Nigdy więcej lockdownów! Rozliczmy odpowiedzialnych za kowidowy obłęd! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
14

W środę (7.06.2023) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy były wyniki metaanalizy dotyczącej tragicznych skutków lockdownów. Informację o badaniu, które wykazało, że lockdowny skutkowały wzrostem liczby zgonów oraz doprowadziły do wzrostu inflacji, opublikował brytyjski dziennik „The Telegraph”. Autorami badania są: Jonas Herby z Centrum Studiów Politycznych w Kopenhadze, prof. Lars Jonung z Centrum Studiów Finansowych im. Knuta Wicksella na Uniwersytecie w Lund oraz prof. Steve H. Hanke z Johns Hopkins University.

ZOBACZ: Lockdowny były kolosalną porażką globalnej polityki”. Miażdżące wyniki badania nt. walki z pandemią Covid-19

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Naukowcy wskazują, że „lockdowny były kolosalną porażką globalnej polityki” i ostrzegają, że „w miarę jak poważne błędy z 2020 i 2021 roku zaczynają zacierać się w pamięci, istnieje bardzo realne ryzyko, że instrument ten będzie ponownie używany w przyszłości.” Wniosek z ich badań jest następujący: NIGDY WIĘCEJ LOCKDOWNÓW!

O tym, do czego doprowadzi polityka lockdownów, a w szczególności odcięcie pacjentów od służby zdrowia, pisałam już w kwietniu 2020 roku. Nie trzeba było wielkiej przenikliwości, żeby przewidzieć konsekwencje kowidowego szaleństwa, które zostały wdrożone. W artykule w „The Telegraph” czytamy, że były to „kosztowne błędy”. W Polsce ten koszt to ok. 200 tysięcy nadmiarowych zgonów. A prezes Jarosław Kaczyński, zamiast posypać głowę popiołem, z dumą ogłasza, że PiS osiągnął sukces na polu walki z pandemią, ponieważ „nikt nie umierał na ulicach”. Owszem, na ulicach nikt nie umierał. Polacy umierali w domach pozbawieni opieki lekarskiej na skutek decyzji rządzących, którzy dziś nie mają sobie nic do zarzucenia. Powiedzieć, że to „bezczelność”, to nic nie powiedzieć.

Zarówno politycy PiS, którzy wprowadzili politykę lockdownów, jak i politycy opozycji totalnej, którzy domagali się jej wprowadzenia, są odpowiedzialni za największą hekatombę w Polsce od II wojny światowej. Jak można nadal ufać takim ludziom? Jak można wierzyć, że ich celem jest dobro obywateli? Jak można na nich głosować?!

Zobacz też:

Czy to już naprawdę koniec pandemii? Katarzyna Treter-Sierpińska w wRealu24 [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. adam mówi

  to byla zaplanowana z premedytacja depopulacja ludzkosci ,w tym Polakow,a wykonywaly ja sprzedajne swinie za pare szekli!to mozna okreslic tylko jako ludobojstwo za ktore nalezy sie czapa dla wszystkich tych ,ktorzy wtym brali udzial!!!nie ma dla nich zadnego usprawiedliwienia, naszych nalezy potraktowac ze szczegolna pieczolowitoscia, zeby stanowili przestroge dla innych bydlakow!!!

 2. War mówi

  Czy nie każda wojna/konflikty/prowokacje nie są spowodowane osiagnięcia wielkich korzyści na..nieszczęściu i śmierci innych?

 3. Prorok mówi

  TO BYŁA ZBRODNIA NA NIEWYOBRAŻALNĄ SKALĘ I MUSI BYĆ ZASTOSOWANA SPECJALNA KARA!!!

 4. Kunegunda mówi

  Umiera tysiące Polaków, tej zaplanowanej depopulacji po szczepieniu enksperymantalym POLAKÓW — nie moza zapomniec i wybaczyc!!!!!!!!!!!!! Polskojęzyczni musza byc rozliczeni!

 5. verizanus mówi

  Żeby kogoś rozliczyć to trza go wpierw POKONAĆ. Nie da się rozliczyć SILNIEJSZYCH.

