NASZ WYWIAD! Stanisław Michalkiewicz o roszczeniach żydowskich, szczepionkach, ZUS-ie i ekshumacji w Jedwabnem

Stanisław Michalkiewicz i Jacek Międlar
20

Wprowadzenie państwa w rzeczywistość bezalternatywną zawsze się kończy niedobrze. Właśnie rząd obecny wprowadza w Polskę w sytuację bezalternatywną – w wywiadzie dla wPrawo.pl mówi publicysta Stanisław Michalkiewicz, komentując w ten sposób nacisk na naszą ojczyznę w kwestii bezprawnych żydowskich roszczeń. Błąd został popełniony wcześniej jeszcze za prezydenta Kwaśniewskiego… Znaczy ta sytuacja jaka jest obecnie jest konsekwencją zaniedbań popełnionych przez poprzednie rządy, prezydenta Kwaśniewskiego, którego uważam za prawdziwe nieszczęście dla Polski, Leszka Millera, Donalda Tuska, prezydenta Komorowskiego no i prezydenta Dudy też – mówi publicysta.

OBEJRZYJ I PRZECZYTAJ: Żydokomuna to fakt historyczny! Prof. Krzysztof Szwagrzyk dla wPrawo.pl o Żydach w bezpiece, ekshumacjach na Wołyniu oraz „czasie Wyklętych” [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Michalkiewicz został zapytany o to skąd wie, że żydowskie żądania wynoszą aż 300 miliardów dolarów oraz dlaczego Polska ulega presji ze strony USA. W rozmowie z Jackiem Międlarem komentuje także problem składek na ZUS, wolności w kwestii szczepień oraz sprawę ekshumacji w Jedwabnem, która zadałaby kłam „holokaustowym legendom”.


Odwiedzaj codziennie wPrawo.pl, a publikacje podawaj dalej.
Doceń naszą pracę i wesprzyj nas. Dziękuję.
//wprawo.pl/wsparcie
//sklep-wprawo.pl
http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj i obejrzyj koniecznie:

„Wyborcza” szaleje po wywiadzie Międlara z prof. Szwagrzykiem i wybiela żydowskich zbrodniarzy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  Polskiej stanu racja-DESZECHTERYZACJA.

 2. zuzia mówi

  Jacku! Jesteś postawnym mężczyzną, masz dobrą sylwetkę – warto to podkreślić. Stojąc w pogniecionej i przekrzywionej koszuli, z podkasanymi rękawami, przepasany saszetką na biodrach – myślisz, że dobrze wyglądasz?! [chodzi o Twój medialny wizerunek] Zobacz: red. S. Michalkiewicz rozmawiając z Tobą był w marynarce i pod krawatem. Chcesz, prowadząc wywiad, wyglądać schludnie i profesjonalnie: „wskocz” w marynarkę i krawat – będziesz lepiej odbierany!

  1. Rumcajs mówi

   Co Ty chłopie bredzisz. dobrze ubrany. Postawny gość. Wysportowany. Czepiasz się jak jakaś przekupa

  2. śmieszek mówi

   Nie kłóćcie się:) Pan Jacek już ma dziewczynę i nawet dziecko – niech ona się zajmuje jego stylizacją.

  3. Zulu-Tango-Tango mówi

   To jak? Nie wiesz z kim polemizujesz? Z kobietą? Z facetem? Z transem? Ogarnij się!

  4. Stefan mówi

   Wielcy Polacy dobro Narodu zawsze przekładali nad własne osobiste ekstrawagancje. Natomiast zdrajcy i antypolscy kolaboranci jeżdżą BMW, ubierają w markowe buty za 3000 zł i podróżują odrzutowcami w klasie biznes. Chrześcijanie nie dbają o życie doczesne droga Zuziu. Dom może być ubogi, ale ma być czysty i Bogiem silny.

  5. tu Łukasz Trń mówi

   nie szata zdobi……
   wszyscy w marynarkach, wszyscy pod krawatami = równo przycięci wedle „zrównoważonego rozwoju” ?

  6. Franciszka mówi

   Pan Michałkiewicz sam przyznał niejednokrotnie,że nie zna się na medycynie ani temacie szczepień więc nie ma podstaw do popierania przymusu zastrzyków o których składzie i działaniu nie ma pojęcia większego niż przeciętny Kowalski. A jak się nic nie wie to lepiej wstrzymać się od głosu.

  7. pytek mówi

   Uwazam, ze Zuzia ma bardzo sensowne uwagi!
   „Broniący” hurmem Jacka nie „zauwazyli” ze nie krytykuje Jacka [np. pod względem merytorycznym, sposobu poprowadzenia wywiadu, itd.], a Jej rady są sensowne i skupione na jego wyglądzie.

