Muzułmanie atakują Żydów na ulicach niemieckich miast. Władze niemieckie nie reagują

fot. pixabay.com
22

Niemcy bezustannie pouczają Polskę na temat tolerancji  i otwartości na inne kultury. Polacy przedstawiani są jako rasiści, faszyści, antysemici i islamofobowie, a Polska porównywana jest do hitlerowskich Niemiec. Kolejne debaty w Parlamencie Europejskim służą ugruntowaniu tej narracji. Tymczasem w Niemczech sytuacja wygląda następująco:

W 2015 roku w obliczu wzrostu antysemityzmu w Europie przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech Josef Schuster uznał za wskazane ostrzec Żydów przed noszeniem jarmułek w dzielnicach niemieckich miast, zamieszkałych w dużej mierze przez muzułmanów. Żydowska społeczność w niemieckim mieście Bochum właśnie oficjalnie ogłosiła, że jej członkowie nie będą nosić na ulicy jarmułek, ponieważ wywołuje to agresję i ataki ze strony band młodych muzułmanów. Komunikat podało lokalne Radio Bochum informując, że ataki muzułmanów na Żydów nie są incydentami, ale „mają charakter nagminny”: „Muzułmanie atakują każdego, kogo rozpoznają jako Żyda”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaka jest reakcja władz niemieckich? Rabin Abraham Cooper, współpracownik Centrum Szymona Wiesenthala, oświadczył na łamach „Jerusalem Post”, że już w 2014 roku informował ministra sprawiedliwości Niemiec o powszechnej w Niemczech agresji muzułmanów wobec Żydów. „Powiedziano mi, że ten problem zostanie rozwiązany poprzez działania niemieckich władz na rzecz integracji imigrantów i uczenie ich niemieckich wartości i stylu życia”. Cooper stwierdził, że od tego czasu nie słyszał o jakichkolwiek działaniach władz niemieckich na rzecz zwalczania antysemityzmu w społeczności muzułmańskiej.

Wygląda na to, że polscy Żydzi powinni całować Polaków po rękach za to, że sprzeciwiają się przyjmowaniu islamskich imigrantów. Zamiast tego, jesteśmy regularnie opluwani i atakowani, a płynąca ze środowisk żydowskich antypolska mowa nienawiści nie wywołuje zdecydowanego sprzeciwu ze strony polskich władz. Mało tego, demoliberalne media i publikujący tam Żydzi nazywają Polaków ksenofobami za to, że nie zgadzają się na sprowadzanie muzułmanów do Polski. To jest jakiś obłęd!

Jeśli ktokolwiek zrobi Żydom kolejny Holokaust, to będą to islamizujący Europę przybysze z krajów arabskich.  Z Francji do Izraela już uciekają tysiące Żydów przyznając, że robią to ze względu na poczucie zagrożenia islamskim terroryzmem. Od 2006 r. uciekło ich już 40 tys., a emigracja wzmogła się szczególnie po zamachach w 2015 r., w tym po styczniowym ataku islamisty na sklep koszerny w Paryżu, w którym zginęły 4 osoby i na centrum żydowskie w Nicei.

Po sierpniowych atakach terrorystycznych w Hiszpanii naczelny rabin Barcelony, Meir Bar-Hen, nawoływał Żydów do opuszczenia Hiszpanii, która według niego jest „centrum islamskiego terroryzmu w Europie”. Bar-Hen oskarżył również lokalne władze i polityków o niechęć do stawienia czoła islamskiemu terroryzmowi.

Polska po raz kolejny okazuje się być rajem dla Żydów. Nie są atakowani, nikt ich nie bije, ani nie morduje. Mogą bezkarnie opluwać Polaków i jeszcze dostają za to medale. A z „demokratycznej, tolerancyjnej, multikulturalnej” Europy Zachodniej wieją na potęgę, żeby nie stracić życia w kolejnym islamskim ataku. Ale to Polakom Jan T. Gross zarzuca „głęboko zakorzenioną etniczną i religijną nienawiści, która jest z Polską nierozerwalnie związana i historycznie skierowana przeciw Żydom”. Szajba!

Źródło: jpost.com, reporters.pl

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  W dupie mam Żydów. Interesują mnie tylko Polacy.

  1. Andrzej Józef mówi

   Co za intymne fantazje?

 2. michu mówi

  Oczywiście, że tak nazywają Polaków, bo co innego rzeczywistość a co innego propaganda. W końcu RFN to spadkobiercy III Rzeszy (w tym wypadku dr Goebelsa). A poza tym lepiej dla nich żeby eskimosi 😉 wyprowadzili się np do Polski (muzułmanin jest dobry na wszystko, zwłaszcza jak się go ubierze w mundur bundeswehry)

 3. Matka polka mówi

  Zapewne żydostwo i muzułmanie wzajemnie się wymordują, bo są chorzy z nienawiści do innych nacji, w tym także do siebie.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Jedni warci drugich, a także trzecich – gospodarzy.

