Morawiecki: „Wypatroszyliśmy nasze wojsko na rzecz wysiłku Ukrainy”

premier Mateusz Morawiecki/ fot. screen
25

Marek Magierowski, ambasador RP w Stanach Zjednoczonych wytłumaczył na portalu X (dawniej Twitter) stanowisko premiera Mateusza Morawieckiego w kwestii stanu uzbrojenia polskiego wojska oraz dalszego przekazywania broni Ukraińcom.

Zdaniem ambasadora RP w USA premier Mateusz Morawiecki, wbrew temu co piszą obecnie media, nie zapowiedział, że Polska przestanie dostarczać broń Ukrainie, a jedynie stwierdził fakt.
Premier Morawiecki nigdy nie powiedział: Polska przestanie dostarczać broń Ukrainie. Jest to rażące zniekształcenie jego wypowiedzi. Dokładny cytat brzmi: [Teraz] nie przekazujemy już broni Ukrainie. A oskarżanie Polski o zmianę kursu i retoryki jest po prostu niesprawiedliwe – pisze Magierowski. – (…) teraz się zbroimy. Tak, ponieważ w ciągu ostatnich 17 miesięcy w zasadzie wypatroszyliśmy nasze wojsko na rzecz wysiłku wojennego Ukrainy. Polska stara się obecnie zaradzić uszczupleniu własnych możliwości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnie Magierowskie wskazuje, że zdaniem Morawieckiego „pouczanie kraju, który od lat ostrzegał europejskich sojuszników o rosnącej agresywności Rosji, który od samego początku wojny stał u boku Ukrainy, który zaopatrzył Ukrainę w setki czołgów, samoloty, haubice, tony amunicji – jest oburzające”.

I pomyśleć, że jeszcze do niedawna cała wierchuszka rządowa zaprzeczała jakoby rozbrajane było polskie wojsko.

Przeczytaj także:

Zełenski przed Radą Bezpieczeństwa ONZ. Żąda, moralizuje, wytyka palcami…

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Teraz to tych którzy podejmowali takie decyzje należałoby publicznie „wypatroszyć”.

 2. Dumny Polak mówi

  Ja bym poszedl jeszcze dalej…
  Teraz, jak pinokio ( chwilowo) odmowil zaopatrzenia benderstadtu w bron, moze daloby sie zamowic u Pana Putina kilka S-500, ktore pozostaja wciaz jako NAJNOWOCZESNIEJSZY system obrony, ( na wypadek, jakby sie tym niwedziecznym kanaliom zechcialo jakiejs zemsty ), i uzyliby do tego przez nas DAROWANEJ broni, przeciwko nam!?
  Po takich bestialskich kanaliach daloby sie tego spodziewac, gdyz poczatek, przy samej granicy, juz przeciez zrobili!
  ONI SA DO WSZYSTKIEGO ZDOLNI i na pewno jeszcze nie jeden raz sie wszyscy zdziwimy, ze tak mozna!
  U ukrow- WSZYSTKO MOZNA! Interesujace dopiero sie zaczyna!

 3. Vitold mówi

  Wypatroszyliśmy????? zamiennie w ramach 447 JUST???? To nie nasza wojna, Tam byl plan /porozunienie I z 2017r. miała być od 2022r. ::Niebiańska Jerozolima” i przybycie 18 mln ydów. , Stać Po;aków na te decyzje”męzów stanu”??????

 4. z-k mówi

  O wypatroszeniu, pomimo stałych zaprzeczeń żydo-banderowskich sług wiedzieli wszyscy. Ciekawe jest czy czy nakazali im to starsi i mądrzejsi czy też patroszyli Rzeczpospolitą sami w swojej służalczości i rusofobii…..

 5. Hammurabi mówi

  @Z-K
  Tak czy owak zawinił Nowak?
  Teraz zaś to „armaty zamiast masła”.
  I jeszcze jedno. Nie ma czegoś takiego jak „rusofobia”. Jest pamięć i wiedza czym była i jest Rosja.
  To, że akurat wielu tego nie pamięta, świadczy jedynie o sprycie tych zbrodniarzy i chciwości tzw. „cywilizowanego świata”.