 3. Katarzyna mówi

  Panie Jacku!
  Warto przeczytac książkę Jarosława Kaczyńskiego „Polska naszych marzeń” wyd. Akapit. Sp z o o. Lublin 2011
  str. 66
  „W moim przeświadczeniu to, co się obecnie w Polsce dzieje, to jest paradoksalnie walka tradycji narodowo-inteligenckiej z kulturą, która te same wartości – jako nieporęczne, niewygodne, uwierające i czesto mało zrozumiałe- odrzuca. Prawo i Sprawiedliwość, przy przypisanym nam przez elektorat prawdziwym plebejskim charakterze, jednoczesnie reprezentuje tę kulture. to jest paradoks”
  str. 67-67
  „Trzeba pamiętać, że klęska, moralna i polityczna, to był nie tylko mocny antysemityzm, ale tez kompletna nieumiejetność rozwiązywania problemów mniejszości narodowych.
  Nacjonalizm, który przechodził z jednej strony w ubóstwienie, a z drugiej – w jakieś nieracjonalne myślenie, które przypisywało Polsce możliwości estachologiczne, prowadził do popadania w mistycyzm narodowy. Wszystko to było oderwane od jakichkolwiek realiów. Nie miało empirycznego sensu. Dlatego określam to jako porażkę intelektualną, polityczną (mimo dominacji) i porażkę moralną, ponieważ później miało to tez negatywne następstwa moralne, które dotychcas służą za pałkę do walenia po głowie”
  Ciekawa lektura nie tylko dla patriotów ale i dla katolików.

 4. Anna mówi

  Panie Michalkiewicz, tak jak Pana lubię i szanuję, tak w temacie szczepionek faktycznie nie powinien się Pan wypowiadać, ponieważ nie posiada Pan podstawowej wiedzy w tej dziedzinie. Jako lekarz muszę sprostować- owszem grypa jest chorobą wirusową i to właśnie w przypadku tych chorób szczepionki są dla nas jedynym ratunkiem, ponieważ na wirusy nie działają antybiotyki (antybiotyki zwalczaja choroby bakteryjne). Dlatego z jednej strony mówi Pan, że szczepionki nie mają sensu w przypadku grypy bo jest chorobą wirusową, z drugiej przytacza przykład ospy prawdziwej zwalczonej dzięki szczepieniom, która jest również chorobą wirusową. Właśnie na tym polega problem antyszczepionkowców i dlatego szczepienia muszą być obowiązkowe- w społeczeństwie brak podstawowej wiedzy medycznej i biologicznej żeby każdy samodzielnie mógł podejmowac decyzje mające wpływ na zdrowie całej populacji bowiem mniejsza wyszczepialnosc równa się większemu ryzyku epidemii czy nawet pandemii groźnych chorób. Zagłosuje na Konfederancję ze wzgledu na program gospodarczy natomiast ruchy antyszczepionkowe są szkodliwe, a ludzie którzy opowiadają się za dobrowolnoscia szczepień nie mają podstawowej wiedzy na ten temat.

  1. Franciszka mówi

   Taa naukowcy pokroju Jehudy Shoenfeld, Suzanne Humphries, Judy Mikovitz, JB Classen, Chris Exley, Peter Aabey oni wszyscy nie mają zielonego pojęcia o czym mówią? Może to pani nie ma dostępu do medycznej literatury zagranicznej i stąd nie zna pani naukowo potwierdzonych niebezpieczeństw szczepień.

 5. tom mówi

  P Jacku, prosze obejrzec komentarz P. Kekusia na temat Michalkiewicza i w/w listu…

 6. Dorota mówi

  Panie Jacku świetny wywiad, bardzo ciekawy. Jak dla mnie o wiele lepszy od tych w mediach narodowych (z tym samym rozmówcą). Podobnie jak i wcześniejszy z prof Sz. Proszę o więcej. Tak na marginesie- koszula, saszetka itd są całkiem spoko 🙂 Popieram i wspieram.

 7. Janusz I mówi

  Trochę za wysoka rozdzielczość. My, biedni polscy emeryci mamy trudności z odbiorem w Aero2. Najlepsza rozdzielczość to 240 pixeli.

 8. Robert mówi

  Trump straszy Turcję zniszczeniem jej gospodarki mówiąc ,,Nie zawaham się,,będąc przekonany o swojej,,WIELKIEJ I NIEZROWNANEJ MĄDROŚCI,,.Gość jest niezrównoważony i jeszcze na dodatek kieruje nim esksimoski statek miłości.Mamy przesrane

 9. Robert mówi

  Bolek two,Bolek tam,Bolek Bolka kocha sam.

 10. Robert mówi

  Z dwojga złego wolę Kimiego i fryzurę jego

 11. śmieszek mówi

  „o roszczeniach żydowskich, szczepionkach, ZUS-ie i ekshumacji w Jedwabnem”

  Pan Stanisław ekspert od wszystkiego:). A z tym mieszkaniem się chłop chociaż ogarnął?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.