Nitek-Płażyńska nie przeprosiła Niemca, który obrażał Polaków. Grozi jej areszt za odmowę wykonania wyroku sądu

Natalia Nitek-Płażyńska/ fot. screen
24

– Może się tak zdarzyć, że niebawem trafię do aresztu. Taka kara grozi mi w związku z faktem, że nie zamierzam przepraszać mojego prześladowcy – publicznie pochwalającego nazizm Niemca Hansa G. Sąd właśnie odrzucił mój wniosek o zawieszenie wykonania wyroku do czasu rozpatrzenia przez Sąd Najwyższy złożonej przeze mnie skargi kasacyjnej – poinformowała w czwartek (3.09.2020) Natalia Nitek-Płażyńska.

Kuriozalny wyrok w sprawie z oskarżenia Nitek-Płażyńskiej wydał w marcu 2020 roku Sąd Apelacyjny w Gdańsku uznając, że znieważona przez Niemca Polka musi go publicznie przeprosić, ponieważ nagrała jego obelgi. Sąd uznał, że było to naruszenie prawa do prywatności. Powódka ma też wpłacić 10 tys. złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz zapłacić 5 tys. zł kosztów sądowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hans G. ubliżał Nitek-Płażyńskiej i innym pracownikom nazywając ich „urodzonymi niewolnikami” i „gó*nem”. Twierdził, że nienawidzi Polaków i że ich rozstrzelanie nie byłoby dla niego problemem. Chwalił też Hitlera i wyrażał żal, że nie udało mu się skończyć tego, co zaczął w Auschwitz.

ZOBACZ: Skandaliczny wyrok w Gdańsku: znieważona Polka ma przeprosić niemieckiego pracodawcę [WIDEO]

– Hans G. Popełnił przestępstwo, co sąd w postępowaniu karnym stwierdził prawomocnym wyrokiem.  Wyrok ten jest nie tylko podeptaniem podstawowych norm logiki i przyzwoitości (jak mogłam bezspornie udowodnić przestępstwo, nie nagrywając jego słów?), ale też siarczystym policzkiem wymierzonym nam wszystkim. Okazało się bowiem, że polski sąd wyżej ceni komfort psychiczny mobbera gloryfikującego Hitlera i popierającego mordowanie Polaków, niż dobra osobiste znieważanej Polki – pisze Nitek-Płażyńska.

Informuje też, że ponieważ wyrok sądu jest prawomocny, rozpoczęto już wobec niej egzekucję komorniczą na pokrycie kosztów sądowych. – W dalszej kolejności sąd może nakładać na mnie grzywny (do wysokości miliona złotych), a także zamienić je na areszt. Oznacza to, że muszę być przygotowana na pobyt za kratami –  czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku.

– Proszę, bądźcie nadal ze mną; to dla mnie bardzo ważne. Postaram się Was nie zawieść, zrobię wszystko, by doprowadzić sprawę do końca i wywalczyć sprawiedliwość – kończy swój wpis Nitek-Płażyńska.

Szanowni Państwo, Może się tak zdarzyć, że niebawem trafię do aresztu. Taka kara grozi mi w związku z faktem, że nie…

Posted by Natalia Nitek-Płażyńska on Wednesday, September 2, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Syn adiutanta Hitlera ambasadorem w RP. Decyzję ogłoszono w przeddzień 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  To pisico,nie cieszycie sie,prawdziwi patrioci?

  1. Zbigniew mówi

   Ten prawnik pani Plazynskiej napewno jest ubezpieczony i ta ubezpieczalnia powinna placic.

 2. hens mówi

  Śmiało może pani użyć słów Hansa wobec swojego adwokata, że o sądzie nie wspomnę.
  I przypomnę dzielnego Świruskiego z RDI, który już OD 20 LAT BRONI NAS I BRONI, A NIEDAWNO, W NAGRODĘ, WDZIĘCZNY NARÓD KUPIŁ MU JACHT ZA MILION EURO.

  Niestety, jedyny sposób to wymiksować się z 'systemu’ a sprawiedliwość wymierzać samemu, niekoniecznie na scenie.