 6. Krzysztof mówi

  Panie Morawiecki, GDYBY ten naród miał jakiś rozum, doceniłby pana i kolegów z rządu w sposób jaki Włosi docenili Mussoliniego. Życzę powodzenia na tej drodze bo prędko się okaże że stworzono nie tylko wroga w Rosji na następne sto lat, ale i w bandytach UPAińskich, a lizanie butów USraelowi nie na długo pomoże.
  Jak znam życie kiedyś będziemy dziękować Putinowi, ale do tego trzeba jeszcze trochę poczekać. Amerykanie takich jak my maja baaaardzo głęboko w …… tak, wlaśnie tam.

 7. Hammurabi mówi

  @Krzysztof
  Wroga z Rosji nie trzeba było „stwarzać”. On był, jest i zawsze będzie.
  Zaś zaklinanie rzeczywistości à la litwaccy komuniści z Bundu czy socjalliberalni „Pełowcy” niczego nie zmieni.
  Zawsze w odpowiednim momencie do kieszeni takich bydlaków z rosyjskich placówek dyplomatycznych wpłynie troszkę mamony dla której będą gotowi sprzedać nawet ojca i matkę.
  Dlatego z maniakalnym uporem będę powtarzał, że wojna pomiędzy naszymi zajadłymi wrogami jest dla Polski darem losu. Darem który należy maksymalnie wykorzystać ku pożytkowi Rzeczpospolitej, póki jeszcze mamy odrobinkę czasu tym bardziej, że właściwie póki co toczy się z dala od naszych ziem.
  Musimy mieć świadomość tego, że kiedy się zbliży zachód zwyczajowo już złoży Polskę w ofierze na rzecz światowego pokoju. Liczenie na potęgę NATO, w obliczu zagrożenia nuklearnego jest naiwnością.

 8. Krzysztof mówi

  Nie zapominajmy ze to wojna miedzy koropracjami z USraela i Rosja. UPAina jest wylacznie miesem do armaty. Jesli chodzi natomiast o interesy Polski, to z Rosja nalezalo rozmawiac a nie psy na niej wieszac bo tak kaze USrael. Ale slugusami to my zawsze bedziemy, albo Rosji, albo bandziorow z US. Szczekanie to jedyne co nam wychodzi. Co do „bydlakow rosyjskich” to pamietajmy ze pol miliona Rosjan oddalo zycie za ten kraj i nie kazdy byl bandyta. O kontekst mniejsza. NIe Rosja jest problemem lecz USA, jak zawsze.

 9. Anty... mówi

  Ciekawe czy w końcu pojawią się odpowiedzi na proste pytania :
  1. KTO podjął decyzję o przekazaniu za darmo uzbrojenia WP na Ukrainę (nazwisko)
  2. Czy były przeprowadzone analizy zdolności bojowych WP po oddaniu wyposażenia i kto (nazwiska) te analizy przeprowadził i zaakceptował.
  3. Czy były przeprowadzone analizy zgodności z polskim prawem akcji przekazywania za darmo polskiego majątku narodowego : uzbrojenia, paliw, środków transportu.
  4. Czy nadawanie tzw uchodźcom z Ukrainy nr. PESEL , i finansowych rzywilejów socjalnych było zgodne z polskim prawem i kto (nazwisko) podjąl taką decyzję.
  I najważniejsze pytanie : czy decyzje które podejmowali politycy i funkcjonariusze nie wykraczały poza uprawnienia uzyskane po Wyborach .

