Niepoprawny politycznie komentarz Łukasza Kopczyka. O proukraińskiej propagandzie opłacanej z naszych pieniędzy [WIDEO]

Fot. Łukasz Kopczyk
3

Czy wiedzieliście, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych finansuje stronę Infowarfare.pl, na której powiela się proukraińską propagandę produkowaną przez zagraniczną organizację Atlantic Council, która od 2013 roku ma biuro w Warszawie?

Czy zwróciliście uwagę, że Stowarzyszenia rządzone przez Roberta Bąkiewicza oficjalnie dostały fundusze z przyczyn niepolitycznych, ale po otrzymaniu finansowego wsparcia “Media Narodowe” – zdaje się – obrały kierunek prorządowy?

Czy wiecie, że Cyberdefence24.pl, portal należący do spółki Defence24, która posiada również portal sponsorowany przez PKN Orlen portal Energetyka24, również publikuje treści mające na celu dyskredytację akcji #StopUkrainizacjiPolski?

W najnowszym odcinku programu „Po mojemu bez empatii” Łukasz Kopczyk porusza kwestię nie tylko proukraińskiej propagandy opłacanej z pieniędzy podatników, ale także ją konsekwetnie obala.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jan mówi

    Dodałbym jak YouTube zawyża liczbę wyświetleń filmów z proukraińską propagandą.

  2. Shadow mówi

    Sprzedajne nierządne szmaty nierządne walą proukraińską propagandą do n-tej potęgi. Jak dużo muszą mieć za uszami, że tak się boją ujawnienia prawdy o ich podwójnym życiu.

  3. Kibic mówi

    Czyli bąkiewicz to już jawny przydupas pisowsko-ukropski.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.