Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ayax mówi

  Nawet Michalkiewicz mówi, ze bez ideologii polityk to zwykły karierowicz-pasożyt. A Karoń to klasa sama w sobie.

  1. Zdzisław mówi

   Byt kształtuje świadomość tym co jej nie mają. Miłuj kochaj i rób co chcesz, a nie zranisz bliżniego swego!

 2. Zdzisław mówi

  My dzieci Boże mamy religie, moralny kręgosłup, która nakazuje być wdzięcznym za Miłość Ojca i kochać bliżniego, tak by moja wolność nie raniła wolności bliżniego. Przeciwnicy Boga mają ideologie, które są protezami moralnymi narzucanymi nam jako ich religię. Zatrudnia się do tego “filozofów” jakby nie było prawdy objawionej raz na zawsze przez Syna Bożego Jezusa. Ignoruje się transcendencją i kreacjonizm. Bardzo dobry wykład na temat wolności. Liberalna wolność to wolność od dekalogu, równość człowieka ze Stwórcą, i braterstwo dla wtajemniczonych przy podziale łupów.

 3. Normalny mówi

  Polska prawica ( nie mylić z lewactwem czy z liberalizmem ) ma ideologię, która mieści się w poniższym wstępnym ( ! ) programie :
  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm a likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki o mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci bez przedawnień dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i “Polonusami”, 8 Władza w Polsce dla Polaków

  1. test24 mówi

   Czemu tylko katolicyzm, a nie ogólnie chrześcijaństwo? Czyli prawosławnych można już atakować? Ja zaczynam się zniechęcać coraz bardziej do katolicyzmu z różnych względów – od doktrynialnych, po wynalazki pokroju “papieża” Franciszka. Nie mogę pojąć, czemu tak bardzo bronicie tego katolicyzmu.

  2. Constancja mówi

   baza katolicyzmu jest Jezus Chrystus i Jego nauka, to On jest poczatkiem Kosciola i jedyna Prawda Droga i Zyciem.
   Jak zaczynal Swoja dzialalnosc mial na 12 apostolow 1 Judasza, dzisiaj na 12 apostolow moze ma 1 prawdziwego apostola, ale to nie powod, zeby opuscic Jezusa Chrystusa.
   Wszystkie inne religie sa falszem i nie ma w nich zbawienia. Bycie dobrym nie wystarczy do zbawienia. Potrzebujemy laski, ktora otrzymujemy gdy uczestniczymy w Kosciele z sakramentow swietych, wierzymy, zyjemy wedlug dekalogu i kochamy Jezusa Chrystusa i pragniemy Jego Milosci.

  3. test24 mówi

   Skoro wierzycie, że żyjecie według Dekalogu, to czemu go tak mocno zmieniliście? Akurat ze wszystkich odłamów chrześcijaństwa, to właśnie katolicyzm jest najbardziej sfałszowany i zmieniony, obok Jehowych. Plus smaczki w postaci Waszego papieża odwalającego czarną mszę w Fatimie i Auli Pawła VI, której wnętrze nawiązuje do głowy węża 😉

  4. constancja mówi

   ja niczego nie zmienialam, dekalog taki Jaki jest podoba mi sie. Co wlasciwie masz mu do zarzucenia. ?jesli chodzi o czarne msze to juz napisalam, ze Chrystus jest otoczony a dzisiaj szczegolnie judaszami. Przedstaw mi cos lepszego od nauczania Jezusa Chrystusa i Kosciola Katolickiego? Mowisz prawoslawie, to ideologia oparta na Plotynie, tam pieklo nie istnieje co juz jest herezja, bo w pismie swietym jest wyraznie napisane i to w wielu miejscach o duszach potepionych. W prawoslawiu bogiem jest wladca, czyli obecnie Putin. Carowie Ukraincom swiecili narzedzia zbrodni sluzace torturowaniu i zabijaniu Polakow. Podaj mi przyklad z historii, zeby do czegos takiego doszlo w Kosciele Katolickim w Polsce.

  5. Ania mówi

   Poza tym, że prawosławie to właściwie religia polityczna, to z tego co wiem, to głoszą oni, że Duch Święty nie pochodzi od Ojca i Syna. Nie wierzą także w to, że Matka Boska była Niepokalanie Poczęta, a także w Niepokalane Poczęcie Maryji Dziewicy Pana Jezusa Chrystusa. Poza tym ich patriarchą jest podobno agent KGB, co ujawnił przed paroma dniami Michalkiewicz ( sam patriarcha przyznał się do tego w wywiadzie dla telewizji rosyjskiej ! ).

  6. Spostrzegawczy mówi

   Taki program powinno się zaimplementować ! Jako naturalnego przywódcę do jego realizacji widziałbym Jacka Międlara ! Mam nadzieję, że przyłączyliby się do Niego Polacy, którzy nie stali się “dwużydzianami” , chociaż może i oni z biegiem czasu pozbawiłby się kompleksów !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.