„Margot” grozi eksterminacją przeciwników ideologii LGBT. Gdzie jest polska bezpieka? Zajęta nękaniem narodowców?

Michał Szutowicz
35

Kilka dni temu bojówkarz LGBT, Michał Szutowicz wyszedł z aresztu. Trafił do niego po brutalnym ataku na kierowcę furgonetki pro-life, którą wcześniej pociął nożem oraz po profanacji m.in. rzeźby Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Szutowicz to wulgarny chłopiec podający się za dziewczynę, dziś okrzyknięty „bohaterem” LGBT, który na krótkim pobycie w areszcie zarobił ze zbiórek niemal 400 tysięcy złotych.

Teraz bohater środowiska, które z „tolerancją” i „równością” na ustach sekunduje bandyctwu, wypowiadając się na łamach „Vogue”, zagroził eksterminacją przeciwników ideologii LGBT.
Nikt nigdy nie wywalczył sobie praw, siedząc grzecznie w kącie. Wszystkie rewolucje były splamione krwią osób, które wiedziały, że inaczej nie można. A przekonanie, że można to zrobić „ładnie”, jest fałszywe i powtarzane przez tych, którzy, gdy tamci ginęli za zmianę, stali grzecznie obok, nie wychylając się. To im dane jest korzystać z tej zmiany. Choć sami nie przyłożyli do niej ręki, najgłośniej krzyczą o konieczności bycia dla siebie miłym i przestrzeganiu reguł – stwierdził „Margot”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie można inaczej odczytać zapowiedzi „krwawej rewolucji” jeśli nie w kategoriach eksterminacji przeciwników ideologii LGBT. Stąd rodzi się w tym miejscu pytanie, gdzie jest polska bezpieka, która ramię w ramię z prokuraturą ściga polskich patriotów przypisując czyny, których nigdy nie popełnili, a w publikacjach naukowych doszukując się mitycznej „mowy nienawiści”? Gdzie jest Mariusz Kamiński i jego świta? Czyżby zapadli się pod ziemię? Przecież to jasne, że gdyby podobne słowa do tych, które dla Vogue wypowiedział Szutowicz, padły z ust polskiego narodowca, w najbliższym czasie do jego drzwi zapukaliby „smutni panowie”. Tak jak do Jacka Międlara, do którego 13 grudnia 2019 roku wkroczyła bezpieka pod pretekstem poszukiwania… „materiałów wybuchowych” (więcej tutaj).

Czy na tym polega walka z demoralizującą polskie rodziny i zatruwającą umysły młodego pokolenia ideologią LGBT, co zapowiada ekipa władzy?

Przeczytaj także:

Lewacka agenda na UW: zatrudnianie według kryterium płci, Tęczowy Tydzień, szkolenia antydyskryminacyjne

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Otóż „negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego”. Orzekł to w pisemnym wyroku 26 września 2005 Wysoki Sąd w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej (sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak

  1. rebih mówi

   To groźba?

  2. Plomien mówi

   Jaką jest różnica między partyjami okraglostolowymi?Zadna wszystkie wciąż przy korycie,plackiem przed Rosja ,Niemcami,Izraelem,USA .Ale większość Baranów w Polsce na nie głosuje .Jaki przystojny jeden z drugim,jaka ładniutka jedna z drugą,o rzucają nam parówki ze stołu ,super a i tak po ukończeniu szkol uniwersytetów,wylądują w większości na emigracji.Gratuluje Owcom i Baranom.

 2. Antyparch mówi

  Zeby tak bosakowi wyj…… w ryj. I wilkowi.
  Za to,ze 50% oglupionych malolatow ich posluchalo i na pedalolubnego trzaskowskiego glos oddalo.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   Poniżej „przypominajka” dla Arcyparcha ( trolla z PiSraela):

   • Minister Piontkowski z PiS-u odwołał Grzegorza Wierzchowskiego kuratora oświaty z Łodzi za krytykę LGBT w telewizji Trwam
   • Radna z PiS-u Iwona Orzełowska, pod koniec maja zagłosowała przeciwko uchwale o Samorządowej Karcie Praw Rodzin (SKPR). Następnie udzieliła wywiadu dla homoseksualnych zboczeńców z portalu 🏳‍🌈 queer.pl w którym zaatakowała Kościół oraz Polaków!!!
   • PiS nie wypowiedział konwencji stambulskiej legalizującej ideologie LGBT w przestrzeni publicznej
   • PiS zezwala na organizowanie „tęczowych piątków” w szkołach państwowych przez aktywistów LGBT
   • PiS pozwala neomarksistom z Antify i LGBT legalnie działać na uczelniach państwowych

  2. AntyPO✡PiS mówi

   @Arcyparchu, trollu z PiSraela – bardzo łatwo obnażyć twoje kłamstwa. Dowód poniżej:

   Bosak, Braun i Kulesza przed II turą wyborów: Nie udzielamy poparcia żadnemu z tych dwóch kandydatów

   https://www.youtube.com/watch?v=bZ0r28g0Rv8

  3. rebih mówi

   Ale wygrał Duda i to on jest prezydentem. I tak oto wyglądają rządy tęczowego Morawieckiego i tęczowego Dudy.

