SKLEP-WPRAWO.PL

Niemiecka policja werbuje islamskich imigrantów. Członkowie arabskich gangów zostają stróżami prawa

5

Niemieckie władze postanowiły zintegrować islamskich imigrantów nakazując berlińskiej policji, aby masowo werbowała ich do służby. Miało to służyć wzbudzeniu szacunku dla policji w imigranckich gettach, w których młodzież zazwyczaj wita patrole kamieniami i wyzwiskami. Rezultatem realizacji tych zaleceń jest dziś patologiczna sytuacja w szkole policyjnej w Spandau, którą opisał jeden z pracujących tam instruktorów: „Klasa wyglądała jak chlew. Połowa uczniów to Turcy i Arabowie. Bezczelni. Głupi. Nie potrafili się wysłowić. Grozili innym uczniom pobiciem. Naprawdę się ich boję. Oni nas nienawidzą. To będzie policja głęboko skorumpowana. To nie są koledzy. To jest wróg w naszych własnych szeregach”.

Wypowiedź funkcjonariusza opublikował niemiecki dziennik „Die Welt”. Rzecznik berlińskiej policji Thomas Neuendorf potwierdził, że sytuacja w Spandau faktycznie jest zła. Islamscy imigranci szkoleni na policjantów poniżają kobiety, są agresywni, a nawet dopuszczają się przestępstw. Jeden ze szkolących się w Spadau imigrantów sprzedawał przed budynkiem szkoły kradzione radia samochodowe!

Dziennik „Die Welt” dotarł do wewnętrznego raportu niemieckiej policji, z którego wynika, że skargi na islamskich aspirantów gromadziły się od lat. Przyjmowani do szkoły muzułmanie nie spełniają podstawowych wymogów obowiązujących w szkole policyjnej oraz terroryzują nieislamskich rekrutów. Nic dziwnego, skoro w ramach integracji do szkoły w Spandau przyjmowano również członków arabskich gangów, czego efekty widać na ulicach. „Wzrost przestępczości o 15 proc., rejony gdzie dealerzy robią co chcą i nikt im w tym nie przeszkadza, terroryzm. Berlińska policja ponosi porażkę za porażką” – mówi Marcel Luthe, niemiecki polityk z FDP.

Jaki jest efekt opublikowania wypowiedzi niemieckiego funkcjonariusza na temat patologii w szkole policyjnej? Niemieckie media gremialnie uznały, że zarzuty stawiane przez policyjnego szkoleniowca są „przesadzone”, a muzułmańscy rekruci są po prostu „niezdyscyplinowani” i trzeba dać im szansę. Oczywiście, „niezdyscyplinowani” aspiranci mają w przyszłości służyć w siłach porządkowych.

Źródło: wpolityce.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Hammurabi mówi

  Nie! To już jakieś jaja sobie robicie! Wiadomo, że Niemcy intelektem raczej nie szokują, są karni i bezmyślni do bólu. Jednak dawać swoim śmiertelnym wrogom narzędzia przymusu to już zakrawa na społeczny masochizm. Wiadomo, że lewackie mendy zaprzedane ideom zniszczenia Europy będą piały z zachwytu nad tym faktem w mediach i będą naciskały by jeszcze zwiększyć liczbę arabów w policji… Cóż… Wygląda na to, że faktycznie Polsce zagrażać będzie w niedalekiej przyszłości kolejna fala imigrantów uciekających z Niemiec, Francji, Holandii i innych krajów zachodniej Europy przed muzułmańskimi rządami już wówczas większości demograficznej. Co robić? Zbroić się i szkolić. Bo bez tego będziemy bezbronni jak dzieci. Choć raz bądźmy mądrzy przed szkodą!

 3. kurkej mówi

  a każdego wjeżdżającego powinien ksiądz krwią świnki pokropić-odporni się umyją a muslimów zatrzymamy na granicach 🙂

 4. Robert mówi

  To se chłop stzelił w kolano,postepowanie dyscyplinarne to minimum za obrazę nowego obrazu swiata malowanego w czarnych barwach przez mistrza zygfryda de lowe parade spod znaku niebieskiej gwiazdy.Bywałem kiedyś służbowo na polskich samolotach latających na linii Wawa Telwiw i do Wawy.Po wylądowaniu wygladały jakby cały rejs odbywał sie,,do góry nogami,,wszystko na podłodze,śmietnik.Jaki pan,taki kram,te same zwyczaje

 5. Zdzisław mówi

  Tą „genialna” metodą ISIS przejmie policje i Bundeswerę. Nigdy nie wiadomo kiedy rzekomy islamski baranek zamienia się w wilka

 6. Stanisław mówi

  Już w I i II wojnie światowej syjonizm wykorzystał Niemców i Rosjan do ich NWO a teraz znowu insekty ich wykorzystują za pomocą arabskiej dziczy. To celowa robota Obsrosza i jemu podobnych bestii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.