„Narodowcy w służbie lewactwa”. Skandaliczny atak Sakiewicza na Konfederację [WIDEO]

Tomasz Sakiewicz/ fot. screen
15

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz był gościem Radia Wnet w związku z jego artykułem zatytułowanym „Narodowcy w służbie lewactwa”. W artykule Sakiewicz stwierdził, że „pseudonarodowcy stają się dziś wielką nadzieją liberalnej lewicy. W USA prowokując konflikt między Polakami i Żydami mogą doprowadzić do zwycięstwa demokratycznego kandydata. W Polsce odbiorą PiS-owi kilka procent i dzięki temu powstanie pierwszy po 1989 roku rząd liberalno-lewicowy. Z punktu widzenia światowego lewactwa – marzenie”.

Podczas rozmowy Sakiewicz stwierdził, że ustawa 447 jest pomysłem lewicowych środowisk żydowskich na spowodowanie konfliktu, który „rozwali zaplecze Trumpa”. Powiedział też, że ustawa 447 „nie działa” i nie stanowi żadnego zagrożenia, a na czele protestów amerykańskiej Polonii stoją antysemiccy prowokatorzy. Stwierdził też, że działania narodowców w Polsce doprowadzą do tego, że do władzy powróci Tusk, który wypłaci pieniądze organizacjom żydowskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Atakując Konfederację Sakiewicz oświadczył, że Janusz Korwin-Mikke „wprost broni Hitlera”. Określił też liderów Konfederacji jako „ludzi urwanych z choinki” i stwierdził, że nawiązują do „najbardziej dla Polski szkodliwych haseł” i popierają nazizm! „Ci ludzie oderwali się od narodu polskiego i służą nie wiadomo komu, ale na pewno nie Polakom” – oświadczył Sakiewicz.

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. RycerzPan mówi

  Zapisywać ten film na dysk, chłop za antypolską propagandę pójdzie siedzieć gdy Polska będzie Polską.

 2. AS mówi

  Nie ma większego znaczenia czy wypłaci to ta, czy inna opcja. Identyczną sprawę mieliśmy przy wyborach prezydenta Warszawy, kogo by nie wybrali to i tak za każdym razem byłby to znajomy (przyjaciel) „królika”.
  A kto to „królik”? Państwo na 100% wiecie i widzieliście zapewne zdjęcia z przyjacielskich spotkań. A pan Sakiewicz, którego kilkanaście lat temu poznałem osobiście, niechaj nie odgrywa, że tego nie wie. Bo akurat on doskonale wie, że to takie przedstawienie dla ciemniaków. Pozostaje retoryczne pytanie: Czy nas traktują jak baranów? I czy mają rację?

 3. Zbulwersowany mówi

  Narracja typowa dla tzw litwakow czyli rusko – ukraińskich Żydów. Ten kolejny atak na Konfederację jedynie ją uwiarygadnia jako propolska i prokatolicka. Co szokuje, do ataku na Konfederację przyłączył się Leszek Bubel. Chodziły o nim różne pogłoski, ale do niedawna je ignorowalem. A jednak wychodzi szydło z worka jak nie wcześniej to później.

 4. marju73 mówi

  Nie wiem czy śledzicie sprawę rolnika Włodzimerza Knurowskiego protestującego przed pałacem nowego źydoBolka Judy. Miał nieszczęśliwy wypadek.

 5. Dan mówi

  Nie rozumiem Waszego zbulwersowania po słowach Sakiewicza. Sam fakt, że ten „pan” atakuje konfederację świadczy tylko o tym, że należy na nich głosować. Szabes goje z Adrianem na czele mają pełne porty gówna.

  1. Ada mówi

   Co więcej! Te zasiedziałe, przyrośnięte krzesła pod pupami im się palą!
   KONFEDERACJA! Tak trzymać! Tak – i jeszcze mocniej!

 6. z-k mówi

  No to przysporzył Kawaler banderowskich orderów głosów PIS-owi. Przysporzył zarówno głosów Polonii jak i patriotów w kraju, Prezes powinien go nawalić po pysku albo skopać tłustą d…. i na zbity pysk wywalić

 7. Wiesław mówi

  Temu też Pan Bóg rozum odbiera. Nie umie przyznać się do matactw (zgodnie z judaizmem talmudycznym), to próbuje matactwa uzasadnić i niestety wychodzi głupota albo szatańskie podszepty.

 8. andrzej mówi

  i okazalo sie kim jest sakiewicz smutne….chcialby ja poprowadzic ten wywiad…pokazalbym co za bzdury opowiada ten czlowiek…

 9. andrzej mówi

  to zydzi nie mordowali Polakow wg sakiewicza…ciekawe….

 10. marco mówi

  wojska amerykanskie są gwarantem niepodleglości…?a ta niepodlegla poska rzadzi taki qrwiszon jak m,osbacher?????piekna ta nasza niepodleglosc…..ja za taka dziekuje….jankesi won z polski….

 11. Sybilla mówi

  jak można się tak utuczyć? – czas odstawić od cycka grubasa

 12. Ante Portas mówi

  Ten tłusty knur, jeśli wierzyć treści niniejszego artykułu, sam sobie zaprzeczył w dubach smalonych o ustawie 447, zatem jawnie zaplątał się we własnych kłamstwach, dotyczy fragmentu ” Sakiewicz stwierdził, że ustawa 447 jest pomysłem lewicowych środowisk żydowskich na spowodowanie konfliktu, który „rozwali zaplecze Trumpa”. Powiedział też, że ustawa 447 „nie działa” i nie stanowi żadnego zagrożenia, a na czele protestów amerykańskiej Polonii stoją antysemiccy prowokatorzy. Stwierdził też, że działania narodowców w Polsce doprowadzą do tego, że do władzy powróci Tusk, który wypłaci pieniądze organizacjom żydowskim.”

  Sakiewicz do pięt nie dorasta Jerzykowi Urbanowi jeśli chodzi o intelekt manipulatorski, przytoczony fragment o tym dobitnie świadczy.

 13. Ante Portas mówi

  Porównywanie Sakiewicza do Urbana jest nobilitacją dla tej beczki łoju.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.