„Narodowy Program Szczepień nadaje się do kosza”. Konfederacja przedstawia uwagi do rządowego projektu ws. szczepień na Covid-19 [WIDEO]

Michał Wawer i Krzysztof Bosak/ fot. screen
9

W piątek (11.12.2020) Konfederacja złożyła uwagi do rządowego projektu Narodowego Programu Szczepień. – Dokument ten oceniamy jako fatalny, niekompletny i tendencyjny oraz zasługujący na to, żeby go po prostu wyrzucić do kosza – powiedział mec. Michał Wawer. Podkreślił, że program zawiera fałszywe informacje na temat bezpieczeństwa szczepionek przeciw Covid-19.

– Stoimy na stanowisku, że żadnego dzielenia Polaków na zaszczepionych i niezaszczepionych być nie powinno. Stanowczo sprzeciwiamy się różnicowaniu statusu prawnego Polaków w zależności od tego, czy zgodzą się poddać szczepieniu tą niesprawdzoną, nieprzebadaną szczepionką, czy nie. Napisaliśmy to w naszym piśmie i wzywamy rząd, żeby takie plany porzucił. Natomiast jeśli ich nie porzuci, to niech otwarcie, w przemyślany sposób napisze, jakie będą te obostrzenia, po to, żebyśmy mogli omówić to w debacie publicznej, a nie wprowadzać to później, po kryjomu, cichaczem, przepychając kolanem przez nocne posiedzenia rządu, czy Sejmu – zaapelował Wawer.

Wsparcie - darowizny

Poseł Dobromir Sośnierz podkreślił, że nie może być tak, że rząd dopuszcza terapię eksperymentalną, jaką będzie ta szczepionka, a zachwala ją jako bezpieczną i sprawdzoną, bo jest to po prostu nieprawda. – Domagamy się, żeby nie uciszać lekarzy – powiedział Sośnierz odwołując się do skandalicznej wypowiedzi prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, prof. Andrzeja Matyi, który zapowiedział sankcje w stosunku do lekarzy wyrażających sceptycyzm wobec szczepionki na Covid-19.

ZOBACZ: Zatrudnić celebrytów do promocji szczepionki, spacyfikować lekarzy. Skandaliczna wypowiedź prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej [WIDEO]

Poseł Krzysztof Bosak wskazał, że przedstawiony przez rząd Narodowy Program Szczepień to operacja PR-owa, która ma być przykrywką dla rządu po to, aby wydać ogromne pieniądze w sposób akceptowany przez opinię publiczną i stwarzający poczucie bezpieczeństwa. – Rząd nie przedstawia rzetelnych analiz, nie dyskutuje na poważnie, nie chce dyskutować z ludźmi nastawionymi krytycznie. Nie wiemy co się kryje za działaniami rządu. Z naszych obserwacji wynika, że jest tam po prostu chaos, strach, niewiedza co zrobić i próba przykrywania tego chaosu, tej niewiedzy i strachu buńczucznymi deklaracjami, wielkimi hasłami o narodowych szpitalach i narodowych programach. To jest retoryka na użytek urabiania opinii publicznej.– powiedział Bosak.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

„W normalnym kraju zamknęliby kościoły”. Prof. Simon atakuje katolików za „religizm”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zyd Mikke komunista z ZMS-u mówi

  Cale szczęście ta banda idiotów Polska nie rządzi.

  1. tow.Piotrowicz z PZPR / PiSrael mówi

   Brawo polscy patrioci z Konfederacji!

   Już wkrótce postkomunistyczne lewactwo z PiSraela będzie musiało spieprzać do Izraela, jak żydowski zbrodniarz Salomon MOREL w 1991 roku.

  2. hi-fi mówi

   Bełkoczesz jak parch Jajko.