 5. Ania mówi

  Z reguły ludzie wolą jawnych aniżeli ukrytych wrogów.

 6. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Cóż możemy poradzić na to, że Żydzi sami tego chcą. Są jak ta ćma latająca wokół palącej się świeczki. Holocaust ze strony ulubionych przez żydów muzułmanów już się zaczyna. Właśnie muzułmanie zaczynają marsze brunatnych koszul, a tylko patrzeć jak nadejdzie noc długich noży.

 7. Waldemar mówi

  To niech wracają do Izraela, a niech nie panoszą się co całym świecie.

  1. Robert B. mówi

   A na kim tam będą zgodnie ze swoimi religijnymi przykazaniami pasożytować? Tam jeżdżą tylko się namawiać, jak przechwycić władzę w poszczególnych krajach, i jątrzyć na Bliskim Wschodzie. Nie na darmo się tam zainstalowali. Tymczasowo zainstalowali.

 8. Pan Kracy mówi

  Lewactwo ma problem: potępia antysemityzm i nasładza muslimom. Aż tu nagle muslimy gonią semitów. Chwalić ich czy ganić? Ot, lewackie myślenie doznaje potężnego dysonansu poznawczego. I jakoś mi ich nie żal, niech sami rozwiązują problemy, które stworzyli.

 9. Zbulwersowany mówi

  Żyd Soros – wróg Izraela nasłał muzułmanów do Europy, żeby ją niszczyli. A tu – niszczą oni także Żydów. Ci w obawie, wbrew Sorosowi, wracają do Izraela i go wzmacniają. A więc efekt przeciwny od zamierzonego przez Sorosa. I gdzie tu logika ?!

 10. Robert B. mówi

  Dostają to, na co zasługują. Mordują Palestyńczyków. Płacą za to. Tak było, jest i będzie. Ckliwe filmy o holokauście to za mało, żeby móc bezkarnie ograbiać i mordować.

  1. jjjjjjjjjjj mówi

   co ty bredzisz to palestynczycy morduja jak zwierzeta dzikie na ulicach nozami Zydow !!!!!!!!! sam bylem swiadkiem , to znaczy juz trup lezal , przykryty 2 Zyda i terrorysty palestynskiego , ostatecznie zydzi nie wspolzyja z 6 latkami i slawia to przez mahometa na caly swiat.

  2. Robert B. mówi

   A może pamiętasz, KTO ZACZĄŁ? Kto tam się zwalił? Może byłeś świadkiem, jak żydostwo wylewało ciekły fosfor z helikopterów na Strefę Gazy? A może pamiętasz masakrę w Deir Jassin? Dostają pięknym za nadobne.

 11. Robert B. mówi

  „Polska po raz kolejny okazuje się być rajem dla Żydów.” I to ma być niby pochwała? To jest TRAGEDIA! Każdy kraj, w którym zagnieździ się żydostwo, doprowadzane jest do katastrofy.

 12. Tosia mówi

  Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem!!! Może zaprosilibyśmy kilku ekstremistów muzułmańskich…….. ale tylko pod warunkiem, że JASNO OKRESLILIBYSMY im cele…….. (oczywiście to żart). Marzy mi się jednak informacja w mediach, że żydostwo w panice ucieka z Polski ze względu na antysemityzm. Na razie, niestety, tendencja jest odwrotna. Jest tej zarazy w Polsce coraz więcej. Kiedy obudzimy się jako naród i zrobimy z żydostwem porządek w Polsce? Czy naprawdę potrzeba do tego aż Muzułmanów?

 13. Zdzisław mówi

  Mamy Polaków co nienawidzą Polski i Patriotów. W każdym narodzie i religii roi się od idiotów. Jedyny podział ludzi to na dobrych i sprawiedliwych, oraz na głupich i złych nafaszerowanych nienawiścią

 14. Matka polka mówi

  No tutaj to się nie zgodzę. Ci co nienawidzą Polski i Polaków to nie Polacy tylko żydzi, którzy mowią,że są Polakami a nimi nie są. Wielu z nich też udaje, że są katolikami i chodzą do kościoła tylko dla pozoru. Tak naprawdę to i żydzi katolicy współdziałają z masonerią żydowską żeby zniszczyć i pozbyć się Polaków. Całe szczęście, że nas PoLAKÓW Pan Bóg przed nimi osłania. Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam???

 15. fred mówi

  – a zegar tyka – z nienawiści do Polski i Polaków niektórzy udają, że nie słyszą tego tykania, a jednak tyka – ciekawe czy się w porę obudzą…

 16. Ada mówi

  Obudz się, K.ły. siu patriotko! – „Skazany za spalenie kukły Zyda trafił na oddzlał zamknięty” …
  Interia, 1. grudnia (16.44).
  Piotr Doczekalski.

 17. RUDOLF mówi

  BARDZO SIĘ CIESZĘ TAKĄ INFORMACJĄ JAKO ANTYSEMITA!! SUPER!!

 18. Kris mówi

  To jest jedyny plus mulzumanow.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.