Modlił się w myślach za syna pod „kliniką” aborcyjną. Został skazany przez sąd!

Skazany za modlitwę w myślach / Fot. Lifenews.com
7

W Anglii zapadł skandaliczny wyrok. Mężczyzna został skazany na karę grzywny za modlitwę w myślach pod „kliniką” aborcyjną.

Weteran wojskowy Adam Smith-Connor przybył pod placówkę, w której dokonuje się aborcji. Stał pod nią przez kilka minut. W ten sposób postanowił uczcić swojego zmarłego syna i pomodlić się za niego w myślach. W tym momencie podeszła do niego urzędniczka do spraw „bezpieczeństwa społeczności” i zapytała co robi. Mężczyzna odpowiedział zgodnie z prawdą. W odpowiedzi na to został przeszukany i aresztowany, a ostatecznie skazany na grzywnę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

22 lata temu zawiozłem moją byłą dziewczynę do ośrodka i zapłaciłem za aborcję. To był przełomowy moment w moim życiu. Konsekwencje moich czynów powróciły, a wiele lat później doprowadziły mnie do wielkiego smutku, kiedy zdałem sobie sprawę, że straciłem syna Jacoba w wyniku aborcji, za którą zapłaciłem. Ostatnio stałem przed podobną placówką i modliłem się do Boga za mojego syna Jakuba, za inne dzieci, które straciły życie w wyniku aborcji, za ich pogrążone w żałobie rodziny i za personel kliniki aborcyjnejmówi Adam Smith-Connor. – Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że zostać wpisany do rejestru karnego za modlitwę w ciszy. W przeszłości asystowałam przy aborcji w szpitalu w ramach wojskowego przeszkolenia medycznego, teraz modlę się za tych, którzy dokonują aborcji, ponieważ zdaję sobie sprawę, jak szkodliwa jest aborcja dla kobiet i rodzin oraz że każde ludzkie życie jest cenne – bez względu na to, jaki jest mały.

13 października 2022 roku weszły z życie przepisy Public Space Protection Order (Nakaz Ochrony Przestrzeni Publicznej), zgodnie z którymi, każdy kto “wyrazi” a nawet „usiłuje wyrazić” „aprobatę/dezaprobatę w związku ze sprawami powiązanymi z usługami aborcyjnymi w jakikolwiek sposób. Zalicza się do tego, ale nie ogranicza się do nich środki graficzne, słowne lub pisane, modlitwę lub doradztwo” w przestrzeni otaczającej placówkę aborcyjną. Akt prawny nie tylko penalizuje pokazywanie prawdy, pomoc, czy nawet chęć pomocy kobietom w rozterce, ale również myśli, gdy ktoś modli się w ciszy.

Aborcja w Wielkiej Brytanii jest swobodnie dostępna od 1967 roku. Można zabić nienarodzone dziecko do 24 tygodnia ciąży, choć wiadomo, że nawet mniejsze dzieci są w stanie żyć samodzielnie!

Źródło informacji: lifenews.com, stronazycia.pl

Przeczytaj także:

„Aborcja nie jest zabijaniem”. Skandaliczne uzasadnienie wyroku w procesie J. Międlar vs J. Scheuring-Wielgus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. benk mówi

  Pewnie go posądziła ,że modli się we wrogich celach.

 2. hoz mówi

  Ksiądz mgr Jacek Bałemba na święto Chrystusa Króla

  “Poddanie spraw Kościoła Katolickiego władzy świeckiej jest procederem niezwykle niebezpiecznym. Równia pochyła w dół. Tragizm współczesnych okoliczności ujawnia się dodatkowo w tym, że dzieje się to za przyzwoleniem, nawet skwapliwą współpracą ludzi uchodzących za hierarchów katolickich.”

  “Jeśli prawo ludzkie jest niesprawiedliwe, gdyż łamie prawo Boga albo prawa podstawowe Jego Kościoła to nie należy nigdy być mu posłusznym.

  Przypomnijmy co należy rozumieć przez prawo Boga albo prawa podstawowe Jego Kościoła. Przez prawo Boga należy rozumieć to wszystko co dotyczy czci i kultu Boga Stworzyciela i Najwyższego Pana wszystkich rzeczy a przez prawa podstawowe Kościoła Katolickiego wszystko to co dotyczy uświęcenia dusz przez głoszenie prawdy i udzielanie sakramentów.

  Jeśli prawo ludzkie atakuje religię katolicką to nie należy być mu posłusznym bez względu na cenę, takie prawo nie byłoby prawdziwym prawem lecz rodzajem nikczemnej tyranii.

  Należy uznać Jezusa Chrystusa i Jego panowanie, Jego królowanie i Jego najświętsze prawo we własnym życiu w zakresie własnych obyczajów i życia prywatnego rodzinnego, jak i podejmować starania aby Jezusa Chrystusa i Jego panowanie, Jego królowanie i Jego najświętsze prawo były uznane w życiu publicznym i państwowym.”
  Ksiądz mgr Jacek Bałemba , Krzemieniecka 17 Wrocław, Kościół Św Józefa
  .https://verbumcatholicum.com/2022/10/30/kazanie-na-swieto-chrystusa-krola-30-10-2022/

 3. hoz mówi

  Ksiądz mgr Jacek Bałemba

  Przypomnijmy – elementarnie – sprawę poddania w małżeństwie i rodzinie. Zamysł Boży.

  Mężczyzna – mąż, ojciec – jest poddany. Komu? Bogu.

  Niewiasta – żona, matka – jest poddana. Komu? Bogu i mężowi.

  Dzieci – synowie i córki – są poddani. Komu? Bogu i rodzicom: ojcu i matce.

  Boży porządek. Boży ład małżeństwa i rodziny.
  Taki jest zamysł Boży względem małżeństwa i rodziny.
  I o wypełnienie tego Bożego zamysłu, o taki Boży porządek, mają obowiązek troszczyć się wszyscy członkowie rodziny: mąż i ojciec, żona i matka, i dzieci – synowie i córki.
  Natomiast nie wolno być poddanym, nie wolno być posłusznym w tych sprawach, kiedy chodziłoby o nakłanianie czy nakazywanie grzechu.
  Ksiądz mgr Jacek Bałemba , Krzemieniecka 17 Wrocław, Kościół Św Józefa
  .https://verbumcatholicum.com/

 4. verizanus mówi

  Prawdziwych ateistów modlitwa w myślach ni ziębi ni grzeje, ale dla satanistów ma znaczenie.

 5. Normalny mówi

  Co za lucyferianie przegłosowali tak haniebne antyprawo ?

 6. Bsjsns mówi

  24 tydzień i można zabić człowieka w łonie matki?
  I Ci sami ludzie niby martwią się o niezakladanie maseczki w miejscu publicznym?
  Chore to, ludzie wy jesteście chorzy na glowe

 7. Быдлошевский Л.З. mówi

  Półroczne dziecko zabijają….A w USA w niektórych stanach do końca 9 miesiąca …..Do 9 miesiąca dozwolone prawnie zabijać…My z tymi USA to zajedziemy w wojnie z Rosją…Jak w 1939 we wrześniu….A lud tańczy i się bawi do końca jak we wrześniu 1939 …- 🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺💞💞💞

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.