„Merytoryczny Bosak i nerwowy Kanthak w programie rozkrzyczanej Olejnik.” Padły pytania o szczepionki i ułaskawienie pedofila [WIDEO]

Krzysztof Bosak i Jan Kanthak w "Kropce nad i"
13

Krzysztof Bosak (Konfederacja) i Jan Kanthak (Prawo i Sprawiedliwość) byli gośćmi w programie TVN24 „Kropka nad i”, który prowadzi Monika Olejnik. „Merytoryczny Bosak i nerwowy Kanthak” – tak wystąpienie obu polityków komentują dzisiaj internauci.

W rozmowie poruszono kilka interesujących wątków. Wśród nich pojawiła się kwestia dobrowolności szczepień, z naciskiem na słowa, które w tej kwestii podczas „debaty” w Końskich wypowiedział Andrzej Duda (PRZECZYTAJ). Krzysztof Bosak stwierdził, że nie uważa się za „antyszczepionkowca”, a Duda i jego sztab dostosowują swoje wypowiedzi do „sytuacji sondażowej”. Kanthak zwrócił uwagę, że „wypowiedź prezydenta o szczepieniach uległa wielu manipulacjom”.

Poruszona została także kwestia „ułaskawienia pedofila”, która jak zauważył Bosak została przekoloryzowana przez media. Chodził o zniesienie zakazu zbliżania się do ofiary, z którą pedofil od dawna żyje pod jednym dachem. Kanthak wskazał, że tę sprawę próbuje się wyostrzyć, mając nadzieję, że zaważy ona na wyniku wyborów na korzyść Rafała Trzaskowskiego. – To jest haniebne i godne potępienia, że tę sprawę wykorzystuje się w brudnej, cynicznej grze politycznej – o działaniach mainstreamu w tej kwestii wypowiedział się polityk PiS.

Działacze Konfederacji zachęcają, by rozmowę Bosaka i Kanthaka z Olejnik udostępniać w sieci. Apelujemy, udostępniajcie tę rozmowę, pokażcie ją wyborcom wszystkich innych partii, aby zobaczyli jak wielka jest różnica między poziomem posłów Konfederacji a poziomem reszty sceny politycznej. Taka może być polityka: merytoryczna, poważna, analityczna i – co bardzo ważne – z szacunkiem do obywateli. Bo szczególnie o tym w ostatnich dniach zapominają politycy POPiS-u. Posłuchajcie całej rozmowy i kolejnego, kapitalnego wystąpienia Krzysztof Bosak, pokazującego ogromny potencjał i siłę całej naszej Konfederacji! #NaprzódPolsko.

Mając na uwadze, że Konfederacja jest cenzurowana w mediach publicznych, pozytywnie odpowiadamy na ich prośbę.

SKLEP-WPRAWO.PL

Obejrzyj:

Źródło materiału: TVN24, YouTube

Przeczytaj także:

Andrzej Duda zaatakowany za słowa: „Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek obowiązkowych szczepień”. Zobacz jak zmanipulowano jego wypowiedź [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Henryk Pająk: Duda i Trzaskowski to wrogowie polityczni Konfederacji, których nie należy popierać!

 2. Dzeta-Rho mówi

  Miałem ‚okazję’ poznać lepiej 40-latka, który pracą się NIE zhańbił, a ukończył tylko szkołę średnią: Krzysztofa Bosaka vel Mordechaja Jajko vel Onana „Aj waj” Barbarzyńcę – ostrzegam wszystkich: On tylko tak „gra”, a jest sprzedajny tak samo jak Andruszkiewicz i niewiele bardziej kumaty niż ‚Swetru’, czy (jak twierdzi Jacek Międlar:) „najgłupszy polityk w historii III RP” – Joanna Scheuring-Wielgus!
  Jak sobie uświadomicie, ile kasy wydano i ilu specjalistów go przygotowuje, by wypadał – jak obecnie wypada w mediach – to zrozumiecie, że jest „podstawiony” (jak wcześniej wielu innych dywersantów, np. ‚Ciastek’, ‚Swetru’, Palikot, itd.).

  1. Michał mówi

   Najwyraźniej jajko to masz zamiast mózgu. Pomyśl chwilę czy da się kogoś zaprogramować albo nauczyć, żeby się wypowiadał w taki sposób bez zacinania i dukania?? Tego się nie da nauczyć, więc jak możesz porównywać Bosaka do pani poseł Joasi??

   1. Dzeta-Rho mówi

    Do Michała:
    1) Spokojnie przeczytaj to, co napisałeś. Czy przedstawiłeś jakieś rzeczowe argumenty?;
    2) Czy myślisz, że 40-latek, który, np.: jest interesowany – który NIE szanuje starszych osób – który NIE szanuje mądrzejszych od siebie – który NIE szanuje tradycji – który NIE respektuje wartości Dekalogu – który w relacjach NIE jest lojalny – który NIE wie co to rzetelna praca – który NIE lubi się uczyć, itd. (mam jeszcze kilkanaście innych spostrzeżeń) – uogólniając: został ŹLE wychowany (choć – przyznaję, że umie wywierać tzw. dobre wrażenie) – będzie dobrym prezydentem?!

