„Nie wyobrażam sobie sojuszu z Rosją!” Grzegorz Braun w wywiadzie dla wPrawo.pl

Konferencja prasowa Grzegorza Brauna. 12.02.2019 / Fot. Anna Rezulak / KFP
11

Czy Grzegorz Braun wystąpi w debacie w TVP Rzeszów? Dlaczego Tomasz Poręba (PiS) powinien stanąć przed polskim trybunałem? Czy można ufać Jarosławowi Kaczyńskiemu, który zapewnia, że rząd PiS nie będzie realizował żydowskich, bezprawnych roszczeń? Co nas czeka: okupacja, ludobójstwo czy dobrostan? Czy Grzegorz Braun jesienią będzie kandydował w wyborach do parlamentu oraz czy jest możliwy sojusz z Federacją Rosyjską?

Na te i wiele innych pytań, w rozmowie z Jackiem Międlarem odpowiada Grzegorz Braun, kandydat do europarlamentu z listu Konfederacji. Zachęcamy do wysłuchania interesującego wywiadu.

SKLEPhttp://sklep-wprawo.pl
Kup premierową książkę naszej publicystki Katarzyny Treter-Sierpińskiej: https://sklep-wprawo.pl/pl/p/Zydzi%2C-gender%2C-multikulti%2C-czyli-oszustwo-i-szajba-K.-Treter-Sierpinska/130
Kup najnowszą płytę rapera Stopy: https://sklep-wprawo.pl/pl/p/Stopa-Medalikarz/131
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj:

SKLEP-WPRAWO.PL

„Polska będzie po Ural” (wywiad z b. szefem służb specjalnych). „Lot nad kukułczym gniazdem” (5.3.)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

   1. Waluta mówi

    U mnie nie działa.
    404 Not found: Nie znaleziono podanego wideo

 1. Kamil mówi

  Bardzo sie ciesze, ze doszlo do skomunikowania sie tych dwoch tytanow walki o Polskosc. Wzajemnie zyczliwy ton tej rozmowy tez jest wyczuwalny. Obawialem sie, ze macie Panowie do siebie lekki dystans.
  Uzupelniajac odpowiedz p. Grzegorza chcialbym dodac, ze zawsze wskazywal on na mozliwosc szerokiej wspolpracy z Bialorusia na kierunku wschodnim, co mogloby byc chyba dobrym poczatkiem jakiejkolwiek polityki wschodniej … Z Panem Bogiem Kochani

 2. Mirek mówi

  Panie Jacku! Kilka razy przestrzegał Pan przed pewnymi działaniami Konfederacji np. włączeniem w swoje szeregi p. Jakubiaka. Wizje były kassandryczne. Czemu nie poruszył Pan tym drażnących kwestii i czemu nie był Pan bardziej dociekliwy? Proszę zachować swoją niezależność od sympatii politycznych. Proszę w naszym imieniu dążyć do prawdy w rozmowach z politykami tej samej opcji bo skończymy ja TVP Kurskiego.

 3. stahu mówi

  W Y B O R Y –
  JAK MAWIAŁA MOJA BABCIA
  …CZAS RUSZYĆ DUPE , ŚMIECI SAME NIE WYNIOSĄ SIĘ!

 4. Grzegorz mówi

  Panie Braun, jak Pan s komentuje wypowiedź Pańskiego tawariszcza Korwina ” napluję rolnikom w gęby „

 5. Marek Bystrzewski mówi

  Braun i Konfederacja nic nie rozumieją i nigdy nie wygrają żadnych wyborów w Polsce! Są to ludzie odklejeni od rzeczywistości, na dobrych posadach lub biznesach, bujający w obłokach swoich patriotycznych mglistych wizji.
  A sprawa jest prosta – Polakom wystarczy obiecać zachowanie wszystkich pisowskich 500+ a dodatkowo obiecać dochód gwarantowany lub dywidendę obywatelską, powiedzmy 2000 na rękę miesięcznie. To jest możliwe, Polska ma takie bogactwa, że jest z czego dać i jeszcze dużo zostanie.
  Za taką obietnicę, za taką kasę, za takie bezpieczeństwo socjalne ludzie będą masowo popierać, walczyć i bronić Polski na śmierć i życie. Wywalą pisiorów i wszystkich innych zdrajców, rozerwą gołymi rękami.
  Ale jeśli nie ma takiej oferty, to nie.
  W takim razie ludzie wolą PiS i 500+.
  To takie proste. Liczy się przede wszystkim micha, bo micha to życie.
  PiS i kaczor to wiedzą i dlatego wygrywają.
  Braun tego nie rozumie i dlatego zawsze przegrywa.

 6. Ryszard mówi

  W sprawie np. Rosji Braun ma skrajnie przeciwne poglądy niż Korwin. Więc komu wierzyć choćby w tak elementarnych kwestiach?! W.Cejrowski ostatnio również zdecydowanie odwrócił się od Konfederacji (po wyrzuceniu Kaji Godek z Konfederacji za jej „radykalne” poglądy w sprawie aborcji).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.