Najnowszy sondaż fatalny dla Kukiza i PSL-u. Konfederacja idzie w górę

Fot. Youtube
0

Na zlecenie gazety z Czerskiej, w dniach 13-17 września, Kantar przeprowadził badanie preferencji wyborczych Polaków. Wyniki nie są korzystne dla Pawła Kukiza i PSL-u. Konfederacja cały czas bryluje na poziomie progu wyborczego.

Według opublikowanych właśnie wyników największym poparciem obywateli cieszy się Zjednoczona Prawica – 43 proc. Nad Koalicją Obywatelską mają 13-procentową przewagę. Na Lewicę chce zagłosować 11 proc. obywateli, a na Konfederacje – 5 proc. W porównaniu z poprzednimi badaniami przeprowadzonymi przez Kantar, poparcie dla formacji Korwin-Mikkego, Brauna i Winnickiego wzrosło o 3 punkty procentowe.

Poza Sejmem znalazłaby się Koalicja Polska, na która chce głosować 4 proc. Polaków. To fatalne wieści dla Pawła Kukiza. Nie dość, że układ na listach wskazuje, że przy przekroczeniu progu wyborczego, muzyk ma szansę na wprowadzenie do Sejmu 2-4 posłów, to z pewnością oczekiwania po fuzji z zielonymi, były o wiele większe. Na przyszłość dobra rada dla Pawła Kukiza. Z „Diabłem” nie podpisuje się cyrografów.

PRZECZYTA: Skandaliczna wypowiedź rzecznika PSL! Chce zbudować Kukizowi… kojec. Kim jest Jakub Stefaniak?

Przeczytaj także:

Katarzyna TS: Zonk! Sowieci uratowali europejską demokrację!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.