 3. Dzeta-Rho mówi

  Jacku! Czyżby powyborcze [cisza wyborcza] ‚lagi’ u Cię zagościły?!

 4. Kriss mówi

  Bosak się sk…ił jak mało kto z konfy z SB-eczka suką od składu butelek , mojego głosu i mojej rodziny już nie ma , nigdy !!!!!

 5. Wojtek mówi

  Bardzo lubiłem p. Krzysztofa i nawet chciałem w pierwszej turze go zaznaczyć ale mi i paru znajomym całkiem przeszło gdy nagle rano w TOK FM które słucham po to by wiedzieć co barany słuchają słyszę najpierw Wilka z tekstem że będzie głosował na tęczowego , a na drugi dzień p. Bosaka plującego na PIS. Ja rozumiem że można pisu nie lubić, ale tego nie wyrzyguje się w szambie TOK FM. Ewangelia wprost mówi ” Nie rzuca się perły przed wieprze”. A teraz jeszcze mizdrzy się do TW stokrotka. Jaką widownię on chce oczarować ? Oglądaczy TVN ? Upadek. Czar prysł. Co jednak parcie na szkło robi z człowieka. Jeszcze niedawno był OK.

 6. antyPOPiS mówi

  widać notowania maliniaka kulasa są niepomyślne, czego dowodzi wzmożona aktywność kacaPiSkiej trollownii. Oszołomy o fizjonomiach jak odcisk d0py srakiewicza, mają stały zestaw „argumentów” wobec Bosak czy Konfederacji, który jak odcisk palców dowodzi że stanowią niewielką stałą grupę PiSich najm, realizujących pod różnymi nick’ami na wielu forach program srakiewicza&danielsa, obsrywania prawicy ku chwale socjalistycznych syjonistów kulawego Genseka…

 7. ant mówi

  Rozczarowany jestem Bosakiem, zreszta jak calą Konf., ich domniemane slogany na ustach w obliczu podjęcia decyzji okazują się pusta grą, z uwagi na nienawisc do PISu gotowi poprzec Goscia , ktorego program i dzialania totalnie (albo tylko pod publikę dotychczas ) są przeciwne Konf. wiec zaglosuja na tęczowe i aborcyjne szambo byle dopoec tym ktorrych nie znoszą. Żalosne …
  P.s. Bosak zaczyna gawędzic pod publike wszystkich orientacji …. wiec nie bulo to merytoryczne , a pełne frazesow ktore maja pokazac Go jako ugodowca.
  Moja przygoda z Konf sie wlasnie końvzy..a szkoda.

 8. Daniel mówi

  Mam wrażenie że konfederacja skupia sie bardziej na krytyce pisu. Dla mnie to powinno byc odwrotnie, powinni bardziej jechac na Trzaskiwskim i tęczowych. Odnosze takie wrażenie, że Bosak wysyła ludziom taki niemówiony komunikat aby oddac głos na lewaka Trzaskowskiego, co dla mnie w tym wypadku,gdzie jest tych dwóch kandydatów to największa zdrada prawicy mieniącej się jako ideowa. Rozumiem ze pis i Duda tez mają za kołnierzem ale jak mozna puszczac oko do skrajnej lewaka lewicy? Stawiam nad Bosakiem i konfederacją duzy znak zapytania a nawet wykrzyknik.

  1. W K mówi

   @Daniel Głównie trzeba krytycznie oceniać tych, którzy rządzą, ponieważ władza ma wpływ na nasze życie. Poza tym nie przejmuj się, w dzisiejszym wywiadzie poseł Mikke ocenił poparcie zwolenników Konfederacji na 30% dla Trzaskowskiego, 30% dla Prezydenta Dudy i 40%, którzy nie będą głosować na mniejsze zło. Ne jestem korwinowcem, lecz to mu przyznaję, że ma rozeznanie i potrafi liczyć.

   1. Wojtek mówi

    Rozumiem oddanie nieważnego głosu. Ale nie wiem jak trzeba mieć nasrane by głosować na tęczowego. Chyba że na zasadzie „na złość odgryzę sobie palec”.

 9. Grzechu mówi

  Przyglądam się Konfederacji, wiąże z nią nadzieje, ale niech się dobrze zastanowią na czym im zależy. Czy na tym by było byle jak w przypadku wygranej totalnego antypisu, gdzie ich konserwatyzm i prawiciwość będzie przez chwilę błyszczeć, aż totalsi ich zdelegalizują, rozdepczą, powsadzają do więzienia za tzw. faszyzm, czy jednak nie powinni obierać kierunku na taktycznym sojuszu z PIS, który coś dobrego już zrobił i ma jakąś wizję Polski, a przynajmniej nie neguje prawego skrzydła. Co z tego, że będą trzymali się twardo anty popisu, jak to im da 6-7 procent popracia konserwatystów i żadnego, absolutnie żadnego wpływu na legislację, gospodarkę, politykę społeczna? Będą tylko takim nowym wcieleniem Korwina. To bez sensu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.