Niemcy: Tunezyjczyk udusił Niemkę, ratownicy znaleźli żywe dziecko przy martwej matce

Fot. Thomas Knoop/ m.bild.de
9

W niemieckim Rendsburgu 24-letni Tunezyjczyk udusił w pokoju hotelowym 28-letnią Niemkę ze Szlezwiku-Holsztynu. Morderca Hamza D. zranił uduszoną wieczorem kobietę, a koło 3 nad ranem zadzwonił po pogotowie. Poprosił o pomoc medyczną, a sam miał próbować reanimować ofiarę, która była jego partnerką. Gdy przybyli ratownicy medyczni, mężczyzna miał mocno krwawić z pociętych rąk. Zdaniem pracowników pogotowia, Hamza dokonał samookaleczenia.

Niestety, pomoc przybyła zbyt późno. Kobiety nie udało się odratować. Obok leżącej, martwej matki znaleziono wciąż żywe, 6-miesięczne dziecko. Co ciekawe, od roku Hamza miał sądowy zakaz zbliżania się do kobiety. Jest to kolejny przypadek w policyjnej kronice, którego sprawcą jest osoba o „śródziemnomorskiej urodzie.” Z jakiegoś powodu, kobiety Zachodu niezwykle chętnie wiążą się z przybyszami z Afryki czy Azji, których Unia hurtowo wpuszcza w obręb swoich granic. Ofiary zdają się wierzyć, iż związek z obcokrajowcem jest jak najlepszym pomysłem. Tymczasem, statystyki we wszystkich krajach „pro-imigranckich” są nieubłagane. Czarujące „arabskie książęta” najczęściej okazują się nadzwyczaj okrutne i brutalne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: m.bild.de

Przeczytaj również:

Matteo Salivini stanie przed sądem! Nawet 15 lat więzienia za sprzeciw wobec przyjęcia nielegalnych imigrantów

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Co to za „rozwoj” Polski, jezeli nie zmniejsza sie emigracja a rosna podatki, koszty i imigracja – te wszystkie slowa A Dudy sa puste.

  1. ruder conlow mówi

   Nie wiem w jakim celu przytoczyłeś wypowiedź Sośnierza, dla mnie jego słowa są odrzucające. Zresztą większość wypowiedzi elementu wolnościowego Konfederacji jest po prostu nie do zaakceptowania. Sośnierz jest tu liderem wyprzedzając nawet JE JKM. Dlatego po wielu bezskutecznych nawoływaniach na forach różnych publikatorów o przestawienie strategii Konfederacji z ANTYPIS TOTAL na PIS BIS / pomysł Grzegorza Brauna/, po dodatkowym prztyczku w nos jakim było głosowanie Konfy przeciw budżetowi, z żoną doszliśmy do wniosku, że głosujemy na Dudę. Jest to szczególnie dla mnie tragiczne, gdyż byłem mocno zaangażowany w zbieranie podpisów dla tej formacji /od 2015 roku, kiedy GB starał się o prezydenturę/, ale nasza rodzinna wewnętrzna analiza sytuacji politycznej nakazuje mi dać ostrzegawczy kopniak mojej ukochanej formacji politycznej !!

  2. W K mówi

   Będziesz w Polsce czapkował żydom. Dla Polaków sytuacja nie do pomyślenia przed 1945 r.

  3. Janusz I mówi

   Sośnierz = Rozczarowanie!!!

 2. piotr mówi

  Sośnierz, Konfederacja: Państwo to zaraza…jest głównym źródłem trądu. | gazetawarszawska.com

 3. Śmieszek mówi

  „Ofiary zdają się wierzyć, iż związek z obcokrajowcem jest jak najlepszym pomysłem. Tymczasem, statystyki we wszystkich krajach „pro-imigranckich” są nieubłagane. Czarujące „arabskie książęta” najczęściej okazują się nadzwyczaj okrutne i brutalne.”

  Na Polaków to też bym uważał. Najpierw „łobuz kocha najmocniej” i tym podobne, a potem smutne zetknięcie z rzeczywistością, jak ciało ukochanej ląduje w jakiejś kanapie.

 4. Neo mówi

  Konfederacja to krypto bolszewia , ale powoli z nich to wychodzi i widać kim naprawdę są panowie z konfederacji.

  1. robert mówi

   20 MLD roszczeń arbitrażowych ukrywanych przez rząd PiS. Do zdrajców dołączyła Konfederacja? | wolna – polska.pl Kompromitacja rządu i opozycji w konfrontacji ze stroną społeczną ! Polska jest bogata a Korwin śpi.

 5. karol mówi

  Turystka aresztowana za noszenie bikini opowiedziała swoją historię.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.