O co chodzi z 1Polska? Gej niszczony przez LGBT i wilki w owczych skórach. Przegląd tyg. – STOPA i Międlar [WIDEO]

5

Kilka dni temu w Internecie pojawił się film niejakiego Konrada Daniela, który ze łzami w oczach oświadczył, że wycofuje komitety wyborcze 1Polska, które miały być jedyną „antysystemową” odpowiedzią na infernalne status quo w polskiej polityce. Oświadczył to ten Konrad Daniel, który jeszcze kilka miesięcy wcześniej sugerował, że wszystkimi możliwymi siłami, polscy patrioci powinni wspierać Konfederację, dlatego tworzenie oddzielnych tworów politycznych jest po prostu niewskazane. Daniel sugeruje, że jego twór został rozbity przez służby i złych ludzi. Czy to jest możliwe? Czy agentura trudziłaby się rozbijaniem formacji, która była zbieraniną różnych ludzi? Czy agentura rozbijałaby twór, o którym nie słyszeli nawet ci, którzy na codzień zajmują się polityką?

W sobotnim przeglądzie tygodnia, w którym gościnnie wystąpił raper Stopa, a który następnego dnia podczas manifestacji zabrał głos pod niemieckim konsulatem we Wrocławiu, skomentowano także sytuację homoseksualisty-vlogera Jakuboskiego, którego urzędniczy z Birmingham wyrzucili na bruk.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O tych i innych sprawach w najnowszym przeglądzie tygodnia wPrawo.pl.

Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
SKLEP: http://sklep-wprawo.pl

Przeczytaj:

W. Podjacki: „Wniebowzięty” marszałek

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aga mówi

  Mieszkam w Kaliforni i lewaki chcieli wprowadzic prawopare miesiecy temu zeby ksieza misuieli by ujawniac grzechy spowiedzi czyli zniesc klauzule spowiedzi, dzieki Bogu nie przeszlo! Niesamowite do czego sie posuwaja.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Jego wystąpienie wydało mi się całkowicie nieprzekonujace. Taki teatrzyk na zlecenie. A faktycznie deklarował, że ten cały jego ruch ma nie stać w opozycji do Konfederacji, że ma nie być żadną konkurencją, a jednak chciał inaczej, bo wyrywal się do sejmu . Próba odebrania głosów Konfederacji z tej strony spaliła więc na panewce.

 3. Piotr R z Kalisza mówi

  Żenada i tyle… Aż przykro się tego słucha! Wystarczyło mi po paru pierwszych minutach! Wasz poziom doskonale obrazuje fakt, iż robiliście na 1 września imprezę we Wrocławiu i śpiewaliście piosenkę Stopy „Jeden pocisk jeden Niemiec”. Masakra, gdybym nie znał Was wcześniej to pomyslałbym że jesteście jakimiś prowokatorami. Takie hasła może były słuszne w czasie wojny ale teraz ich wykrzykiwanie w przestrzeni publicznej zakrawa na prowokację. Wystarczy że jakaś telewizja zagraniczna nagłośni ten fakt i każdy Niemiec pomyśli że polscy narodowcy chcą zabijać zwykłych Niemców- sami kręcicie bat na własną d… i kompromitujecie narodowców w Polsce!

  Co do Konrada Daniela – należałoby się zapoznać z jego dorobkiem, znam Go osobiście i jest to osoba bezkompromisowa i ideowa. Zaczynał ideę 1Polska i podziemna Tv gdy Pan Międlar jeszcze był księdzem i głosował w swojej mądrości na PiS w 2015 r !!

  Jak chamskim być trzeba by robić sobie podśmiechujki z osoby, która zainwestowała ogrom swojego czasu w projekt, z którym możecie się nie zgadzać, tak jak ja nie zgadzam się z socjalistycznym podejściem Jacka Międlara ale do tej pory go szanowałem za to, co robi w obronie Polski i walce z Żydami, ale skoro atakuje w tak bezpardonowy sposób Konrada to chyba muszę zmienić swoje zdanie…. Po tym chamskim ataku żałuję przekazania swoich pieniędzy na platformę którą Jacek Międlar buduje – widzę że będzie to nowy klub w którym kpi się z polskich patriotów myślących inaczej i chcących budować coś innego niż wodzowskie partie. Przypomniało mi to dwóch kolesie z Lublina K&Ch…

  Co ciekawe Konrad Daniel nie zaatakował Jacka Międlara jak ten to próbuje mu imputować – po prostu wyraził swoje zdanie wobec postawy J. Międlara który protestował przeciw rozszerzaniu Konfederacji o środowisko Jakubiaka i Liorya. Konrad zrobił to jednak w sposób taktowny a nie tak chamski jak na powyższym filmie

  Prawda jest taka że jedynie stworzenie szerokiego komitetu społecznego a nie partii ,która jak pokazuje KONFEDERACJA zawsze będzie miała najpierw swój interes na uwadze, może coś w tym kraju zmienić!

 4. Piotr R Z Kalisza mówi

  Trochę ostro napisałem ale wkurzyłem się że niepotrzebnie zaatakowaliście Konrada Daniela który jest ideowcem i możecie się z nim nie zgadzać ale facet robi to bezinteresowanie – na jego kanal podziemna tV nie ma nawet reklam. Robicie Jacek i Stopa dobrą robotę ale niepotrzebnie atakujemy się nawzajem. O to chodzi tylko lewactwu i PiSowi Pozdrawiam i CWP

 5. Bryan mówi

  Zgadzam się z Panem Piotrem R co do uśmieszkowania. Oglądam ten kanał jak i PodziemnaTV. Naprawdę nie spodziewałem się tego po Panu Jacku. Już nie wiem co mam o Panu myśleć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.