Monachium: Bezsilność organów ścigania – „agresywny mężczyzna” pobił staruszkę, pasażerów pociągu oraz policję

Fot. Twitter
2

42-letni mężczyzna niespodziewanie zaatakował starszą osobę na stacji S-Bahn w Marienplatz a następnie pobił kilku innych podróżnych.  Atakujący wdał się również w bójkę z policją. Jak donosi policja federalna, agresywny napastnik najpierw zaczepił 87-latkę, po czym wymierzył jej cios w twarz. Kobieta siedziała spokojnie na ławce peronu, gdy nieznajomy zaczął ją obrażać.

Gdy przyjechał pociąg, do którego mężczyzna zamierzał wsiąść, człowiek popchnął i obraził 42-letnią kobietę oraz 41-letniego mężczyznę. Zaczął grozić swoim ofiarom, aż napadnięty włączył hamulec bezpieczeństwa i zaalarmował policję. Atakujący próbował uciec z miejsca zdarzenia, co uniemożliwili mu pozostali podróżni. Co ciekawe, policjanci nie byli w stanie uspokoić 42-latka. Ten rzucił się na funkcjonariuszy, jednego z nich dwukrotnie uderzając w głowę. Ostatecznie, policjant odparł atak i obezwładnił napastnika.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pojmany jest przesłuchiwany pod zarzutem napaści, groźby, zniewagi oraz stawiania oporu funkcjonariuszom organu ścigania. Jak się okazuje, w przeszłości mężczyzna wielokrotnie był zatrzymywany za groźby, kradzieże oraz napaści. „Nie stronił” również od przestępstw seksualnych, a mimo to cieszył się wolnością. Niemieckie media nie zwracają również uwagi na narodowość zatrzymanego osobnika. Co ciekawe, w multi-kulturowej i tolerancyjnej Europie, gazety i portale zdają się wstydliwie pomijać tak delikatną kwestię.

Źródło informacji: abendzeitung-muenchen.de

Przeczytaj również:

KE: „Biedne kraje dostaną więcej!” Czyli ratowanie chorego systemu walki z dwutlenkiem węgla w UE

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Greg mówi

    ja mam tylko jedno pytanie : brudas czy nie?

  2. riko mówi

    to był mocno opalony szwed…. ten napastnik

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.