 2. piotr mówi

  Szczepionki, pandemia i cała reszta
  Jak popatrzeć na polski Sejm łatwo rozpoznać psychopatę kto kłamie, wykorzystuje ludzi i nimi manipuluję, tacy psychopaci nie mają sumienia, za wszelką cenę pragną władzy, żadne argumenty do nich nie przemawiają tylko siła, sprytni manipulatorzy. Wystarczy włączyć telewizor kupić czerwone wino i cała lista psychopatów będzie gotowa bez żadnego trudu. Tak jest z maskami, niektórzy w nie wierzą, a inni nie przyznają się, że zrobiono ich w konia. Jeden z drugim nie przyzna się, że ma małą wiedzę, jestem raczej głupi i daję się wodzić za nos. Naszemu bezpieczeństwu zagraża rząd, bo zdemolował gospodarkę, niszczy nasze zdrowie absurdalnymi rozporządzeniami niemającymi uzasadnienia medycznego. Może ktoś by wszystkim wytłumaczył, że można obejść się bez tego rządu, że to organizacja pasożytnicza. PiS, PO wszystkie ugrupowania prowadzą nas ku przepaści marionetki w rękach globalistycznych elit. Pytanie co nowy właściciel chce z nami zrobić, możemy dowiedzieć się z konferencji w Davos Światowego Forum Ekonomiczne, są na tyle bezczelni, że nie ukrywają swoich planów, od dawna nie jesteśmy suwerennym państwem traktat Lizboński, kłamstwa przedstawiające klęskę jako zwycięstwo. Kłamstwo o pandemii, które ma być zaczątkiem nowej normalności, ogłupiali ludzie nie chcą tego przyjąć do wiadomości, dlaczego? bo w telewizji o tym nie mówią, ja w to nie wierzę. Plandemia jest zaplanowana, aby ogłupiałe masy wprowadzić w wielki reset, po którym mamy stać się niewolnikami, ma być równo, czyli mamy nie posiadać nic. Komunizm na wzór Chiński. Doskonale wiedzą, w jakim kierunku podążamy, ale oni wierzą, że będą należeć do elity, która będzie zarządzała pospólstwem.

 3. rins mówi

  Nie zaszczepie się i mojej rodziny, niech się wali pis razem z żydokomuną psy

 4. Adam mówi

  Sprawa najważniejsza. Firmy podpisały z rządami, że nie poniosą żadnych konsekwencji jeśli np. po kilku latach pojawią się choroby autoimmunologiczne. Pfizer od którego bierzemy szczepionke ma setki milionów dolarów odszkodowań zapłacić, za krzywdę którą zrobił swoimi “lekami” ludziom, ale o tym w Tv nie powiedzą. Taka np. Viagra zabiła tysiace ludzi, a to ta firm ją zrobiła. Ma cały arsenał leków, które zabiły albo zniszczyły zdrowie ludziom.

 5. Iwa mówi

  Ochotnicy na probne szczepionki Korony maja teraz pozytywny wynik testu na HIV!!!!!!!!!
  Pieknie! Czego jeszcze nie wiemy o tych szczepionkach poza tym ze moga zabic a kobiety stana sie bezplodne?
  DEPOPULATION VAX: Trial subjects injected with coronavirus vaccines suddenly test positive for HIV – updatedhttps://www.naturalnews.com/2020-12-11-trial-subjects-injected-with-coronavirus-vaccines-hiv.html

 6. Iwa mówi

  https://www.naturalnews.com/2020-12-09-fda-reveals-serious-health-conditions-from-covid-19-vaccinations.html….komplikacje poszczepienne…………nawet snierc. Szcepionka nie gwarantuje ze sie czlowiek nie zarazi Korona , tylko ze bedzi mial choroba bedzie “miala lzejszy przebieg” -tak mowia producenci szczepionek . Chinscy naukowcu powiedzieli 2 miesiace temu ze przebieg bedzie gorszy, bo zmutowany virus ( a on sie czesto mutuje) bedzie mogl wejsc do komorek systemu obronnego i zrobi je bezuzytecznymi powodujac wieksza umieralnosc.

 7. goj mówi

  Gadanie, gadanie, gadanie…
  Mają prawników t niech skarżą tych skó…synów, że chcą prowadzić eksperyment medyczny na obywatelach Polski!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.