 3. Antyparch mówi

  HBO wypuściło film „Amerykanin w marynacie”. To komedia Setha Rogena oraz Evana Goldberga. Pojawiają się tam lekkie żarty z Żydów, jednak przede wszystkim obrywa się Polakom.
  Fabuła filmu opowiada historię Herschela Greenbauma, polskim Żydzie ze Słupska. W 1919 roku trafia do USA i konserwuje się w ogórkach kiszonych. Budzi się z uśpienia po 100 latach. Próbuje odszukać rodzinę oraz rozkręcić biznes.

  Wielokrotnie w filmie wobec Polaków pada określenie „najgłupszych na świecie” i że „nie ma od nich głupszych”. Z kolei Żydzi przedstawieni są jako inteligentni i przedsiębiorczy. Oprócz tego w filmie Maryja zostaje porównana do prostytutki.

  A smiec z konpederastii na oddanie glosu na takiego trzaskowskiego nawolywal podczas wyborow. Zyda,lewaka wojujacego z kosciolem i polska tradycja,sponsorem antify,tfuuuuu

  1. rebih mówi

   I właśnie przed tymi Żydami z USA i Izraela, najgorszymi mętami społecznymi co chwila zgina się kolano PiS. To chciałeś powiedzieć?

  2. Halina mówi

   Już im się kolano nie zgina, leżą plackiem i ledwo zipią ze strachu, ale myślę, że bardziej przed polskimi Patriotami, bo „Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy” jest z nami

 4. Antyparch mówi

  Gdzie sa kibole-narodowcy,prawdziwi polacy,patrioci,katolicy jak sa potrzebni?

 5. W K mówi

  To właśnie w życiu jest dziwne, że patriota umarł, a zboczeniec żyje.

 6. Zbigniew mówi

  Na Geotermie ojca Rydzyka zbiorki nie mozna bylo organizowac – na bandyte mozna.

  PiS to juz chyba jest przeszlosc – nawet propagandowo chyba zajeci sa dzieleniem akcji Lotosu.

 7. Hammurabi mówi

  „Wszystkie rewolucje były splamione krwią osób, które wiedziały, że inaczej nie można”… Krwawa rewolucja?
  Dobre sobie!
  Jedyna krew jaka była by przelana, to ta miesięczna kiedy to coś zmieni płeć na tyle skutecznie by dostać okres.
  Póki co, to mu teraz i w perspektywie kolejnych kilkuset lat nie grozi chyba, że za czas jakiś, kiedy gówniarz dorośnie na tyle, że się zatnie przy goleniu.
  A poważnie, to warto by poprzez posłów spytać o równość wszystkich obywateli wobec prawa, posiłkując się wypowiedziami tego czegoś i jemu podobnych. To – jak sądzę – będzie czymś na kształt papierka lakmusowego pokazującego ilu pośród posłów prawicy jest posłów a ilu osłów.

 8. Halina mówi

  Miejsce wariatów i psycholi jest za kratami. Ziobro rozdeptany, ale jeszcze stołka się trzyma

 9. Halina mówi

  Kibice, ostatnia nadziejo, zróbcie temu gnojkowi rewolucję

  1. STUDIO_OSTROSC mówi

   Najgorzej w tym wszystkim że my Polacy patrioci pracujemy u nich na kawałek chleba . Cud od Boga że w tych korporacjach nie ściga za myślenie . Tak . Myśleć możemy swoje i na smyczy karnie pracujemy . Gdyż kiedyś sprzedaliśmy im fabryki . Które zniszczyli by mogli postawić swoje i nas zniewolić . A takie gnojki mszczą się na nas .
   Mają nas w garści . A jeść trzeba .

