SKLEP-WPRAWO.PL

Mężczyzna, który wtargnął do Kapitolu to przewodniczący Narodowej Rady Młodego Izraela. Times of Israel: „Był jednym z wielu ortodoksyjnych Żydów”

4

Nie milkną echa po wtargnięciu grupy protestujących do amerykańskiego Kapitolu. Zamieszki miały miejsce 6 stycznia 2021 roku. Wtedy to część uczestników wiecu poparcia dla prezydenta Donalda Trumpa wdarła się do siedziby Kongresu. Jedna z demonstrantek, Ashli Babbitt, została śmiertelnie postrzelona przez nieumundurowanego funkcjonariusza.

Jednym z prowodyrów zamieszek był ubrany w futro i policyjną kamizelkę Aaron Mostofsky z Brooklynu, Żyd, przewodniczący Narodowej Rady Młodego Izraela, syn Shlomo Mostofsky’ego, sędziego Sądu Najwyższego Hrabstwa Kings. Za wtargnięcie do Kapitolu postawiono mu pierwsze zarzuty. Z aresztu wypuszczono go za wysoką kaucją. Informacje na jego temat znajdujemy na portalu telewizji CBS News.

Aaron Mostofsky ubrany w futro i policyjną kamizelkę / Fot. Twitter
Aaron Mostofsky ubrany w futro i policyjną kamizelkę / Fot. Twitter

Mężczyzna, którego wizerunek rozpowszechniały media społecznościowe po tym, jak w zeszłym tygodniu rzekomo zaatakował Kapitol ubrany w futrzany strój, policyjną kamizelkę i plastikową tarczę, stoi teraz w obliczu zarzutów federalnych. Aaron Mostofsky, syn wybitnego sędziego z Brooklynu, został aresztowany we wtorek w domu na Brooklynie, donosi CBS New York. Od tego czasu Mostofsky został zwolniony za kaucją 100 000 USD i otrzymał zakaz uczestniczenia w zgromadzeniach politycznych. Mostofsky jest synem Shlomo Mostofsky’ego, sędziego Sądu Najwyższego Hrabstwa Kings, informuje stacja. Rzecznik sędziego nie skomentował aresztowania, gdy skontaktowało się z nim CBS New York. Mostofsky junior, lat 34, został oskarżony o przestępstwo federalne – kradzież mienia rządowego, bezprawne wejście do budynku objętego ograniczeniami i udział a zamieszkach na terenie Kapitolu z zamiarem utrudnienia działalności rządu czytamy.

Wskazać należy, że Mostofsky uczestniczył w zamieszkach obok Jake’a Angeli, zwolennika obfitującej w niespójności teorii Qanon, która uwiodła tysiące na całym świecie i w Polsce. Według tej „doktryny” Donald Trump ma być jeźdźcem na białym koniu, który skutecznie rozgoni wrogie pomioty Zła z grupą Bilderberg na czele. Jak w felietonie Pułapka na Trumpa i panika przyśpieszenia” słusznie zauważył Jacek Matysiak Qanon coraz bardziej kojarzy się z sprytną dezinformacją niekoniecznie amerykańskich służb, żerując na patriotyzmie wojskowych i religijnych obywateli. Na portalu żydowskiego Times of Israel możemy przeczytać, że pośród demonstrantów Mostofsky był jednym z wielu ortodoksyjnych Żydów.

Wiele wskazuje na to, że teoria Qanon, a wraz z nią zamieszki w Kapitolu to prowokacja tych, którzy z uporem maniaka przygotowują grunt pod rewolucję, która ma zaprowadzić nowy porządek: bez normalności, zdrowego rozsądku i sprawiedliwości. A które plemię od wieków przykleja się do antychrześcijańskich rewolucjonistów? Gołe fakty na ten temat znajdziecie w mojej najnowszej książce „Polska w cieniu żydostwa”, która jest dostępna na sklep-wprawo.pl. Fakty nie kłamią.

Przeczytaj także:

J. Matysiak z USA: Pułapka na Trumpa i panika przyśpieszenia

Katarzyna TS: Czy Ashli Babbitt musiała zginąć?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. AS mówi

  Oni już się nie chowają za innych.
  To bezczelność !!!
  Przecież zawsze chowali się za jankesów, antyroyalistów, nazistów, bolszewików, rewolucjonistów, terrorystów, ekstremistów, islamistów.
  Pełna jawność ???

 3. Rebih mówi

  Ubrany w błam z psa czy czegoś podobnego… Nie wydaje mi sie, żeby to była dobra reklama dla Trumpa. Pytanie tylko czy zrobił to celowo.

  1. MACIEJ mówi

   Uważam, że to było w 100% celowe działanie.
   1. żeby pokazać, że 'zwolennicy Trumpa’ to skrajna i niebezpieczna prawica
   2. żeby ośmieszyć 'zwolenników Trumpa’ właśnie poprzez takie jednostki w skórach z dzika
   3. żeby odwrócić uwagę od operacji działającej w tle
   4. żeby dalej destabilizować kraj
   5. żeby 'zwolenników Trumpa’ dalej wkręcać, że Trump jest 'swój’, a to także syjonistyczny agent

 4. aleks mówi

  Powinni mu odstrzelić łeb razem z płucami , tak samo jak reszcie tych faszystowskich idiotów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.