„Nie powiedziałam, że życie jest ważniejsze od konstytucji”. Kidawa-Błońska na manowcach. Teraz mówi, że „życie jest ważne, ale nie ponad wszelką cenę” [WIDEO]

Małgorzata Kidawa-Błońska/ fot. Twitter
4

25 marca wicemarszałek Małgorzata Gosiewska przekazała, że podczas Prezydium Sejmu, wicemarszałek Sejmu i posłanka PO Małgorzata Kidawa-Błońska miała stwierdzić, że „Konstytucja jest ważniejsza od ludzkiego życia”. W jednym z nagrań, polityk Platformy Obywatelskiej zapytana o to zdaarzenie przez internautę, tak skomntowała rewelacje Gosiewskiej: Tak nie powiedziałam. Nie powiedziałam, że życie jest ważniejsze od konstytucji. Takiego zdania nie użyłam. To wszystko co było na takiej hejtowej planszy było nieprawdą – odpowiedziała, by następnie pojawić się w innym nagraniu i powiedzieć równie idiotyczne słowa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Życie człowieka jest bardzo ważne, ale ważne jest to, jakie wartości w swoim życiu reprezentujemy. Przecież za konstytucję ginęli ludzie, w obronie konstytucji. Ale tu ja powiedziałam zdanie, że bardzo ważne jest, by zapewniając ludziom bezpieczeństwo, pamiętali, że wartości są ważne i że życie ludzkie jest ważne, ale nie ponad wszelką cenę. Znamy przypadki z historii ludzi, którzy kierowali się wartościami i czymś więcej niż tylko interesem danej chwili – podczas transmisji na żywo powiedziała kandydat na urząd Prezydenta RP, Małgorzata Kidawa-Błońska.

Aktualnie sondaże pokazują Kidawie-Błońskiej mniej niż 20 procent poparcia wyborców. To z pewnością efekt jej licznych wpadek, m.in tych które przywoływaliśmy w artykule (TUTAJ). Teraz poinformowała, że zawiesza prowadzenie kampanii wyborczej i wzywa do bojkotu wyborów. Od jej decyzji kategorycznie odcina się kandydat z ramienia Konfederacji, Krzysztof Bosak.

Prawdę mówiąc zastanawiamy się czy Kidawie-Błońskiej ktoś nie faszeruje dziwnymi medykamentami? Kto zdrowy plótłby takie bzdury?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. tuszyn mówi

  Wart Pac pałaca …. a Kidawa Gosiewskiej. Czy to jest ta od wizytacji banderowskich batalionów i uroczystości UPA tudzież „bezwarunkowego” ich poparcia czy jakaś inna bo jest ponoć kilka

 2. cadyk z lelowa mówi

  Przygłup w koalicji z Konfederacją. PARADNE.

  1. marju73 mówi

   Dwóch przygłupów z Koalicji Gowin i Morawiecki to obecnie wasi frontmeni. PARADNE.

 3. Hammurabi mówi

  Czego się czepiacie kobieciny? Prawdę najszczerszą prawi. A ot… 20 sekunda… „Żucie ludzkie jest najważniejsze”…
  A poważnie to zakładając, że jest zupełnie trzeźwa, w tych wypowiedziach zauważyć można dość znaczne ograniczenia intelektualne, co z kolei jest zapewne powodem jej zgody na kandydowanie. Przecież w każdej dyskusji już nie mówiąc o debacie wyborczej, Błońska polegnie pierwszy raz zanim się wysłowi a drugi, kiedy skończy swoją kwestię.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.