Muzułmanie zaatakowali grupę chrześcijan. Nie szczędzili nawet matek z dziećmi!

6

Pod koniec czerwca grupa irackich chrześcijan została brutalnie zaatakowana przez muzułmańskich imigrantów z sąsiedniego obozu dla uchodźców. Jak donosi organizacja International Christian Concern, z nożami w ręku nie szczędzono nawet matek z dziećmi.

Do zdarzenia doszło w obozie dla uchodźców Koutsochero (Grecja), w którym mieszka około tysiąc imigrantów, w tym grupa chrześcijan, która do Grecji dotarła z Turcji.

Do ataku doszło około godziny 22. W tym czasie chrześcijanie brali udział we wspólnotowym czytaniu Pisma Świętego.

Tłum muzułmanów zaatakował chrześcijan, grożąc im nożami i bijąc mężczyzn. Dwóch z nich trafiło potem do szpitala. Dwóm kobietom i ich dzieciom grożono nożami. Nazywano ich „kaffirami” [nie islamista – przyp. red] i kazano im opuścić obóz. Jeden z zaatakowanych mężczyzn, który miał niedawno zawał serca, stracił przytomność. Przywołano ambulans, a tłum muzułmanów próbował uniemożliwić wjazd do obozu. Zdominowana przez znacznie liczniejszy tłum grecka policja, nie mogła nic zrobić – komunikat chrześcijańskiej organizacji 222 Ministries International, cytuje portal internetowy The Christian Post.

Ostatecznie chrześcijanie zostali przetransportowani w inne, bezpieczne miejsce i na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Źródło informacji i cytatu: The Christian Post, sioe.pl

Przeczytaj także:

„Twierdza Europy!” Powstaje europejska koalicja antyislamska!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  W Polsce zebrali by się młodzi odważni chłopcy i pokazaliby im gdzie ich miejsce, dostaliby taki łomot ,że wszyscy uciekli by w try -miga.

  1. bbbbg mówi

   tak jasne, oczywiście buhahahaaa a nawet gdyby to po trzy latka paki jak nic

  2. Dany mówi

   Chyba śnisz. Po Białymstoku tacy się panoszą, zaczepiają ludzi i co? i nic…

 2. lol mówi

  Jak będziemy dalej ich do Polski wpuszczać – za chiwlę będzie podobnie!

 3. Jacek NH mówi

  Islam nie jest religią, jest systemem. Nie możemy go traktować jak każdej innej wiary religijnej. To jest totalitarny system, który zakazuje wszystkich innych religii, wolności słowa, wolności wyboru jednostki, jest przeciwieństwem demokracji. Musimy otwarcie i szczerze analizować tę ideologię, musimy ją zrozumieć

 4. Jacek NH mówi

  Nie wolno nam słuchać tego, co imamowie mówią ludziom w mediach, że islam jest religią pokoju. Wiesz, co to znaczy? Że pokój nie zapanuje, dopóki ludzie nie zaakceptują islamu jako swojej religii. Pokój nastąpi, gdy nie będzie już oporu a islam i szariat będą dominować. Islam dzieli ludzkość na dwa „domy”: dom pokoju i dom wojny. My wszyscy, niewierni i nawet liberalni muzułmanie, którzy nie akceptują szariatu, znajdujemy się w tym drugim

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.