 10. Hammurabi mówi

  @Krysztof
  Na spokojnie cofnij się pamięcią do póki co do początków II wojny światowej i „kurtuazyjnej” wizyty czerwonych hord rozpoczętej 17 września, która de facto była kontynuacja tej wcześniejszej rozpoczętej 14 lutego 1919.
  Po rozpoczęciu realizacji planu „barbarossa” 22 czerwca 1941 okazało się, że w starciu z technologią hordy prymitywów są bezradne tak, jak ich nieuzbrojone ofiary których tysiące pomordowali, jak te ujawnione 9 kwietnia 1943 roku przez Niemców zwane mordem na oficerach polskich w Katyniu.
  Rzecz jasna nie przeszkodziło to aliantom w poklepywaniu wujaszka Joe po pleckach i handlu polskimi ziemiami w Teheranie! Tam, na przełomie listopada i grudnia 1943 roku, Roosevelt zafascynowany osobą Stalina zrobił mu prezent w postaci Polski.
  Dlatego owe 600 tys. ofiar radzieckich to nie ofiary poniesione „za ten kraj”, tylko za stalinowską zdobycz terytorialną! Za spełnienie leninowskich snów z 1919 roku, o ekspansji komunistycznych ideałów na zachód Europy przy spełnianiu których, radzieckie dowództwo nie liczyło się ze stratami ludzkimi. Owe ofiary i tak zostały osłodzone masowym rabunkiem tego, czego wycofujący się Niemcy nie zdołali wywieźć bądź zniszczyć, obecnością radzieckich wojsk, niewolniczym eksportem – a właściwie rabunkiem jako zapłatą za „wyzwolenie” – wypracowanych w Polsce dóbr do ZSRR czystkami i mordami politycznymi.
  Rozpoczęta 6 czerwca 1944 operacja Overlord, była ściśle skoordynowana z postępami hord radzieckich. Posunięto się nawet jej spowolniania, do uziemienia gen. Pattona który parł na wschód „żądając jedynie paliwa i amunicji”, by zapewnić Stalinowi pretekst do zajmowania „wyzwolonych” terenów nawet wbrew woli tubylców.
  Ale co tam… Trzeba wzorem pożytecznych dla Rosji idiotów powielać utarte jeszcze za czasów „internacjonalistycznego braterstwa narodów” stereotypy.
  Można sięgnąć jeszcze dalej wstecz, jednak to co wyczyniano w XX wieku wystarczy. Wzajemne wybijanie sobie zębów przez Rosjan i Ukraińców jest z pożytkiem dla Polski i powinno trwać jak najdłużej i jak „najowocniej”, czy się to rusofilom podoba czy nie.

 11. AntyPO✡PiS mówi

  I za to między m.in. powinien być wypatroszony konfident STASI – „Jakob” vel „Student”, czyli 👺 Mateusz Morawiecki !!!

 12. W K mówi

  Jaka jest różnica między moim psem, a Morawieckim? Mojemu psu zawsze ufałem. Temu Żydowi nigdy.

 13. Kwal mówi

  Żyd nawet jak się modli to kłamie…

 14. Krzysztof mówi

  @Hammurabi.
  Bardzo to pokrzepiajace ze COS Polacy jednak czytaja, ale idac ta droga ” pożytecznych dla Rosji idiotów’ musze zauwazyc ze to nie Rosja wymordowala 20 mln. ludzi od czasow Drugiej Wojny i to nie Rosja maci i mataczy na calym swiecie. To nie Rosja rowniez utrzymuje na calej planecie ok. 1000 jednostek wojskowych, a w samych tylko Wloszech 170. O Rosji powiedziec mozna b. wiele ale to nie Rosja wywolala te wojne leczy USrael ktory jest wlascicielem (3 korporacje)…. min. 17mln. hektarow najlepszej tam ziemi. To nie Rosja otacza US tylko na odwrot. USrael NIGDY nie dotrzymal ANI JEDNEJ obietnicy od czasow Gorbaczowa i lamie WSZYSTKIE zasady prowadzenia wojny.
  Wybijanie sobie zebow przez Rosje i UPAine NIE JEST NA KORZYSC POLSKI dlatego ze (co nie jest mozliwe) GDYBY UPAina wygrala, to USrael bedzie twoim i moim WLASCICIELEM czego osobiscie sobie nie zycze. Nie chce ani subkultury amerykanskiej w domu, ani NICZEGO co nawet kojarzyloby mi sie z tym chorym krajem. Dlaczego? Bo mieszkalem tam wiele lat i znam to od podszewki.
  Troche czytasz bracie ale poglad to masz w jedna strone niestety i jak kazdy prostak polski nie wyzywaj bo wszystkiego jeszcze nie wyczytales i jak mawia moj kolega „w d…. byles i g…. widziales” Nie wazne jest to co wiesz, tylko to czego nie wiesz.

