Maryja w liściach marihuany. Lewica Razem publikuje skandaliczny wpis!

7

Wszystkim naszym siostrom i braciom, którzy świętują dziś Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – w Polsce znane jako święto Matki Boskiej Zielnej – przekazujemy serdeczne pozdrowienie: błogosławiony owoc – 15 sierpnia, w największą uroczystość maryjną w ciągu roku, napisano na Twitterze na oficjalnym profilu partii Razem. Neobolszewia pozwala sobie na coraz więcej!

Żeby było jasne, nikt nie wkradł się na konto partii trockisty Adriana Zandberga. Działacze Partii Razem naprawdę opublikowali wpis szydzący z chrześcijaństwa oraz Maryi obleczonej liśćmi marihuany. Do haniebnej karykatury wykorzystano wizerunek Matki Bożej wzorowany na pochodzącym z sanktuarium w Guadalupe. Propagowanie narkomani i wykorzystanie do tego wiary, której wy nie zawierzacie i tępicie jest skrajną głupotą, idiotyzmem i degrengoladą – napisała internautka. Nawet potencjalny elektorat partii postkomunistów jest zbulwersowany zachowaniem Lewicy Razem. Żenada. Robicie wszystko, by jak najmniej ludzi na Was głosowało. I mówię to jako ateistka – czytamy pod wpisem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: LGBT rozkręca kolejny biznes nienawiści! Sprzedają „cipkomaryjki” [WIDEO]

Neobolszewizm i fundamentalistyczny marksizm formacji Zandberga i Czarzastego widać gołym okiem. Ci już nie kryją się z chrystianofobią i antypolonizmem. Są z nich dumni. Metody żywcem wzięte z sowieckiego Kominternu. Postępują jak jak fundamentaliści z tzw. środowisk LGBT, którzy w ferworze nienawiści do wszystkiego co piękne, na każdym kroku szydzą z wartości chrześcijańskich. I pomyśleć, że lider neobolszewii, Adrian Zandberg ma realne szanse, by jeszcze jesienią tego roku zasiąść w ławach sejmowych. Nie wolno nam na to pozwolić.

Przeczytaj i obejrzyj:

LGBT kpi z Drogi Krzyżowej! Obrzydliwe sceny na tzw. paradzie równości [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  Trzeba dorysowac parchom gnanych do lazni aby ich odwszawic z teczowymi flagami. moze sie parchactwo zmityguje.

 2. Ania mówi

  Neobolszewizm kwitnie za rządów PIS. Za rządów Konfederacji pewno neobolszewicy siedzieliby za kratkami.

  1. piotr mówi

   1- PRAWICA/LEWICA – polityczna szopka zasobami ludzkimi. 2- Eurosodoma – Gender Marka Jędraszewskiego. wolna-polska.pl

 3. Hammurabi mówi

  Działacze partyjki zwanej „Razem” ze swoją działalnością, są kolejnym dowodem na to, że ich odwaga już nie tylko potaniała, ale niczym dziewka sprzedajna za swoje usługi bierze pieniądze.
  Z drugiej zaś strony, co może grozić takiemu Zandbergowi, Czarzastemu i reszcie Koniecznych, Zawiszy czy Szlinderów wraz tymi kilkoma tysiącami adorujących ich, anonimowych głupców pozbawionych elementarnych zasad? Nic.
  Mogą bezkarnie obrażać uczucia innych, mogą drwić z czczonych przez nich świętości. Mogą bez obaw obnosić się ze swoją polonofobią. Więcej! Mogą bezkarnie wrzucać do jednego worka z nazistami najszlachetniejszych synów polskiego narodu.
  Mogą, bo…
  Bo wykorzystują tą samą technikę jaką od lat stosują Żydzi. Każda krytyka, każda nawet ta najbardziej merytoryczna utonie w medialnym wrzasku o rzekomym „izmie” każdego, który się ośmieli.
  Chciałbym widzieć „odwagę” Zandberga wobec bardziej krewkich w obronie własnych wartości ludzi.
  O, to wówczas towarzysze schowaliby dudy w miechy i pokorni jak baranki pytaliby czy mogą sobie gdzieś z boczku przycupnąć.

 4. lewacki PiS musi odejść ! mówi

  Co na to „katolicki” PiS?

 5. Ann mówi

  Jeżeli musieliby odpowiadać finansowo za obrazę uczuć religijnych a za recydywę powiedzmy dziesięciokrotnie więcej to może przestaliby a tak to pozwalają sobie na coraz więcej .Tylko kto odważy się wprowadzić takie prawo.

  1. Hammurabi mówi

   Ulica. Pogardzane przez tego degenerata „osiłki”, bo władze rzeczywiście traktują ich niczym zgniłe jajka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.