Merotoryczna masakra lewactwa! Jacek Międlar w programie Agnieszki Gozdyry „Skandaliści” (14.01.2017)

28

Poniżej udostępniamy długo niedostępny w Internecie odcinek „Skandalistów”, w którym Jacek Międlar fachowo i merytorycznie wskazał lewakom właściwe miejsce w szeregu. Odcinek sukcesywnie był kasowany w mediach społecznościowych przez przedstawicieli Polsat News, mimo iż przed nagraniem Jackowi Międlarowi umożliwiono udostępnianie odcinka gdzie się da.

KSIĄŻKA JACKA MIĘDLARA „Moja walka o prawdę” dostępna u nas. Można zamówić z autografem lub dedykacją – KLIK

Program został wyemitowany przez telewizję Polsat News 14 stycznia 2017 roku.

Jacek Międlar w programie Agnieszki Gozdyry „Skandaliści” (14.01.2017) from Jacek Międlar on Vimeo.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Matka polka mówi

  Niestety, nie można tego odsłuchać; straszne zakłócenia! Szkoda.

 3. Jonatan mówi

  Prowadząca jest agresywna, niedouczona, myli podstawowe pojęcia, ma problemy z logicznym myśleniem i cały czas nie daje gościowi dojść do słowa. To jest wywiad, czy UBECKIE PRZESŁUCHANIE? Koszmarne, niemiłe babsko. Podziwiam Jacka Międlara, że w ogóle z nią wytrzymał.

 4. goj mówi

  Podziwiam Jacka za zimną krew. Ja jestem spokojny, ale po 5 minutach strzeliłbym ją w pysk 😀

 5. Krzysztof mówi

  Brawo, prawda się obroni ks. Międlar, nawet w gnieździe marksizmu kultorowego:)
  Ksiądz jeden, a po drugiej stronie cały zespół Pani Gozdyry (autorytet :), w pocie czoła, reżyserujący próby zniesławienia.
  Program, jak zwykle, usiłuje wszystkim dostępnymi sposobami, również prodprogowo kolorem czerwonym (niebezpieczeństwo :), dzwiękami, doborem krytykujących/pouczających gośći (wykluczenie z grupy :). postawić niewygodnego gościa w negatywnym świetle (sic:)

  Brawo

 6. Rafał mówi

  U mnie audio w porządku. Brawo Międlar✌

 7. Zdzisław mówi

  Nie ma tego złego, czyli, by z lewackiego magla nie dało się wyjść na swoje.

  1. bj2703 mówi

   Lewackiego, czyli mówiącego prawdę. to faszystoprawica łamie konstytucje

 8. Jarek mówi

  Ale jędza z prowadzącej szok i brak umiejętności. Babka chciała sprowokować wmówić insynuowała ile wlezie aby wyreżyserować a wyszedł jej poziom przeciętnej dziennikarki z gminnej kablówki. Za to co do pana Jacka – super, ale proszę się nie dać takim wodzić za nos i wmawiać sobie różnych rzeczy. Liczę na twardość i narzucenie swojej woli prowadzącej. Proszę być twardszym panować nad sytuacją głos mocny wyraźny zdecydowany. W żadnym przypadku nie tłumaczyć się ze swoich poglądów bo są słuszne (choć osobiście z niektórymi bym polemizował bo mam inne spojrzenie na rzeczywistość w pewnych kwestiach). Pan Jacek wspaniale pokazał konsekwencję, wiedzę inteligencję i wysoki poziom kultury. W kolejnych takich programach życzę mu sukcesów w walce o prawdę

  1. bj2703 mówi

   Prawdzie? Jakiej prawdzie ! Chyba sukcesów w szerzeniu faszyzmu !!!

 9. Viola mówi

  Rodacy,Polacy obudzcie sie poznajcie prawde i prawdziwa historie Polski,jak to mozliwe aby tak klamac,oczerniac itp nasza Ojczyzne za zydowskie srebrniki.Co sie zmienilo od ponad 2000lat.Ta sama zydowska metoda dziala jak z Barabaszem i Panem Jezusem.

 10. Polak mówi

  Ta „inteligentna” blandynka jest lewacka a skoro uwaza ze ciapaci sa bardziej pokojowi niz nacjonalisci to niech sobie ich zaprosi do domu i puszczą relacje TV

  1. bj2703 mówi

   Mówi lewacka jakby to była jakaś szmata. Tymczasem to lewactwo mówi prawdę, faszystowska prawica sieje propagandę i łamie konstytucję !

 11. Polak mówi

  Pani pladyneczka nie odnosząc sie do cytatu z talmudu zgadza sie i nie będzie miała nic przeciwko jak będziemy się do niej mówić zwierze!!!

