypociny 🙂 Jesteś jedną z tych osób, które pierwsze zatęsknią za ONR-em, gdy wprowadzicie do Polski zachodnią miłość do każdego, albo jakiś ruski ustrój, gdzie do łagru będzie można trafić za byle co 😉

  4. M. mówi

   „latali tam z gejowskimi flagami” – jeszcze chciałam wtrącić swoje 3 grosze na ten temat.
   Jest mi przykro, kiedy spotykam się z homofobią. Mam kolegę-geja, który tego faktu w sobie nie akceptuje. Najpierw uciekał w naukę, potem rozpoczął rundę po Polsce w poszukiwaniu psychiatry, seksuologa, który go z tego wyleczy (oczywiście bez skutku) jednocześnie udając hetero i spotykając się z kolejnymi dziewczynami, co zresztą robi nadal. Jest ok, póki jego przyjaciółki nie chcą przejść do kolejnej fazy związku, a on nie może im tego dać. Paradoksalnie ma opinie playboya skaczącego z kwiatka na kwiatek, on się z tego cieszy, bo nie wzbudza podejrzeń. Mówiłam mu, że to podłe, to co robi tym dziewczynom, ale on twierdzi, że na razie musi tak być. Uważam, że to wszystko przez tak rozpowszechnioną nietolerancję w PL, która unieszczęśliwia tak wiele osób. W normalnej sytuacji znalazłby sobie faceta i był szczęśliwy.
   Nie jestem w stanie zrozumieć jak to może komuś przeszkadzać. Np. Malta-kraj na wskroś katolicki zalegalizowała związki homoseksualne i świat się nie zawalił.

  5. test24 mówi

   To tak przerażające, że aż musicie latać z tęczowymi flagami na marsze upamiętniające Powstanie Warszawskie. Widocznie geje nie są wcale tak prześladowani, skoro mogą robić takie rzeczy w „faszystowskiej, homofobicznej Polsce” 😉

   To niech sobie jedzie na Maltę, jeśli będzie się tam lepiej czuł. Nie musi wcale siedzieć w Polsce, gdzie go „prześladują”, ma przecież wybór.

 9. M. mówi

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1609108,Bialystok-kuria-przeprasza-za-msze-ONR-w-katedrze-sprawa-marszu-zajmie-sie-Rzecznik-Praw-Obywatelskich

  „Kuria Archidiecezjalna w Białymstoku wydała oświadczenie, w którym przeprasza wszystkich, którzy” poczuli się dotknięci zachowaniem członków ONR w katedrze białostockiej”. „Incydent wynikł z niedopatrzenia administracji parafialnej. Kuria zapewnia, iż Kościół białostocki jest apartyjny i jest mu obcy nacjonalizm” – napisano w oświadczeniu opublikowanym we wtorek na stronie internetowej Archidiecezji Białostockiej.

  Chodzi o nabożeństwo odprawione tam w sobotę, które było częścią obchodów 82. rocznicy ONR.

  W ramach obchodów ONR odbyło się nie tylko okolicznościowe nabożeństwo w najważniejszej w mieście świątyni katolickiej, ale także marsz ulicami miasta, w którym według policji wzięło udział około 400 osób oraz koncert w klubie na terenie Politechniki Białostockiej.

  Władze tej uczelni w miniony poniedziałek wydały oświadczenie, w którym odcięły się od poglądów głoszonych przez ONR. Poinformowały też, że pracę stracił szef fundacji prowadzonej przez politechnikę, która odpowiadała za wynajem klubu.”

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prof-leszek-zukowski-do-andrzeja-dudy-gorzkie-slowa-powstancow-warszawskich/8bwjfwy
  „Niesmak część powstańców budził też marsz narodowców z ONR, który miał uczcić Powstanie Warszawskie. Powstańcy podkreślali rok temu, że nie walczyli o „Polskę tylko dla Polaków” tylko o Polskę wolną od rasizmu propagowanego przez niemieckich nacjonalistów w latach 30. i 40. ubiegłego wieku.”

  1. test24 mówi

   I co w związku z tym? Kogo to obchodzi, że ktoś się odciął od poglądów ONR? Ma prawo. Ja się odcinam od poglądów na to, że Ziemia jest płaska i jakoś nie czuję potrzeby, żeby się tym chwalić.

 10. jacek mówi

  UBwatele SB do Korei Północej.Tam jest ich „Raj”i ich miejsce.Wedłóg Gówna Wyborczego małe dzieciątka wbijane na sztachety to faszyści,a Bandera,Szuchewycz i UPA to postępowa elita i wzór do naśladowania.Jak sie wkurwie i spotkam to towarzestwo to wiury polecą!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.