 3. Hammurabi mówi

  Hans Gielen jest współwłaścicielem firmy „POS Systems”. Jej bieżąca działalność, to dostarczanie komputerów i urządzeń peryferyjnych oraz obsługa firm i instytucji a w szczególności użytkowników Asseco-Wapro…
  Do tego dochodzi warsztat i sklep motocyklowy oraz autoelektronika.
  Po dokonaniach tego Hansa, firma powinna od zaraz stracić wszystkich klientów. Zaś ci, którzy będą uporczywie korzystali z usług jego firmy, powinni – jakby to ująć – otrzymać zawiadomienie, że bardzo źle czynią.
  Tylko rugując takie indywiduum z polskiego rynku cokolwiek można osiągnąć, bo sądy jak widać sądzą, że sądzą a w rzeczywistość skrzeczy.

 4. Hammurabi mówi

  A ciekawe, co na takową działalność „sądu” pan prezydent Duda? Ułaskawi panią Płażyńską?

  1. verizanus mówi

   Jak mu pozwolą 😉

 5. verizanus mówi

  Ciekawe jak to jest z tym nagrywaniem. Bo ponoć na jakimś portalu (oko coś chyba jakoś tak) jest nagrany chyba biskup Dziuba przez jakiegoś co się podaje za molestowanego i jest to puszczane (może biskup pozwolił). Inna rzecz, że sądy są NIEZREFORMOWANE i zdaje się lustracji i dekomunizacji tam nie było… no to komu mają służyć… nie ma się co dziwić..;).

 6. Marcin Malik mówi

  W każdym kraju jest obecnie taki sam system. Chodzi o to aby jak najbardziej upodlić rodowitych obywateli każdego europejskiego kraju. W Anglii na największych wrogów każdego rządu zostali wybrani Anglicy.

  W Polsce Niemiec może kochać Hitlera a Ukrainiec Banderę, i mogą ich publicznie pochwalać, jednak Polak grzecznie broniący swych narodowych praw będzie zawsze katowany, jak w Katyniu. Ale Polacy to masochiści, i oni lubią tak głosować aby wszyscy nimi pomiatali.

  1. staho mówi

   Pani Płażyńskiej wielki Szacunek za to że broni honoru , Kiedyś oczyścimy kraj z kanali w togach , z wypierdów germańskiego ducha przyjdzie czas na generalne sprzątanie …

  2. Stanisław mówi

   Wybór Sądów nie jest od nas zależny. Podziękujmy pamu prezydentowi za zawetowanie lustracji sędziów z nadania PRLu.

  3. hens mówi

   Potwierdzam. A bierze się to stąd, że 'polacy’ na swoich reprezentantów i władców wybierają OBCYCH – https://www.polishclub.org/2020/09/03/hanba-domowa-czyli-braterstwo-elit-rp-i-potomkow-bandery/. Robią to, bo KODEKS WYBORCZY nie zobowiązuje kandydatów do ujawnienia jakiej są narodowości czy pochodzenia etnicznego. SKUTKI SĄ TAKIE, ŻE PREZYDENTAMI W OSTATNICH LATACH BYLI ŻYDZI I ICH PRZYDUPASY. A OBCY nie reprezentują przecież naszych interesów i racji stanu lecz własne, żydowskie, niemieckie banderowskie. A co to będzie, kiedy po Trumpie tamtejsza żydokomuna też wybierze żyda na prezydenta? Kto będzie stacjonował w polskim FORCIE TRUMP?

 7. Zbigniew mówi

  A Duda jest z PIS czy z Niemiec?

  1. Stanisław mówi

   tego nie wiem ale pamiętam jak w te pędy zawetował ustawę o ochronie dobrego imienia Polaków a drugą o naprawie sądów , które to ustawy złożył do Sejmu właśnie PiS. Czyli ..kto wie

  2. Zbigniew mówi

   Ja wiem, ze stosuja niemieckie przepisy przeciw PIS a Dudus zawetowal mozliwosc dostosowania naszej cywilizacji do Babilonskiej z wykorzystywaniem zniewolonych Ludow w okolicy – tak skonczyl wlasnie Babylon.

   Ta pani i tak ma szczescie, gdyz sady w Niemczech filmowanie i nagrywanie tratuja lagodnie, wyjatkowo uzyja przeciw filmujacego.