 15. Demokryta mówi

  Duże brawa Komentatorzom…

 16. Hammurabi mówi

  @Krzysztof
  Przytoczyłem ogólnie znane fakty. To one są „wyzywaniem”?
  A kimże ty u diaska jesteś? To, że usługiwałeś wiele lat w Stanach czyni cię mądrym? W świecie bywałym?
  Jeśli będziesz obrażał swoich adwersarzy doczekasz się albo stosownej odpowiedzi (może nawet fizycznej) albo zostaniesz zignorowany.
  Wiedz, że wymyślając innym od „polskich prostaków” sam stawiasz się w jednym szeregu z takimi „tuzami”, co to wstydzą się swojej polskości, polskiego języka i obyczajów. Skoro tak, to wracaj za wielką wodę, do tego „chorego kraju” dalej posługiwać możniejszym, czarniejszym od siebie albo dla odmiany spadaj do tego na wschodzie, zdrowego miłującego pokój i broń Panie Boże nie odzywaj się po polsku!
  Jak Polski się nie wstydzę. Przeciwnie jestem dumny z tego, że mój kraj wciąż trwa pomimo zdrad, najazdów, zaborów i zbrodni na nim popełnianych. Jeśli czegoś nie wiem, to się dowiem.
  Póki co wiem, że Rosja była, jest i zawsze będzie śmiertelnym wrogiem Polski a jej polskie ofiary liczone w miliony gryzą piach od Kamczatki po Odrę. Takimi samymi wrogami są i Ukraińcy więc ich konflikt który osłabia możliwości agresji na mój kraj jest korzystny.

 17. Krzysztof mówi

  @Hammurabi.
  NIE MASZ SWOJEGO KRAJU. Twoim krajem jest obecnie USA na ktorego pasku jest prowadzony rzad „polski” Przypuszczalnie NIGDY nie miales swojego kraju bo przedtem chodzilismy na pasku Rosji. Dumny mozesz byc ile chcesz, ale duma sie nie nakarmisz i w razie konfliktu mozesz ja sobie jedynie w buty wlozyc. Dalej jestesmy pod zaborem i nic sie nie zmienilo, zmienia sie jedynie nasz pan ktorym obecnie jest Waszyngton okrzykniety na calym swiecie najwiekszym zagrozeniem dla pokoju na swiecie. Jedynie Polacy ich kochaja, ale to chyba ze wzgledu na to ze g…. wiedza. Przy bandziorach z US Rosja to nawet pikus nie jest, wiec byc moze warto przewalutowac swoje poglady. Proponuje Economic Hitman do poczytanania Johna Perkinsa, albo cos z Johna Mearsheimera, jesli nie pozwalaja ci na to zdolnosci lingwistyczne, to posluchaj Leszka Sykulskiego w tym kraju, dowiesz sie KIM jest twoj prawdziwy wrog i dlaczego. W dalszym ciagu po twoich wypowiedziach twierdze ze Polak lepszy w szczekaniu pod niewlasciwym drzewem, niz w mysleniu i dzialaniu. Nie trudz sie z odpowiedzia bo gleboko w plecach mam co sie komu wydaje.
  Zycze powodzenia na trudnej drodze do wiedzy bo b. nisko sobie cenie oficjalne „badania” i studia historyczne.

 18. dowszystkich mówi

  Z tym zwalaniem na Polaków był bym ostrożny. Zapytam, czy winien jest Kowalski, Wiśniewski, Małecki itd, czy
  ci którzy rządzą i nadają ton; hibner, geremek, bauman, kornhauzer itd?

 19. Hammurabi mówi

  Polski rząd jest polski jedynie z nazwy – to widać na każdym kroku teraz i wcześniej. To jest fakt i z tym dyskutować nie sposób.
  Piszesz o „chodzeniu na pasku Rosji” i również masz rację tyle, że coraz powszechniejsza jest wiedza o tym, kto utrudniał odrodzenie Rzeczpospolitej w Paryżu, kto politycznie wspierał Rosję w czasie jej pierwszej agresji na odradzającą się Polskę i kto ją prawem kaduka oddał w strefę sowieckich wpływów.
  Coraz powszechniejsza również jest świadomość komu zawdzięczamy dzisiejszy burdel na szczytach władz i sensacje Perkinsa są jedynie tego potwierdzeniem.
  Paradoksalnie jako obszar jesteśmy również „kością” o którą walczą zajadle również Niemcy, chcący z Polski zrobić peryferyjny land nowego tworu państwowego który się naradza na naszych oczach.
  Dlatego coraz mniej jest zapatrzonych w USA „ciemnych” Polaków, podobnie jak tych, którzy zdają sobie sprawę z ogromu krzywd wyrządzonych Polsce Polakom przez twoich protegowanych ze wschodu.
  To, że 82% wszystkich konfliktów zbrojnych na świecie które miały bądź mają miejsce po II wojnie światowej to sprawka „wuja Sama” też powszechnie w tej zacofanej Polsce – według takich jak ty rzecz jasna – wiadomo.
  Jednak przewalutowanie poglądów równałoby się z usprawiedliwieniem rosyjskich zbrodni na naszych rodakach co nigdy miejsca mieć nie będzie.

