Naprzeciw warszawskiej parady LGBT stanęli działacze pro-life i NOP. „Hulajnoga. Polska bez pedałów”

8

W minioną sobotą (25.06.2022) ulicami Warszawy przeszła tzw. parada równości zrzeszająca osoby identyfikujące się z ideologią LGBTQ+. W tym roku na paradzie raczono nas widokami mężczyzn przebranych za kobiety, psy na smyczy, a także tęczowe „zakonnice” rozdające prezerwatywy.

W kontrze do tzw.”parady równości” stanęli działacze i sympatycy Narodowego Odrodzenia Polski oraz przedstawiciele organizacji pro-life. Ci pierwsi opublikowali relację z tegoż marszu.
Istotnie, dało się zauważyć potężne pieniądze wyłożone na imprezę (zwiększono liczbę platform z nagłośnieniem), jednakże to było wszystko – natury się nie oszuka, a depopulacyjny charakter sodomii sprawia, że wykazuje ona w liczbach tendencją spadkową – czytamy na stronie nacjonalista.pl. – (…) w spontanicznym działaniu grupa członków NOP zajęła jedno z tych odciętych miejsc na Rondzie Dmowskiego, radośnie i po polsku pozdrawiając chorych i biednych ludzi banerami z symbolami z dwóch autorskich kampanii NOP: „Zakaz Pedałowania” i „Hulajnoga. Polska bez pedałów”. Akcja spowodowała niemałą panikę wśród mundurowych, których wytyczne nie przewidywały dopuszczenia do sprzecznego z liberalną propagandą stanowiska Polaków. Nacjonaliści zostali wyparci pod Rotundę, skąd potem, wraz ze środowiskami pro-life, ruszyli marszem na Stare Miasto…

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W paradzie wziął udział m.in. prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, politycy opozycji oraz celebryci.

Poniżej prezentujemy Państwu nagranie przedstawiające przebranego za psa uczestnika parady LGBT oraz relację opublikowaną na kanale YouTube „Pyta.pl”. Na stronie nacjonalista.pl znajdziecie Państwo galerię zdjęć z kontrmanifestacji.

Przeczytaj także:

SKANDAL! „Parady równości to porno-spektakle.” Rafał G. podał się za geja i sąd skazał Jacka Międlara na 10 m-cy ograniczenia wolności i obciążył kosztami w wysokości 15 tys. zł

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Co na ten temat myślą normalni ludzie to rządzących niewiele obchodzi. Ważne, abyśmy im zanieśli kasę do Urzędu Skarbowego. A oni to wydadzą trochę na co będą chcieli a PRZEDE WSZYSTKIM na to co im ich zwierzchnicy każą. Nawet na paradę….;).

 2. posterunekjovity mówi

  a co tam śmieciarze od Steina….?

 3. W K mówi

  Wynaturzenia, jak nazwa wskazuje, nie są normalne.

 4. czarny mówi

  Jakby to w Kiepskich określili „Wrzód na zdrowym organizmie narodu.”
  PS. A przedstawiciele tej organizacji satanistycznej też byli?

 5. Flex mówi

  Te nawymiotne obrazki mogłyby sugestywnie ilustrować fragmenty Biblii, które określają sodomię jako obrzydliwość!

 6. MAREK mówi

  Zdemoralizować, upodlić, zniewolić, wykorzystać, ukarać to powtórka z rewolucji bolszewickiej.

  „W grudniu 1917 r. przywódca bolszewików Włodzimierz Ilicz Lenin podpisał serię dekretów likwidujących w praktyce instytucję małżeństwa oraz znoszących dotychczasowe kary za utrzymywanie stosunków homoseksualnych i usuwanie ciąży. Tak zaczęła się w Rosji bolszewicka rewolucja seksualna, zmierzająca do rozbicia rodziny i zniszczenia starej, tzw. burżuazyjnej moralności.” „W sumie, jak wyliczono, w latach 1960-1980 straty ludnościowe spowodowane aborcją były 2,5 raza większe niż straty z okresu pierwszej wojny światowej, wojny domowej i tzw. wielkiej wojny ojczyźnianej razem wzięte.
  Prowadzona przez bolszewików depenalizacja homoseksualizmu utrzymała się natomiast tylko do 1934 r. Od tego momentu stosunek homoseksualny był karany pozbawieniem wolności na okres od 3 do 5 lat. Sugerowano, że bolszewicka wolna miłość nie powinna dotyczyć homoseksualizmu, który nie był proletariacki, ponieważ szerzył się wśród „aktorów, artystów, muzyków oraz pisarzy”.
  „Dalekosiężne skutki tej polityki są widoczne we współczesnej Rosji w postaci masowych aborcji i demoralizacji młodzieży. Bolszewicka ”wolna miłość” inspirowała także zachodnioeuopejską i amerykańską Nową Lewicę, czego efektem była rewolucja seksualna lat 60.”

  To co się dzieje obecnie to ciąg dalszy tego samego lewackiego, bolszewickiego marszu po władzę nad całą ludzkością .

 7. Buran mówi

  Czy w tym dniu we wszystkich psychiatrykach był dzień otwartych drzwi?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.