Ministrze Brudziński, dlaczego policja nagrywa osoby podpisujące petycję „Nie dla roszczeń”? [WIDEO]

policjant nagrywający pikietę narodowców/ fot. screen
5

– Panie Brudziński co to znaczy? Pokojowa pikieta #NieDlaRoszczeń w Andrychowie inwigilowana z ukrycia przez funkcjonariuszy policji. Służby utrwalają wizerunki wolontariuszy oraz podpisujących petycję. Czy to próba zastraszenia? Wideo nagrał nasz koordynator Marcin Strzałkowski – informuje na Twitterze prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz i załącza film pokazujący policjanta nagrywającego zbieranie podpisów pod petycją przeciw ustawie 447 JUST.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Założę się o pączka, że wyjaśnienie ministra Brudzińskiego, o ile w ogóle raczy to wyjaśnić, będzie następujące: policja pilnuje, żeby nic nie stało się wolontariuszom zbierającym podpisy i osobom podpisującym petycję. Bo to – wicie, rozumicie – źli ludzie mogą napaść, kartki wyrwać, długopis połamać. A gdyby tak się stało, to policja jest na miejscu, film nagrany, dowody zabezpieczone i szafa gra.

A tak na poważnie, czy filmowanie osób zbierających podpisy i podpisujących się pod petycją przeciw roszczeniom żydowskim nie jest przypadkiem akcją słynnego zespołu do walki z faszyzmem? Czy PiS tak już trzęsie portkami przed Żydami, że wysyła policjantów z kamerą do inwigilowania Polaków sprzeciwiających się ustawie 447? Czy to jeszcze Polska, czy już Polin?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Policja w siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości! Chodzi o akcję ws. bezprawnych roszczeń żydowskich [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. narodowiec mówi

  Polscy idi0ci wybierają na swoich zarządców żydów i wyobrażają sobie,że ci od setek lat zażarci wrogowie będą ich bronić przed innymi żydami! I od 300 lat oczekują dobrego rezultatu!

 2. Robert mówi

  Jest kilka wyjaśnień.Po pierwsze primo,nic innego nie umie robić,no chyba że spać na L4,po drugie primo,nie jest już policjantem,jest już tylko polincjantem,po trzecie primo,dopiero jak pan Brudziński i koledzy wejdą do Parlamentu Europejskiego,dobiorą się do majątku niemieckiego i z pokrycia na pokrycie,pokryją to, co na pokrycie wybrani czekają,dlatego teraz nagrywają.Jest jeszcze jedno primo,o czym pan Brudziński i polincjanci nie zostali zapoznani…sami są aktorami i ciągle grają,bo ich nadzorcy technologię Remote Neural Monitoring posiadają,nawet myśli nagrywających kamerą znają

 3. Judaszki mówi

  Mogło by się to wydawać śmieszne ale to jest naprawdę smutny widok, jak ktoś ma jeszcze złudzenia jak będzie wyglądało PISOWSKIE państwo POLIN to niech się w końcu zbudzi.

 4. sulka mówi

  niejaki Bilewicz przecież powiedział „niewolnikami byliśmy w Egipcie a w Polsce to my jesteśmy gospodarzami”.
  Polin się rozkręca a „patrioci” z PIS milczą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.