Nienawiść do Polski przysłania im oczy! Polską rodzinę maszerującą 11.11 przedstawili jako przestępców

7

– Najbardziej mnie oburza, że dorobili nam czarne prostokąty, przedstawiając nas jako przestępców – mówi portalowi tvp.info mężczyzna przedstawiony wraz z żoną i dziećmi na grafice opublikowanej na profilu „Warszawski Strajk Kobiet” na Facebooku i Twitterze. Ma ona zniechęcać do udziału w Marszu Niepodległości.

„Polko i Polaku! Wiem że chcesz dobrze, ale nie maszeruj z faszystami” – głosi napis na obrazku, którego głównym elementem jest edytowane zdjęcie rodziny: matki, ojca, dwóch chłopców w wieku szkolnym i małego dziecka w wózku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Żeby się znowu nikomu nic nie pomyliło. Marsz 11.11 organizują i prowadzą ludzie, którzy otwarcie nawiązują do faszyzmu. Nie przymykaj oka, nie udawaj, że nie wiesz. Kobieto, oni tylko czekają, żeby odebrać Ci Twoje prawa. A 28.11 mija stulecie wywalczenia praw wyborczych przez kobiety. W ramach świętowania chcesz je oddać faszystom z patriotycznymi sloganami na ustach? Zastanów się, zanim dołączysz do marszu – pod grafiką zamieszczoną na Facebook’u napisali administratorzy strony Warszawski Strajk Kobiet.

Mężczyzna, który z rodziną został przedstawiony jako przestępca podkreśla, że sprawę obrzydliwej grafiki konsultuje z prawnikami i zaznacza: Mam ochotę powiedzieć wszystkim którzy oglądają tę grafikę: zapraszamy na Marsz Niepodległości 2018! Żadnych burd, fantastyczna atmosfera. Mogę zaświadczyć. Duma człowieka rozpiera, jak patrzy na taką młodzież – powiedział w rozmowie z reporterem TVP Info.

Nienawiść do Polski środowiskom lewicowym ewidentnie przysłania oczy, bo w swojej grafice nie widzą nic niestosownego. Jak bardzo trzeba być opętanym antypolonizmem, żeby rodzinę dumnie świętującą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, prezentować jako familię faszystów? Wszystko wskazuje na to, że Warszawski Strajk Kobiet i wszelkie lewicowe organizacje popierające ich działania, nie ustępują nawet na krok skrajnie nienawistnym organizacjom takim jak Kombund, Bund czy Ferajnigte. A tacy jak oni zasługują tylko i wyłącznie na deportację.

Przeczytaj:

Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu 11.11.2018. “Życie i śmierć dla narodu!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kici kici KOCUR mówi

  Już od dawna piszę że te faszystowskie, lewackie q…y zaślepione wręcz niewyobrażalną nienawiścią do tego co polskie – NIE ODPUSZCZĄ a to jest właśnie pierwsza odsłona. Przygotujmy się Drodzy Rodacy na więcej tego typu niespodzianek.
  Mamy jednak nad tą swołoczą ogromną przewagę. My w Marszu uczestniczymy dobrowolnie, sami ponosimy jego koszty i robimy to bez przymusu, natomiast oni robią to wszystko za pieniądze. Sprzedają Naszą Ojczyznę za śmierdzące szekle. Nie ma w nich nic z patriotyzmu, honoru, Boga i gardzą Ojczyzną. Myślę że dobitnie widać w tym zestawieniu NASZĄ WYŻSZOŚĆ. CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE.

  1. amerro mówi

   BÓG, HONOR, OJCZYZNA!!! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE! za srebrniki dzis zwane szeklami,dolarami czy euro komuniści i ich namnożone w tempie kosmicznym i ilości srednio 7-9 sztuk na jedną parę rodziców, potomstwo, NISZCZĄ I OKRADAJĄ NASZ KRAJ! Ci sami szubrawcy pasozytujący na Polsce, naszym polskim dzieciom, Polakom, RODZICÓW każą nazywać: opiekun nr 1, opiekun nr 2, zamiast mama i tato!

 2. sten mówi

  KOBIETO nie idąc na Marsz Wolności , gotujesz sobie LEWACKI LOS kobiet w niemczech szwecji francji Gwałty, pobicia, zabujstwa . Chcesz strachu , chcesz traumy ??
  Walcz o wolność !

 3. orzech mówi

  Naziści z pod znaku KODu i czerwonego sztandaru zabrali głos. Niszczyc nazistowskie lewactwo ich własną bronią.

 4. Bogusław Maśliński mówi

  Jakże wielu nie widzi że nawet to czerwona konstytucja leży w śmietniku, a uczelnie są kuźnią komunizmu. Kodeks karny, prawo prasowe . Jakże wielu Polaków utraciło w dużej mierze tak ważny instynkt jak samozachowawczy. Uzyskało „ struny instynkt jaskiniowców, analfabetów.

 5. Leszek mówi

  Na obrazku jest normalna rodzina której się mówi, aby nie maszerowali z rozwydrzonymi młodzieńcami…. Naprawdę widzicie coś innego?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.