 20. Krzysztof7 mówi

  Hammurabi oszczędz sobie dyskusji z nie jakim osobnikiem podpisującym się” Krzysztof” – bo to cymbał , któremu wydaje się ,że wystarczy wyjechać do USA i od razu lata zaniedbań w nauczaniu Ameryka rekompensuje , daje w cudowny sposób mądrość , spotkałem wielu w życiu takich idiotów np. na Podhalu – oni z tamtąd wracają lepsi , mądrzejsi – cuda się tam dzieją. To człek , który ukradł mi nicka , którego to ,używałem wiele lat zanim on się pojawił , (teraz krzysztof7) ustalił nawet mój adres IP , bo zwróciłem mu uwagę ,że tak się nie robi , to zlekceważył to. Cóż można się od chama spodziewać. Zawsze popierałem Twoje wypowiedzi , bo są jasne rzeczowe i poparte faktami , a więc szkoda czasu na dyskusje z mądralińskimi
  takimi jak on. Każdy ma prawo się wypowiedzieć , a dyskutowanie o tym TU jest co najmniej nie na miejscu ,to co on wie MY wiemy także , żadna nowość. Pozdrawiam.

 21. Hammurabi mówi

  @Krzysztof7
  Mam nadzieję, że do głowy tego „Krzysztofa” jednak coś niczym mały kamyk do buta wpadło i tak jak on będzie go uwierało!
  Pozdrawiam!

 22. Dumny Polak mówi

  Panowie, nie przychodzi Rodakom znowu w tak brutalny sposob brac sie za lby!
  Zauwazcie prosze, ze mimo swoich prowokacyjnych wyrazen, intencja Krzysztofa bylo, uzyskanie szerszej perspektywy na toczacy sie problem.
  Jak wiadomo, zycie i sprawy tocza sie na roznych poziomach i jesli sie zbyt mocno zacietrzewi na potrzebie zesty na Rosji, jednoczesnie, stracisz z pola uwagi, ze wlasciwie toczy sie przed nami calkiem inny konflikt, na ktory aktualnie musimy byc wyjatkowo uwazni, aby dokonac co do tego, wlasciwych decyzji.

  Prosze, nie czujcie sie Panowni obrazeni przez Krzysztofa, miara ludzkiej wielkosci mianowicie jest, mimo pozorow jego ” napasci”, przywolac przed oczy to, co z jego perspektywy, ma znaczenie!
  Nie jest ludzkim grzechem czegos przeoczyc i nie jest niczym strasznym, taki fakt umiec w sobie przyznac!

  Nie jest wazne, czy Krzysztof zmywal taleze, czy kopal rowy, istotne jest, ze sie z dala faktycznie objawia nowy punk widzenia, ktory teraz przez nas albo zostanie przyjety, jako rozszerzenie naszych zalozen, albo, jako ” obrazajacy”, wsciekle odrzocone, nawet sie nim nie zajmujac!
  W moich oczach, on nie chce zle, tylko jest tak samo, jak my wszyscy, nasza posrana sytuacja, mocno sfrustrowany.
  Hammurabi, chyba pisalem Ci juz kiedys, czuje mianowicie , ze takim zacietrzewieniem w stosunku do Rosjan, nie da sie przezyc calego zycia!
  Ja np. staram sie szukac pozytywnych stron i jesli widze, ze oni tez juz nie daza do konfliktu z nami i raczej sami sraja w portki przed powstala sytuacja, to wystawiam pierwszy reke do zgody!
  W pierwszym planie jest nie dopuscic do wybuchu wojny na swiecie, zauwazcie, jak bardzo zostajemy do tego naklaniani przez tych sku..li
  Zauwaz prosze Hammurabi, ze i Rosjanie tez teraz nie chca tej wojny i caly ten problem rozwiazuja w sposob wyjatkowo inteligentny, gdyz pokojowy!
  Wyjdz ze swojej jamy nienawisci za 2. wojne swiatowa i zechciej zajmowac sie aktualna rzeczywistoscia!