   W Austrii mialby miej szczescia, gdyz kara na wejsciu jest do 300 tys €.

   Poniewaz nasza tubulcza cywilizacja nie jest do tego dostosowana zastosowano przepisy Babylonu tylko w czesci: zamiast natychmiastowej grzywny wg statusu posiadania PISu przeciez dostala tylko natychmiastowe oplacenie przeprosin – PIS dostal a nie ona – PIS moze poprosic aby sie przeprosila z Niemcami o sklonnosciach nazistowskich: ma sklep motocyklowy? To ganga motocyklowy? tego nawet Niemcy nie rusza u siebie – jest rozejm.

   PIS chyba ma adwokatow nie znajacych polskich realiow – ciekawe skad oni sa z eskimosowni, przyjechali przyklejeni do czolgow z kalmucji?

   Albo to jest prowokacja i zaciemnienie rozdrapywania akcji polskich panstwowych producentow wodoru?

   kazdy normalny prawnik podejmujac ta sprawe zakonczylby ja jednym zdaniem az Hans by zaniemowil.

 8. Zbigniew mówi

  Jezeli nie poda mediom nazwiska tego adwokata i danych kancelarii z adresem ubezpieczalni to niech przestanie baidolic, gdyz jest to czysta prowokacja wobec Konfederatow.

  Za ta prowokacje moze ta paniusia dodatkowo beknac.

 9. Hammurabi mówi

  Napisałeś, popisałeś i niewiele z tego wiadomo… Może ciut jaśniej?
  Sam fakt, że „polski” sąd (podobno niezawisły) wydał taki wyrok, stawia pod znakiem zapytania nie tylko kompetencje sędziów orzekających w tej sprawie ale stawia pod wielkim znakiem zapytania ich suwerenność.
  Słyszałem, że w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku, na terenach niegdysiejszej Jugosławii, były takie okolice, gdzie na znakach drogowych z nazwami miejscowości widniał dopisek, że obywatele Niemiec wjeżdżają na własne ryzyko.
  Bałkany pamiętały ich zbrodnie dokonywane rękoma ustaszy.
  W Polsce jest inaczej… Niemcy pozbawili życia sześć milionów Polaków, rozgrabili majątek a czego nie zdołali wywieźć zniszczyli i co? Ano czuli się i czuja w Polsce bezpieczniej niż u siebie. Do tego stopnia, że ośmielają się wysuwać roszczenia.
  Kto jest temu winien? Winna jest dobroduszność Polaków. Winne jest to ciągłe „wybaczanie” a jeszcze bardziej hańbiące „proszenie o wybaczenie” które wybrzmiało w liście polskich biskupów!

  1. Zbigniew mówi

   Balkany nie daly sie nabrac na przynaleznosc – naleznosc do tej UE a powoli dostaja wszystkie prawa, jakie my mamy za ta zaleznosc inaczej rabunek.
   Jakie to byly i sa srodowiska wciagajace nas do tej UE – Holland, prawie cale aktorstwo, jakies zboczency, postkomunistyczni prawnicy, jakies Najsztuby, thuny, tuski, jacys podejrzani miliarderzy scigani we wlasnych krajach………….
   Za ta przynaleznosc do rabunku wrecz gangsterskiego dostaja jakies resztki i beda za tym dziadowskim, zdradzieckim groszem wyc pod niebiosa.

   Przyjdzie czas, ze dokladnie wg danych ministerstw bedzie mozna ich rozliczyc za te majatki ze zdrady –

   dlatego najwazniejsze jest aby z konfederacji bylo kilku ministrow a to zalezy od spokojnych, pracowitych wyborcow.

