Minister zdrowia rekomenduje przeprowadzenie bezpiecznych wyborów za dwa lata

minister zdrowia Łukasz Szumowski/ fot. Twitter
2

W poniedziałek (20.04.2020) minister zdrowia Łukasz Szumowski był gościem radiowej Trójki. Zapytany o datę wyborów prezydenckich odpowiedział, że jego główną rekomendacją są wybory za dwa lata. Podkreślił też, że dane ze wszystkich najważniejszych ośrodków naukowych na świecie wskazują, że w ciągu kilkunastu miesięcy powinna być szczepionka i leki na koronawirusa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Jednocześnie minister Szumowski stwierdził, że nie mamy danych, aby wybory korespondencyjne wpływały na zachorowalność na świecie. Podkreślił, że w Bawarii, po II turze wyborów korespondencyjnej, krzywa zachorowań nie zmieniła się.

Oświadczył też, że nie chcę być wicepremierem. – Wystarczy mi pracy na stanowisku, które obejmuję w tej chwili. Ten zaszczyt jest mi w tej sytuacji zbędny – powiedział minister Szumowski.

Kolejne wypowiedzi ministra zdrowia dla różnych mediów wskazują, że władza zamierza wprowadzenia obowiązek szczepień na koronawirusa, a zanim to się stanie (o ile szczepionka w ogóle zostanie wynaleziona) gospodarka pozostanie w zamrożeniu przez ok. dwa lata. To zaczyna wzbudzać niepokój nawet u tych osób, które zdecydowanie popierają Prawo i Sprawiedliwość.

– Min.Szumowski: „2 lata będziemy funkcjonować w czasach epidemii, dopóki nie zaszczepimy wszystkich Polaków”. 1 zdanie i 2 przerażające głupstwa. Kosmiczna odyseja Pana Ministra trwa, leci wokół pierścieni Saturna. Popieram rząd PiS. Kolejnej bredni Pana Ministra poprzeć się nie da. Co do tej wypowiedzi MŁS to jeślibym był restauratorem to po niej szukałbym chyba sznura i gałęzi. Ludzie czekają na jakiś kalendarz a dostają takie brednie  – czytamy opinię na Twitterze. I nie jest to opinia odosobniona.


Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Myszygene kopf

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. karol mówi

    Bosak o ministrze zdrowia. „W internecie wrze. Te słowa traktowane są jako potwierdzenie teorii spiskowych”

  2. Teresa Maria mówi

    Obejrzyjcie na ntv „Event 202- Jak przygotowywano globalną pandemię’, posłuchajcie rozmowy z p. Jeśmanem przew. Kongresu Polonii Amerykańskiej na Kalifornię wrealu24.tv, czy innych relacji w internecie, choćby wywiadów z lekarzami różnych krajów i zobaczycie jak haniebnie jesteśmy oszukiwani i manipulowani.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.