  Pozdrawiam milo Wszystkich Panstwa!

 23. Krzysztof mówi

  CO świadczy o niskim IQ? Głównie przekonanie że jest się mądrzejszym od innych, i brak skromności w tym temacie. Przeświadczenie że jest się cwańszym i przebieglejszym to gwarancja porażki. Jest takie powiedzenie anglosaskie Don’t believe anything u hear, and a half of what u see. Weź sobie to do serca BURAKU zamazany i naucz sie skromności polaczku bo jedynie ci się zdaje że coś wiesz. Bycie historykiem którym przypuszczlnie jesteś, to najgłupszy wybór jaki można zrobić. Już samo to świadczy o osobie. Tak przy okazji, Hammurabi to dość niefortunny nick w twoim przypadku i dla niego obraźliwy. Powyższe dotyczy również tego Krzysztofa7 który tak potwornie obraził się na użycie mego własnego imienia w podpisie bo „ukradłem mu nicka”. Jak słusznie powiedział nie tak dawno Marian Opania „Polski naród ogromnie zmalał ostatnimi czasy” i trudno mu nie przyznać racji biorąc pod uwagę mentalność was dwóch erudytów jakich widzi się tutaj. Ręce opadają.

 24. Hammurabi mówi

  To co napisałeś teraz i wcześniej świadczy jedynie o tobie.
  Trzeba być doprawdy zakompleksioną rozwielitką umysłową, żeby rzucać mięsem w tak niemądry sposób.
  Widać, że jednak prawdą jest dla takich jak ty, że tak ojczyzna gdzie dobrze. Wymyślasz innym od buraków i poprawiasz „polaczkiem” z małej litery a sam kim jesteś?
  Ja od lat nie wierzę w to, co słyszę. Sprawdzam i szukam tego, co niekoniecznie dane jest szerokiemu ogółowi do łatwego poznawania.
  Dzięki temu nie muszę latać za ocean, by zrozumieć wrogość tamtego świata. Nie muszę i nie chcę dupku. Już choćby to, że twoim wzorem jeszcze niedawno nie ustawiałem się w upodlającej kolejce do przesłuchania wizowego, nie płaszczyłem się przed amerykańskim urzędniczyną jak ty.
  Co? Kto tu jest burakiem? Polak czy odrażający dupowłaz pokornie klęczący przed jaśnie panem z Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego?
  Zeszmaciłeś się kilka czy kilkanaście lat temu i teraz cię uwiera? Nie wyszło, trzeba było wrócić a miało być tak fajnie!
  Kosmopolityczne zapatrywania zapewne wciągają zeszmaconego frustrata w strefę działania takich tuzów jak Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska czy sama Agnieszka Holland, co? To też przecież „bywalcy”, „światowcy”… Tak światowo opluwają „tenkraj” – bo Polska kością w gardłach im staje – wstydząc się języka polskiego za granicą.
  A Opania?
  Można się z nim nie zgadzać ale w przeciwieństwie do takich dupków jak ty, można dyskutować. Spytasz czemu?
  „Wiem, że nawet teraz, gdyby coś zaistniało, to na pewno pójdę przelewać krew za Ojczyznę. Takie mam geny. Mówię do syna: „Stary, szykuje się coś niedobrego, co tu robić? Uciekajmy gdzieś do Australii”. Syn mówi: „Dobra, to ja zostanę”. Takiego mam syna. I mnie patriotyzmu chcą uczyć?! Moi krewni w powstaniu listopadowym ginęli, w styczniowym, w warszawskim”…
  To również cytat z Opani.

 25. Dumny Polak mówi

  Ufam, ze Ci przynajmniej, po tym tekscie, troche ulzylo…!?
  Po tym zwykle opadaja emocje i wtedy mozna sprobowac ze soba powiazac kilka mysli na nowy, dotad nieoczekiwany, sposob!
  Tego serdecznie Ci zycze!
  Wybory zyciowe maja swoich wiele prywatnych przyczyn i Tobie nie sposob kogos za nie az tak krytykowac!
  Rozpacz i frustracja zaciemniaja obraz i uniemozliwiaja zdobycie pelnego obrazu i madrych decyzji.
  Pozdrawiam Cie serdecznie, Hammurabi i dzieki za Twoje patriotyczne nastawienie, Bracie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.