Niezależna firma badawcza wzywa do wstrzymania szczepień na Covid-19: „Stopień zachorowalności i śmiertelności jest bezprecedensowy”

fot. pixabay
13

9 czerwca 2021 roku dr Tess Lawrie, dyrektor niezależnej firmy badawczej The Evidence-Based Medicine Consultancy Ltd, wezwała w liście otwartym do natychmiastowego wstrzymania szczepień przeciw Covid-19. Firma jest autorem licznych przeglądów systematycznych opublikowanych w prestiżowym Cochrane Library. O sprawie poinformował dr n. med. Piotr Witczak.

Firma przeszukała raporty Yellow Card (brytyjski system raportowania działań niepożądanych szczepionek), używając słów kluczowych specyficznych dla danej patologii, aby pogrupować dane według następujących pięciu kategorii: A. Krwawienie, krzepnięcie i niedokrwienie; B. Układ immunologiczny; C. Reakcje bólowe; D. Neurologiczne; E. Utrata wzroku, słuchu, mowy lub zapachu; F. W okresie ciąży.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najwięcej zgłoszonych do tej pory działań niepożądanych (941 774 działań niepożądanych i 5 474 zgonów) wystąpiło wśród osób w wieku od 18 do 44 lat i od 45 do 64 lat (odpowiednio 38% i 35%). Zdecydowana większość (72%) zgłoszonych działań niepożądanych wystąpiła wśród kobiet. Charakter i różnorodność działań niepożądanych zgłoszonych do systemu Yellow Card są zgodne z potencjalnymi patologiami opisanymi w pracach naukowych, w których wyszczególniono następujące potencjalne ciężkie i długoterminowe patologie:

 • Patogenne torowanie, wieloukładowa choroba zapalna i autoimmunizacja
 • Reakcje alergiczne i anafilaksja
 • Wzmocnienie zależne od przeciwciał
 • Aktywacja utajonych infekcji wirusowych
 • Neurodegeneracja i choroby prionowe
 • Pojawienie się nowych wariantów SARSCoV2
 • Integracja genu białka kolca z ludzkim DNA

Teraz jest oczywiste, że te produkty w krwiobiegu są toksyczne dla ludzi. WYMAGANE JEST NATYCHMIASTOWE WSTRZYMANIE PROGRAMU SZCZEPIEŃ i przeprowadzenie pełnej i niezależnej analizy bezpieczeństwa w celu zbadania pełnego zakresu szkód, które według danych z brytyjskiej Yellow Card obejmują chorobę zakrzepowo-zatorową, wieloukładową chorobę zapalną, supresję immunologiczną, autoimmunizację i anafilaksję, a także wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE). Ze względu na potrzebę doraźnego postępowania nie wyszczególniliśmy wszystkich działań niepożądanych w niniejszym raporcie wstępnym. Istniejące dane z Yellow Card, obejmujące okres prawie pięciu miesięcy wskazują, że STOPIEŃ ZACHOROWALNOŚCI I ŚMIERTELNOŚCI ZWIĄZANYCH ZE SZCZEPIONKAMI COVID-19 JEST BEZPRECEDENSOWY – pisze dr Lawrie.

Pełna treść listu otwartego wraz z linkami do opracowań naukowych, na które się powołuje TUTAJ.

Źródło informacji: proremedium.pl

Zobacz też:

Niemiecka Komisja ds. Szczepień nie zaleca powszechnego szczepienia dzieci w wieku 12-17 lat

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał mówi

  Covidiotów nie przekonasz, są kompletnie odporni na wiedzę, wierzą tylko w to, co powiedzą TVPiS współcześni doktorzy Mengele- Horban, Simon i Gut.

 2. Zbyszek mówi

  Co co przezyli szczepienie bez powazniejszych szkod (na razie) beda dodatkowo doszczepieni. Ciekawe czy to przezyja, chocby psychicznie.

  Pozywiom uwidim.

 3. Zbyszek mówi

  Jezeli nie jest udowodnione niezbicie, ze wirus covid jest modyfikacja wirusa naturalnego, to mamy do czynienia z ukryta wojna gospodarcza, gdyz import z Chin rosnie nadal – tak jakby o to chodzilo, aby przetrzebic konkurencyjne europejskie firmy, glownie srednie.

 4. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  „Zdecydowana większość (72%) zgłoszonych działań niepożądanych wystąpiła wśród kobiet”

  No kto by się spodziewał, że depopulację najłatwiej przeprowadzić upośledzając możliwości reprodukcyjne kobiet. Bo ta sama BigPharma produkuje przecie Viagrę :), którą faceci kupują niemal na Viadra.

 5. zaoszczedzi na wydatkach,moze zmadrzeje mówi

  polecam dla oszolomow z konfederacji a szczegolnie brauna.
  Psychiatria i Psychoterapia – internetowe czasopismo naukowe z zakresu psychiatrii i psychoterapii, założone w 2005 roku. Organem założycielskim kwartalnika jest Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Wydawane jest w języku polskim przez Komitet Redakcyjno-Wydawniczy Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a redakcja znajduje się na Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do prac oryginalnych dołączane są streszczenia w języku polskim i angielskim. Wszystkie zasoby udostępnione są nieodpłatnie.

 6. Rebih mówi

  Takie analizy byłby w stanie przeprowadzić również nasz rząd. Posiada do tego wszelkie dane, a liczba zaszczepionych jest tak duża, że można prowadzić wartościowe analizy statystyczne nawet z podziałem na rodzaj szczepionki. Ale tego nie robią, a jeżeli robią to tylko po cichu. Zapewne wyniki nie są dla nich korzystne.

 7. Rebih mówi

  To może być próba wykorzystania konfliktu wokół „pandemii” do zbudowania marki firmy albo wręcz narzędzie do skompromitowania tych, którzy podważają narrację o pandemii (tak jak skompromitowano Rogalskiego i Kaczyńskiego podsuwając im hipotezy o helu w Smoleńsku)
  Wiarygodność autorów tego raportu jest nieznana.

 8. Norymberga dla Dworczyka mówi

  Dla polskojęzycznego antypolskiego parlamentu wyniki nie są korzystne. W zamiarze mieli wyszczepić więcej.

 9. qwa qwa mówi

  Typie weź sobie najpierw sprawdź kim jest autorka raportu i jaki ma dorobek naukowy a dopiero potem wypowiedz się o jej wiarygodności

 10. Cyprian mówi

  Polecasz szamanów psychoterapeutów od Freuda ? A u ciebie w rodzinie wszyscy zdrowi ?

 11. Pani M. mówi

  „Niezależna firma” – hahahaha. Prywatna firma, swoją drogą bez większych doświadczeń, której antyszczepy zapłaciły.

 12. Cukiereczek mówi

  Wy nie rozumiecie, powtarzaj za mną: „Szczepionki są bezpieczne, skuteczne i przebadane… zapoznaj sie z zasobami na temat szczepionek…”

 13. ADA mówi

  teraz należy odseparować wszystkich zaszczepionych by spróbować ich uratować oraz żeby nie roznosili białka kolcowego i nie zarażali osób niezaszczepionych…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.