Mec. Litwin i patriotka zaatakowana przez „arabskiego lekarza” o nagonce przeprowadzanej przez OMZRiK [WIDEO]

Mec. Jarosław Litwin, Katarzyna Skrzypkowska i Krzysztof Łuksza
3

26 października na naszym portalu opublikowaliśmy wywiad z Katarzyną Skrzypkowską, polską patriotką, która w obrzydliwy sposób została zaatakowana przez „arabskiego lekarza”. Ten atak, a właściwie słowa, w których przez zboczeńcem broniła się młoda studentka, zostały wykorzystane przez ośrodek założony przez oszusta i kryminalistę Rafała Gawła – OMZRiK, do tego by dziewczynie po prostu zniszczyć życie. Niewinna dziewczyna, będąca ofiarą napaści seksualnej ze strony „arabskiego lekarza”, który w istocie nie istnieje, ale jest owocem misternie przygotowanej prowokacji, przez OMZRiK i lewackie media została wykreowana na nietolerancyjną rasistkę, bo nie spodobały jej się słowa cudzoziemca o „połykaniu spermy, obciąganiu i poparzeniu ryja kwasem”. PRZECZYTAJ NASZ WYWIAD! „Arabski lekarz” do Polki: „Obciągniesz mi. Poparz sobie ryj kwasem”. Odpowiedziała i została zaszczuta przez OMZRiK i Wyborczą

Wczoraj wieczorem (5 listopada) dziewczyna była gościem programu telewizji internetowej wRealu24. Towarzyszył jej mec. Jarosław Litwin, który w dobitnych słowach skomentował działalność lewackich szczujni i to konkretne wydarzenie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obejrzyj także:

[18+ WIDEO] Niemcy: W biały dzień islamista zmasakrował swoją żonę. Dotarliśmy do nagrania! Za jego publikację niemiecka policja grozi więzieniem. Dlaczego?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Tomek mówi

    Normalny człowiek czytając taki prowokacyjny tekst zwyzywałby gościa od ch…, k…, sk… itp. A nie pisał, jak kretyn, „white power!”.

    Cóż, OMZRiK szukał kogoś mniej ogarniętego, kto się da sprowokować i dzięki komu będzie można zrobić aferę, no to znalazł.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.