  2. Hammurabi mówi

   Bałkany miały jeden wielki atut którego nigdy nie miała Polska. To ukształtowanie terenu. Góry które uniemożliwiały wielkie operacje militarne, ułatwiając jednocześnie działania dywersyjne i partyzanckie. Ten atut był tak istotny, że nawet zwycięski Stalin musiał „inaczej” potraktować Josipa Broz Tito, co zaowocowało jakże inną sytuacją Jugosławii na tle zniewolonych przez ZSRR państw „bloku wschodniego”.
   Ale jest jeszcze jeden niezwykle bolesny i tragiczny powód łatwości działań wymienionych przez Ciebie „środowisk”. Zapewne słyszałeś o „inteligenzaktion” w wyniku której wymordowano w ciągu kilku miesięcy dziesiątki tysięcy starannie wyselekcjonowanych przedstawicieli polskiej inteligencji od profesorów uniwersyteckich po wiejskich nauczycieli, wraz z lekarzami, księżmi, urzędnikami wszystkich szczebli, przedstawicielami wolnych zawodów i ziemian. To samo zrealizowano w Generalnej Guberni pod nazwą „Außerordentliche Befriedungsaktion”
   Podobno Hitler miał powiedzieć: „Tylko naród, którego warstwy kierownicze zostaną zniszczone, da się zepchnąć do roli niewolników”.
   Na spółkę ze Stalinem wymordował praktycznie 90% światłych Polaków,dlatego przywiezieni na sowieckich czołgach przedstawiciele „nowej władzy” mieli dziecinnie łatwe zadanie, bo opór garstki niedobitków mogli zdławić przy pomocy NKWD.
   Wykrystalizowanie się nowych elit musi potrwać kilka a nawet kilkanaście pokoleń. Musi oprzeć się o tradycję, dbałość o dobre imię rodu, musi być niejako genetycznie przez pokolenia, zakodowana w każdej komórce ciała. W dodatku by było to możliwe, konieczne są „monokryształy” które stałyby się ośrodkami tej krystalizacji. Dlatego niebędący idiotami „władcy” z taką determinacją walczą wszelkimi sposobami od pomówień, oszczerstw po areszt a nawet skrytobójstwo z każdym przejawem opartej na zdrowych zasadach i honorze opozycji a nawet z pojedynczymi „monokryształami” Jakim (chciałbym wierzyć) jest pani Płażyńska, czy Jacek Międlar, Raper Stopa i kilka innych postaci.

  3. Zbyszek mówi

   Hammu……. jednym slowem jestes zwolennikiem teorii Darwina a wiec zwaliles mnie z nog.

   zydek, ututlany teoretyk tej teorii mowi, ze badacze policzyli neurony i ludzie maja 100 mld a koty 1 mld.
   Potem dodaje, ze odkryli iz w grupie neuronow jest mechanizm tworzacy nastepne reakcyjnie, taki silnik a wiec neuronow moze byc miliard miliardow,

   Zwolennik Darwina, ewolucji sam ja obalil i tego nie rozumie a taki ututlany – elity Panie.

   Te teorie ewolucji ludzi i spoleczenstw mozemy spisac na papierze toaletowym i zuzyc.

   Ten Hitler i Stalin to byli tacy rzezmieszkowie, terrorysci jak Margot, wiec ewolucja takich osobnikow bez skutkow ewolucji sama jest zaprzeczeniem ewolucji ludzi w Elity.

 10. Heinz mówi

  CYT; „Powódka ma też wpłacić 10 tys. złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy „… może lepiej na odbudowę WAFFEN SS?

 11. pos_ergo mówi

  A ja bym przeprosiła.

  „Stosując się do wyroku sądu … … niniejszym przepraszam obywatela Hansa G. za to, że bezprawnie nagrałam jego słowa, jak następuje:

  „”- Nazywał Polaków „urodzonymi niewolnikami” i „gó*nem”. Twierdził, że nienawidzi Polaków i że ich rozstrzelanie nie byłoby dla niego problemem. Chwalił też Hitlera i wyrażał żal, że nie udało mu się skończyć tego, co zaczął w Auschwitz. – „”

 12. Zbigniew mówi

  U ha ha ha

  SS jest juz uznana za organizacje charytatywna?

  To powinna wplacic na konto pana Jacka uznanego „faszysty”. Hans nazista, pan Jacek Faszysta, to by pasowalo.

  To jednak jest troche zaklamane: faszystowski sad kaze placic na komuniste. Cos z tym jest nie tak.

 13. wilk mówi

  Brawo Pani Natalio JESTEM DUMNY Z PANI POSTAWY,A TEN NIEMIEC POWOINIEN BYC NATYCHMIAST UKARANY I WYDALONY Z NASZEGO KRAJU

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.