  1. Krzysztof mówi

   Niestety ta pani wywodzi się z kasty która sama siebie nazywa ludźmi a nas uważa za bydło.
   Prawie zawału serca ze stresu dostałem słuchając tą zbydlęconą mowę-szczekanie tej agentki. Zupełnie jak „Stokrotka” do potęgi drugiej. Z wyglądu też. Podziwiam księdza Jacka Międlara. Urósł w moich oczach do potęgi wielkiego opanowania, wiedzy i inteligencji z pozycji wielkiego Duchownego i wielkiego Człowieka i Polaka dotychczas. Brawo księże Jacku. Takie opanowanie trzymaj dalej choć na dłuższą mętę będąc atakowanym i szkalowanym ze wszystkich stron to bardzo trudne. Oszczędzaj się drogi Bracie w Chrystusie abyś nam na długo starczył. Bo łato się wypalić podczas takich ataków a oni mają setki tysięcy wojska podczas gdy nas jest mało. Ty jesteś jeden przeciw na pewno pułkowi zmontowanych agentów którzy będą Cię nekali aby właśnie wypalić i doprowadzić do wybuchu czy podnoszenia głosu. Oszczędzaj się i wyłączaj z angażowania emocjonalnego bo widać było w Twoich ostatnich nagraniach zmęczenie i przesilenie. Poczekaj chwilę bo musisz nam starczyć na długo. A walka będzie jeszcze długa. Zwyciężymy bo Bóg jest z nami. Niech Bóg i Duch Swięty Cię wspomaga a Matka Boża otacza swym płaszczem razem z całą Polską i Polakami na całym świecie.

 12. Krzysztof T mówi

  Widzę teraz że jest już Krzysztof więc nazwę siebie Krzysztof T
  Tenwpis zaczynający się od słów „Niestety ta pani wywodzi się…” to wpis Krzysztofa T

 13. Magda mówi

  Niedouczona szmata. Międlar miał stalowe nerwy przy tej lewackiej babie. Ja bym już dawno jej strzeliła ….

  1. bj2703 mówi

   Ty głupia szmato PISowska. Lewacka ? Lewacka ? Strzeliłabyś ? Za co ? Za to że mówi prawdę. To faszystowska prawica łamie konstytucje i skłóca nas z całym światem ! Prawda boli ! Idź najlepiej dawać dupę Jarkowi, bo widać tylko to umiesz głupia dziwko !

 14. Maurox mówi

  Typowy postkomunistyczny styl prowadzenia programu – przerywanie w pół zdania, zadawanie 50 pytań bez pozwolenia na odpowiedź na choćby jedno, tendencyjne wypowiedzi, sugerowanie wypowiedzi, których się nigdy nie powiedziało, unikanie odpowiedzi wprost, unikanie pewnych terminów, które obnażyłyby hipokryzję lewicy no i manipulacja faktami, tam gdzie tylko się da.

  Podziwiam za cierpliwość, kobiecie się należało takie solidne wytrzaskanie po pysku. W imię równości płci.

 15. Tomek mówi

  Brawo ks Jacek, merytorycznie pozamiatał ks. Podziwiam cierpliwość, a ta „redaktorka” szkoda gadać

 16. Piotr mówi

  Poglądy mamy bardzo zbieżne trochę przeszkadza mi Twoja retoryka czy ekspresja i brak takiej wstrzemięźliwości w wyrażaniu swoich przekonań Mówiąc inaczej czasami trzeba zamilknąć ale zamilczeć 😉 Ale sposób prowadzenia programu przez ta panią … To jest bezsens to „olejnikowanie” albo rozmawiam i chce dowiedzieć się co ma do powiedzenia i o czym myśli zaproszony gość albo wymachuje rękoma jednoznacznie dając do zrozumienia wszystkim i wszem że powinni mieć zdanie pani redaktor

 17. Waldemar mówi

  Widziałem to na żywo. Pełen szacunek dla ks. Jacka.
  A kto w tych mediach pracuje? Tylko tacy redaktorzy, którzy są poprawni swoim wydawcą i właścielą stacji.

 18. Hammurabi mówi

  Dawno, dawno temu, był w komunistycznej, czarno białej TV program „Tele Echo”. Pomijając wszelkie polityczne i ideowe aspekty, widzę bardzo wielką potrzebę by dziennikarki współczesnych mediów zaznajomiły się z tymi archiwalnymi materiałami. Dowiedzą się wówczas, jak powinna wyglądać rozmowa, bo to czego doświadczyłem oglądając wyczyny pani Agnieszki Gozdyry, można delikatnie nazwać niesmakiem. Agresja, wchodzenie w słowo, zakrzykiwanie wyrażanych poglądów, szermowanie argumentami bez znajomości tematu – żenada! Po obejrzeniu tego materiału, mój wielki podziw dla pana Jacka wzrósł pomimo pewnych światopoglądowych różnic.
  Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, czy bym wytrzymał takie bezsensowne trajkotanie.

 19. bj2703 mówi

  Proszę. Faszystowski portal, który bojkotuje ludzi normalnie myślących. I Międlar. Naczelny faszysta podający się za księdza. Piszą lewactwo jak by to byli jacy gorsi ludzie, ale tak naprawdę faszystoprawica boi się ludzi z lewicy głoszących prawdę. I ten tytuł. Widać tu pracują same faszystowskie wywłoki dziennikarskie, które próbują wzbudzić sensacje

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.