Niedzielski zapowiedział przywrócenie zabiegów planowych: „Apogeum liczby zachorowań, hospitalizacji czy zgonów mamy już za sobą”

minister zdrowia Adam Niedzielski/ fot. screen
13

Podczas poniedziałkowej (26.04.2021) konferencji prasowej w Nałęczowie minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że od 4 maja zostanie zniesione ograniczenie zabiegów planowych w szpitalach. Niedzielski oświadczył, że ograniczenie było konieczne, ponieważ „wszystkie ręce i siły były potrzebne do zwalczania III fali Covid-19”.

Niedzielski podkreślił, że „najważniejszym zadaniem na najbliższe miesiące jest powrót do normalnego leczenia, do zajmowania się zdrowiem, tak jak zajmowaliśmy się nim w czasie przed pandemią Covid-19”. – III fala jest słabnąca. Apogeum liczby zachorowań, hospitalizacji czy zgonów mamy już za sobą. Naszym priorytetem w najbliższym czasie będzie odbudowa zdrowia Polaków po pandemii – stwierdził.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Minister zapowiedział uruchomienie systemu powszechnej rehabilitacji dla osób, które chorowały na Covid-19. – Chcemy wykorzystać sieć uzdrowisk w całym kraju. Wszystkie uzdrowiska spełniające określone warunki, po zgłoszeniu do Centrali NFZ  będą mogły dołączyć do programu rehabilitacji postkowidowej – oświadczył.

Mój komentarz: Sezon grypowy dobiegł końca, a więc – co oczywiste – skończyła się tzw. III fala kowida. Tak jest co roku i tak będzie nadal. Nie ma w tym żadnej zasługi rządu i nie jest to efekt lockdownu, ani DDM. Natomiast rezultat tego, co w związku z sezonową infekcją dróg oddechowych wyczynia rząd, to już 120 tys. nadmiarowych zgonów w wyniku odcięcia Polaków od służby zdrowia. To jest „sukces” Morawieckiego i Niedzielskiego oraz pozwalającego na tę hekatombę Kaczyńskiego. Dotychczasowe dane wskazują, że w 2021 roku pobijemy rekordowa liczbę zgonów z roku ubiegłego. To jest efekt rosnącego długu zdrowotnego będącego skutkiem trzech lockdownów służby zdrowia zarządzonych przez NFZ od marca 2020 roku. A na tym się nie skończy. W październiku rozpocznie się kolejny sezon grypowy, Niedzielski ogłosi czwartą falę i tradycyjnie zamknie szpitale. I nikt nie odpowie za tę zbrodnię.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Naziole naszych czasów

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Byłbym ostrożny w tym zaufaniu do ogłoszeń Niedzielskiego i ogłaszanych przez niego odwilży. Może coś poluzuje, ale może w tym samym czasie albo chwilę później ścisnąć z drugiej strony.

 2. pszenka mówi

  Nowa matematyka : 1+ 1 = 100 000
  Jaki jest wzór matematyczny dla „przebranej miary” ?
  Nadmiar zła otrzyma nagrodę i odznaczenie ?
  Nad każdym ludobójstwem ludzkość i historycy zastanawiają się :
  Czy musiało dojść aż do tylu ofiar?
  A iloma ofiarami nasyci się głupota i bezkarność,
  zło i bezwzględność ,
  i powie w końcu : „STOP” = „Dosyć tego”?
  Patrząc na historię dziejów potwory zawsze będą wołały o jeszcze.
  Kiedy niszczy się ludzi – nie wystarczy potem
  słodkie „przepraszam” i niewinna minka w telewizji.
  Biada tym , którzy teraz szerzą cierpienie i strach,
  pozbawiają leków i leczenia niewinnych ludzi,
  wprowadzają zamieszanie i kłamstwo dla zysku.
  Biada tym, którzy mogą czynić dobro a czynią zło.
  Bóg mówi przez proroka:
  „Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem,
  którzy zamieniają ciemność w światlość a światłość w ciemność ,
  zamieniają gorycz w słodycz , a slodycz w gorycz.”- Ksiega Izajasza 5.20;

 3. Repatriant mówi

  hau,hau Niedzielski do budy

 4. Robert mówi

  Całkowity powrót do normalności. Bill Gates podał datę.

 5. Robert mówi

  Gates Foundation Top Wirusolog wysyła list otwarty do WHO: Natychmiast wstrzymaj wszystkie szczepienia Covid-19

 6. Bolesław mówi

  Niedzielski, Mirawiecki, Dworczyk, Szumowski, Pińkas, wszyscy doradcy medyczni na pasku wypłat wielkiej farmy muszą zostać postawieni przed trybunał karny z oskarżeniem o doświadczenia medyczne na ludziach oraz za ludobójstwo

 7. W K mówi

  Z zasady nie czytam artykułów o mordercach Polaków.

 8. Matka mówi

  „Mój komentarz: Sezon grypowy dobiegł końca, a więc – co oczywiste – skończyła się tzw. III fala kowida. Tak jest co roku i tak będzie nadal”

  Nie wiem, czy pani jest bardziej głupia, czy podła, że już tak dosadnie to napiszę. Pani archeolog, specjalista od zakopanych w ziemi dzbanków i dzbanów internetowych, wbrew rzeczywistości, wbrew tysiącom lekarzy, wypisuje swoje mądrości o tym, że co roku na sezonik grypowy (który, notabene, zupełnie z falą Covid się nie pokrywa, ale pani archeolog jest zbyt mało bystra, by to zauważyć) umiera 60 tysięcy ludzi. Pluje pani bezczelnie tym wszystkim zmarłym ludziom w twarz.

  1. szalom mówi

   Paszoł won mamełe!!! Zjeżdżaj na wyborczą albo na wp. Obrażasz ludzi potem lecisz sygnalisto do swoich na skargę. Policja wzywa i zarzuca obrażanym Polakom antysemicką mowę nienawiści. Paszoł won!!!

  2. Matka mówi

   Morda, stary komuchu od TP Grunwald, bo za Don do twoich zuomków wygonię.

  3. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Jak widać, towarzyszka niezachwianie i konsekwentnie dalej wierzy w dyktowane ideologią covidiańskie dogmaty o przyczynie nadmiarowych zgonów i w jakiś armagedon śmierci na covida. Towarzyszce cały czas się myli rzeczywistość z wirtualną rzeczywistością i opinie lekarzy z opiniami przekupionych lekarzy rewelacyjnymi obecnie wynagrodzeniami za covidową obsługę.

  4. Matka mówi

   Jak widać, Maciuś, jesteś kretynem.

   P.S. Udało ci się juz wreszcie może ustalić, że dr Knauss i jego mityczne badania nie istnieją? A może znalazłeś cytat Mullisa? Może chociaż zweryfikowałeś dorobek naukowy Zielińskiego? Udało ci się zweryfikować którykolwiek z fake newsów, który tu niczym ruski bot rozpowszechniałeś i przekonać się, na jakiego pajaca co chwila tu wychodzisz?

 9. Wojciech mówi

  Coś poluzuje, coś dociśnie – pandemizm i szczepienizm, to jest właśnie nowy porządek. Lud się latem troszkę wyluzuje i potem od września (kolejny sezon grypowy) od nowa – a wszystko będzie przez tych nieodpowiedzialnych ludzi co się nie chcieli plażować i kąpać w maseczkach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.