 6. Bronka mówi

  Verizanus – uau, człowiek z rozumem, nie częsty przypadek wśród poliniaków. 😉😀

 7. Hammurabi mówi

  @Verizanus
  Oczywiście, że silniejszych nikt nie rozliczy. Fryderyk II Wielki twierdził, że „zwycięzców nikt nie będzie sądził”. Wtórował mu Adolf Hitler mówiąc do swoich oficerów w sierpniu 1939 roku: „Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówi prawdę”…
  Polskie przekleństwo w swojej istocie opiera się na podobnej maksymie, nieco tylko zmodyfikowanej okolicznościami. Konia z rzędem temu, który wskaże w najnowszej historii Polski prezydenta, premiera, ministra, posła czy innego aparatczyka któremu przysłowiowy włos spadł z głowy!
  Setki afer, ujawnionych przekrętów w „majestacie” prawa, rozbójnicza „prywatyzacja”, działania na szkodę skarbu państwa, jawna wręcz bezczelna zdrada dyplomatyczna, pospolite warcholstwo, kpina z uczuć Polaków i kłamstwa szerzone za ich krwawicę a nad tym wszystkim niczym demon unosi się „trzecia władza” która uzurpuje sobie prawa nieomal boskie!
  Nikłym pocieszeniem jest fakt, że nie takie mocarstwa upadały grzebiąc pod gruzami swoich władców.
  Kiedyś porównałem tu zdrajców, zaprzańców i złodziei do grzybni, której strzępki przenikły na wskroś polskie jestestwo, czerpiąc z niego życiodajne soki nieomal do granicy zniszczenia i tezę tą podtrzymuję.
  To co wyrabiają europosłowie opozycyjni, posłowie w sejmie, co robi rząd nie licząc się z Polakami to powód nie tylko do wściekłości ale przede wszystkim do wstydu. Jednak mając oparcie w pożytecznych idiotach często z kilkoma literkami przed nazwiskami, „artystach” dziennikarzach i kombinatorach różnego kalibru, w szarej a tępej masie „obywateli” wożonych na spędy a nade wszystko w „aparacie wymiaru” istotnie wydają się być bezkarnymi i niepokonanymi.
  Będzie tak aż do końca ich i naszych dni, jeśli nie dojdzie do obudzenia świadomości Polaków, którzy zechcą rozliczyć a zwłaszcza przykładnie ukarać dzisiejszych świecznikowych drani tak, by ich ewentualnym następcom skóra na grzbietach cierpła na samą myśl o podobnych czynach.
  Obawiam się, że warunkiem jest w takim wypadku staropolskie „bigosowanie”.

 8. Republikanin mówi

  Oczywiście, że lockdownów już nie będzie. Unia wraz WHO szykują nam po prostu obowiązkowe szczepienia, rejestrowane i kontrolowane cyfrowo. Wtedy żadne lockdowny i inne takie nie będą potrzebne.

 9. Hammurabi mówi

  @Republikanin
  A i owszem. Jednak ten system jako otwarty ma słabe strony. Cała nadzieja w młodych gniewnych hakerach, którzy swoją działalnością spowodują, że zbirom z WHO wyjdą ułamki, w obywatelskim nieposłuszeństwie na poziomie przychodni i posuniętym nawet do agresji proteście ludzi.

 10. piotr mówi

  System bestii zakłada walkę z tak zwaną dezinformacją, uderzyli w ludzkość pod pretekstem ochrony zdrowia publicznego, na tym polega ich podstęp. Ograniczają i eliminują dostęp do internetu tym którzy mają odwagę mówić prawdę. Dezinformacją w ich rozumieniu jest niewygodna im prawda, która jest przeszkodą w realizacji ich złowieszczego planu względem ludzkości. Tym planem są rządy tyranii „zielony komunizm połączony z terrorem sanitarnym”, wszystko oparte na kłamstwie klimatycznym i pandemicznym.

 11. BP mówi

  Dla mnie ci, którzy podle kłamali za pieniądze, są straceni . Nie chcę ich nigdy widzieć. Głęboko wierzę, że po śmierci kara ich nie ominie – „tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”. Przekażcie im to, jeszcze mają czas aby t o naprawić, ale będzie to wymagało olbrzymich wyrzeczeń z ich strony. Wybór należy do nich …

 12. verizanus mówi

  @ BP Najprawdopodobniej i tak w to nie uwierzą

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.