Muzułmanie zakrywają nagie posągi we Włoszech. Absurd goni absurd!

Muzułmanie zakryli rzeźbę Epaminondasa / Fot. Il Giornale
1

We Włoszech został wywołany skandal przez muzułmanów, którzy zakryli tkaniną rzeźbę Epaminondasa, wojskowego oraz polityka starożytnych Teb. Muzułmanie zakryli posąg w budynku, w którym odbyło się spotkanie marokańskiej wspólnoty islamskiej. Momentalnie zaprotestowały włoskie media, zaś organizacje konsumenckie stwierdziły, iż wyrządzona została szkoda na wizerunku Włoch na całym świecie.

Rzeźbę z XIX wieku, przedstawiającą słynnego wojownika, przykryto czerwonym materiałem, a obraz przedstawiający kobietę z odsłoniętymi plecami przeniesiono w inne miejsce w teatrze w miejscowości Cairo Montenotte w Ligurii, na północy kraju.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lider prawicowej, włoskiej Ligi Północnej, Matteo Salvini, stwierdził, że takie zachowanie to efekt uboczny upadłej wielokulturowości, sugerując że takim zachowaniom czym prędzej należy położyć kres. Jak widać absurd goni absurd, a społeczeństwa zachodnie dają sobie wejść na głowę.

Źródło: Il Giornale, sioe.pl

Przeczytaj:

Marsz muzułmanów we Włoszech. Domagają się wprowadzenia nauki islamu do szkół [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Sowa mówi

    Co to w ogóle jest „multikulturalizm” ? W rzeczywistości jest to abstrakt myślowy nie mający oparcia w rzeczywistości i logice. Każda bowiem kultura właśnie dlatego jest kulturą że ma swoje własne unikalne cechy które odcinają ją od innych kultur. Tak więc pojęcie kultury wiąże się nierozerwalnie z wyraźną odrębnością. Czasem te cechy są wyraźnie sprzeczne. Zatem multikulturalizm to bzdura bo dwie różne i sprzeczne kultury jak europejska i muzułmańska nie mogą istnieć obok siebie pokojowo. Zatem ktoś kto ukuł ten termin albo nie wie o czym mówi albo zależy mu na wojnie domowej w Europie. W Szwecji już mamy wiele przykładów takich działań.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.