NASZ WYWIAD! Krzysztof Adamek o umorzeniu postępowania ws. kampera „Polska to nie Polin” [WIDEO]

Jacek Międlar i Krzysztof Adamek / Fot. wPrawo.pl
4

Prokuratura Rejonowa Kraków-Krowodrza umorzyła postępowanie ws. kampera z napisami „Poland not Polin” oraz „Polska to nie Polin”. Sprawę opisujemy szerzej w tym miejscu. Z właścicielem pojazdu, Krzysztofem Adamkiem, przeprowadziliśmy wywiad.
To było pół roku bezsensownego wydawania pieniędzy polskich podatników. Te pieniądze można było przekazać na szpitale onkologiczne, na dzieci, wesprzeć tych, którzy przeżyli wołyńskie mordy, żyją z uszczerbkami na zdrowiu po razach siekiery Ukraińców – powiedział Adamek, nawiązując m.in. do Romana Strągowskiego, ofiary i świadka ludobójstwa na Wołyniu, z którym wywiad przeprowadziliśmy w ubiegłym tygodniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP: http://sklep-wprawo.pl
————-
– Świadek rzezi wołyńskiej i ofiara pierwszego ataku banderowców ROMAN STRĄGOWSKI [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/07/10/swiadek-rzezi-wolynskiej-i-ofiara-pierwszego-ataku-banderowcow-roman-stragowski/
– J. Międlar: Połączenie stalinizmu z cyrkiem! Usłyszę zarzuty za spalenie portretu Mazowieckiego i potępienie grubej kreski! [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/06/17/j-miedlar-polaczenie-stalinizmu-z-cyrkiem-zarzuty-za-spalenie-portretu-mazowieckiego-i-potepienie-grubej-kreski-wideo/

Przeczytaj także:

„Zatrzymanie było nielegalne. Sąd mnie przeprosił!” Przełom w sprawie zatrzymania właściciela kampera „Poland not Polin”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. robert mówi

    Problem Muzeum POLIN: Darczyńcy wstrzymują wsparcie. „Jeden zawiesił wpłatę 1,5 mln zł”

  2. Jurek Ogórek mówi

    Brawo !!! Oby więcej takich wygranych spraw. Niech wraca normalność !!

  3. Janusz I mówi

    Ktoś powinien odpowiedzieć za nękanie polskich patriotów, m.in. Stopy. Czy nasi ministrowie sprawiedliwości i spraw wewnętrznych to są nasi ministrowie?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.