  2. Halina mówi

   Wystarczyłby jeden „karczek” do perswazji i gówniarz gaci nie dopierze

 10. Tomasz mówi

  Nie piszmy o tym sojowym wymoczku jako o osobie samodzielnie walczącej z… no właśnie z czym? Ewidentnie widać, że ten gnojek zasmarkany ma mocne plecy i jest prowadzony. On jest tym, dzięki któremu będą(oby nie) wprowadzane dewiancko-marksistowskie prawa. Rewolucje mają swoich „bohaterów”. Np do obalenia komuny wyznaczony był Bolek, do obalenia rządu – pozorant Diduszko, do oswajania Polaków z transpłciowcami Grodzka-Bęgowski, Itd. itp. Wiele tego wyliczać. Zamiast debatować i rozkładać na części pierwsze wypowiedzi tego dewianta (tego też nie jestem pewien), należy dochodzić tego, kto za nim stoi, kto ochrania i nim kieruje. On jest tylko pionkiem, narzędziem. I te wszystkie jego wywiady, wypowiedzi, działania są podyktowane właśnie przez tych, którzy nim grają. Gdyby się wyłamał, zginąłby w niewyjaśnionych okolicznościach. Albo nawet w wyjaśnionych – zapewne zaaranżowano by zabójstwo dokonane przez np narodowca. Zapewne ma też całodobową ochronę, żeby lud nie wziął spraw w swoje ręce. Nie wykluczał bym nawet tego, że to „człowiek PiS-u”, lub też hodowany przy pełnej aprobacie rządu i służb. Tacy są potrzebni do prowadzenia takiej polityki, jaką uprawia PiS.

  1. Jaca mówi

   Jest sens w tym co piszesz, pozdrawiam.

 11. LOL mówi

  no to dalej, wyłazić na ulice, lgbtpedofile – czekamy… im szybciej tym lepiej, dużo z was nie zostanie. może chichot historii

  1. Halina mówi

   to mi się podoba!

 12. dsfds mówi

  Dlaczego w artykule jest napisane, że Szutowski atakował nożem, skoro w rzeczywistości atakował gołymi rękami? Nagranie z incydentu jest dostępne w sieci w dobrej jakości, więc zakładam złą wolę autora artykułu. Nie idźcie drogą podkoloryzowania faktów dla uwypuklenia własnej narracji. Posługiwanie się kłamstwem to lewackie metody, nie upodobniajcie się do nich, bo niedługo walka z nimi straci sens.

  1. Jacek Międlar mówi

   Gwoli ścisłości wprowadziłem edycję: „Kilka dni temu bojówkarz LGBT, Michał Szutowicz wyszedł z aresztu. Trafił do niego po brutalnym ataku na kierowcę furgonetki pro-life, którą wcześniej pociął nożem oraz po profanacji m.in. rzeźby Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Szutowicz to wulgarny chłopiec podający się za dziewczynę, dziś okrzyknięty „bohaterem” LGBT, który na krótkim pobycie w areszcie zarobił ze zbiórek niemal 400 tysięcy złotych.”
   Z pozdrowieniami

 13. LOL mówi

  dwa hasła, zapowiedź syfu moralnego a’la lgbtp – pedo pride holandia oraz stowarzyszenie zeta niemcy. a to tylko wierzchołek góry lodowej…

  1. Halina mówi

   Damy radę

 14. Alek mówi

  Poczytajcie the pink swastika, a zrozumiecie, ze nie tylko ten czlowiek, ale i wiele innych krwawych formacji wzielo swoj poczatek z sodomickiego srodowiska , wspomnijmy chocby sa, ss, itd.

 15. Ula mówi

  Matka Boska jest Królową Polski i to Jej ziemia, brońmy

 16. George mówi

  Proponuję całą Polskę ogłosić strefą wolną od LGBT, a zatwardziałych dewiantów izolować w więzieniach. Już tam kryminaliści będą wiedzieć, co z nimi zrobić. Po roku spędzonym z kryminalistami taki Margot na samą myśl, że już nigdy nie będzie mógł swobodnie usiąść będzie płakał jak dziecko. He, he…

 17. Republikanin mówi

  Narodowcy nie są dla władzy problemem, przynajmniej nie w tej chwili. Aktualnie problemem są osoby tracące wiarę, że koronawirus to śmierć w męczarniach najdalej w ciągu 10 dni.

 18. Teresa Maria mówi

  Fizyczny i moralny- wypierdek mamuta- zaistniał w przestrzeni publicznej i jest zachwycony.

 19. wilk mówi

  Pseudo Margot to osoba psychicznie chora ktory powinien byc leczony.Polacy Ptryjoci zrobmy wszyscy razem ogolnopolska demonstracje nie przeciwko ludzia inne orietacji seksualnej,tylko ideologi LGBT,ktora jest takim samym zlem jak nazizm czy komunizm i nie patrzmy na politykow tylko sami ratujmy Polske bo za chwile nie bedzie co ratowac

 20. wilk mówi

  Pseudo Magot to czlowiek chory ktory powinien byc leczony,a my Polacy zrobmy ogolnopolska manifestacje nie przeciwko chomosekaoalista a przeciwko ideologi LGBT ktora jest tak samo zla jak nazizm czy komonizm,i nie ogladajmy sie na politykow tylko ratojmty Polske bo za chwile nie bedzie co ratowac

 21. Republikanin mówi

  Polska bezpieka szykowana jest na drugą falę koronawirusa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.