Niepoprawny politycznie komentarz Łukasza Kopczyka. O proukraińskiej propagandzie opłacanej z naszych pieniędzy [WIDEO]

Fot. Łukasz Kopczyk
3

Czy wiedzieliście, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych finansuje stronę Infowarfare.pl, na której powiela się proukraińską propagandę produkowaną przez zagraniczną organizację Atlantic Council, która od 2013 roku ma biuro w Warszawie?

Czy zwróciliście uwagę, że Stowarzyszenia rządzone przez Roberta Bąkiewicza oficjalnie dostały fundusze z przyczyn niepolitycznych, ale po otrzymaniu finansowego wsparcia “Media Narodowe” – zdaje się – obrały kierunek prorządowy?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy wiecie, że Cyberdefence24.pl, portal należący do spółki Defence24, która posiada również portal sponsorowany przez PKN Orlen portal Energetyka24, również publikuje treści mające na celu dyskredytację akcji #StopUkrainizacjiPolski?

W najnowszym odcinku programu „Po mojemu bez empatii” Łukasz Kopczyk porusza kwestię nie tylko proukraińskiej propagandy opłacanej z pieniędzy podatników, ale także ją konsekwetnie obala.

Globkurier [CPS] PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jan mówi

    Dodałbym jak YouTube zawyża liczbę wyświetleń filmów z proukraińską propagandą.

  2. Shadow mówi

    Sprzedajne nierządne szmaty nierządne walą proukraińską propagandą do n-tej potęgi. Jak dużo muszą mieć za uszami, że tak się boją ujawnienia prawdy o ich podwójnym życiu.

  3. Kibic mówi

    Czyli bąkiewicz to już jawny przydupas pisowsko-ukropski.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.