Niedzielski zapowiedział przywrócenie zabiegów planowych: „Apogeum liczby zachorowań, hospitalizacji czy zgonów mamy już za sobą”

minister zdrowia Adam Niedzielski/ fot. screen
13

Podczas poniedziałkowej (26.04.2021) konferencji prasowej w Nałęczowie minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że od 4 maja zostanie zniesione ograniczenie zabiegów planowych w szpitalach. Niedzielski oświadczył, że ograniczenie było konieczne, ponieważ „wszystkie ręce i siły były potrzebne do zwalczania III fali Covid-19”.

Niedzielski podkreślił, że „najważniejszym zadaniem na najbliższe miesiące jest powrót do normalnego leczenia, do zajmowania się zdrowiem, tak jak zajmowaliśmy się nim w czasie przed pandemią Covid-19”. – III fala jest słabnąca. Apogeum liczby zachorowań, hospitalizacji czy zgonów mamy już za sobą. Naszym priorytetem w najbliższym czasie będzie odbudowa zdrowia Polaków po pandemii – stwierdził.

Minister zapowiedział uruchomienie systemu powszechnej rehabilitacji dla osób, które chorowały na Covid-19. – Chcemy wykorzystać sieć uzdrowisk w całym kraju. Wszystkie uzdrowiska spełniające określone warunki, po zgłoszeniu do Centrali NFZ  będą mogły dołączyć do programu rehabilitacji postkowidowej – oświadczył.

Mój komentarz: Sezon grypowy dobiegł końca, a więc – co oczywiste – skończyła się tzw. III fala kowida. Tak jest co roku i tak będzie nadal. Nie ma w tym żadnej zasługi rządu i nie jest to efekt lockdownu, ani DDM. Natomiast rezultat tego, co w związku z sezonową infekcją dróg oddechowych wyczynia rząd, to już 120 tys. nadmiarowych zgonów w wyniku odcięcia Polaków od służby zdrowia. To jest „sukces” Morawieckiego i Niedzielskiego oraz pozwalającego na tę hekatombę Kaczyńskiego. Dotychczasowe dane wskazują, że w 2021 roku pobijemy rekordowa liczbę zgonów z roku ubiegłego. To jest efekt rosnącego długu zdrowotnego będącego skutkiem trzech lockdownów służby zdrowia zarządzonych przez NFZ od marca 2020 roku. A na tym się nie skończy. W październiku rozpocznie się kolejny sezon grypowy, Niedzielski ogłosi czwartą falę i tradycyjnie zamknie szpitale. I nikt nie odpowie za tę zbrodnię.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Naziole naszych czasów

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Byłbym ostrożny w tym zaufaniu do ogłoszeń Niedzielskiego i ogłaszanych przez niego odwilży. Może coś poluzuje, ale może w tym samym czasie albo chwilę później ścisnąć z drugiej strony.

 2. pszenka mówi

  Nowa matematyka : 1+ 1 = 100 000
  Jaki jest wzór matematyczny dla “przebranej miary” ?
  Nadmiar zła otrzyma nagrodę i odznaczenie ?
  Nad każdym ludobójstwem ludzkość i historycy zastanawiają się :
  Czy musiało dojść aż do tylu ofiar?
  A iloma ofiarami nasyci się głupota i bezkarność,
  zło i bezwzględność ,
  i powie w końcu : “STOP” = “Dosyć tego”?
  Patrząc na historię dziejów potwory zawsze będą wołały o jeszcze.
  Kiedy niszczy się ludzi – nie wystarczy potem
  słodkie “przepraszam” i niewinna minka w telewizji.
  Biada tym , którzy teraz szerzą cierpienie i strach,
  pozbawiają leków i leczenia niewinnych ludzi,
  wprowadzają zamieszanie i kłamstwo dla zysku.
  Biada tym, którzy mogą czynić dobro a czynią zło.
  Bóg mówi przez proroka:
  “Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem,
  którzy zamieniają ciemność w światlość a światłość w ciemność ,
  zamieniają gorycz w słodycz , a slodycz w gorycz.”- Ksiega Izajasza 5.20;

 3. Repatriant mówi

  hau,hau Niedzielski do budy

 4. Robert mówi

  Całkowity powrót do normalności. Bill Gates podał datę.

 5. Robert mówi

  Gates Foundation Top Wirusolog wysyła list otwarty do WHO: Natychmiast wstrzymaj wszystkie szczepienia Covid-19

 6. Bolesław mówi

  Niedzielski, Mirawiecki, Dworczyk, Szumowski, Pińkas, wszyscy doradcy medyczni na pasku wypłat wielkiej farmy muszą zostać postawieni przed trybunał karny z oskarżeniem o doświadczenia medyczne na ludziach oraz za ludobójstwo

 7. W K mówi

  Z zasady nie czytam artykułów o mordercach Polaków.

 8. Matka mówi

  “Mój komentarz: Sezon grypowy dobiegł końca, a więc – co oczywiste – skończyła się tzw. III fala kowida. Tak jest co roku i tak będzie nadal”

  Nie wiem, czy pani jest bardziej głupia, czy podła, że już tak dosadnie to napiszę. Pani archeolog, specjalista od zakopanych w ziemi dzbanków i dzbanów internetowych, wbrew rzeczywistości, wbrew tysiącom lekarzy, wypisuje swoje mądrości o tym, że co roku na sezonik grypowy (który, notabene, zupełnie z falą Covid się nie pokrywa, ale pani archeolog jest zbyt mało bystra, by to zauważyć) umiera 60 tysięcy ludzi. Pluje pani bezczelnie tym wszystkim zmarłym ludziom w twarz.

  1. szalom mówi

   Paszoł won mamełe!!! Zjeżdżaj na wyborczą albo na wp. Obrażasz ludzi potem lecisz sygnalisto do swoich na skargę. Policja wzywa i zarzuca obrażanym Polakom antysemicką mowę nienawiści. Paszoł won!!!

  2. Matka mówi

   Morda, stary komuchu od TP Grunwald, bo za Don do twoich zuomków wygonię.

  3. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Jak widać, towarzyszka niezachwianie i konsekwentnie dalej wierzy w dyktowane ideologią covidiańskie dogmaty o przyczynie nadmiarowych zgonów i w jakiś armagedon śmierci na covida. Towarzyszce cały czas się myli rzeczywistość z wirtualną rzeczywistością i opinie lekarzy z opiniami przekupionych lekarzy rewelacyjnymi obecnie wynagrodzeniami za covidową obsługę.

  4. Matka mówi

   Jak widać, Maciuś, jesteś kretynem.

   P.S. Udało ci się juz wreszcie może ustalić, że dr Knauss i jego mityczne badania nie istnieją? A może znalazłeś cytat Mullisa? Może chociaż zweryfikowałeś dorobek naukowy Zielińskiego? Udało ci się zweryfikować którykolwiek z fake newsów, który tu niczym ruski bot rozpowszechniałeś i przekonać się, na jakiego pajaca co chwila tu wychodzisz?

 9. Wojciech mówi

  Coś poluzuje, coś dociśnie – pandemizm i szczepienizm, to jest właśnie nowy porządek. Lud się latem troszkę wyluzuje i potem od września (kolejny sezon grypowy) od nowa – a wszystko będzie przez tych nieodpowiedzialnych ludzi co się nie chcieli plażować i kąpać w maseczkach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern