Mapa dokumentująca przestępstwa popełniane przez imigrantów w Niemczech. Łamią prawo ponieważ… są sfrustrowani!

fot. twitter
4

Niemieccy internauci stworzyli interaktywną mapę dokumentującą przestępstwa popełniane przez imigrantów w Niemczech. Dane zaczerpnięto z doniesień prasowych i raportów policji. Przestępstwa podzielone są na kategorie: molestowanie seksualne, gwałt, kradzież i rabunek, napaść i bójka, zabójstwo, włamanie, podpalenie, terroryzm, ofiary małoletnie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z danych przedstawionych w raporcie dotyczącym związków między przestępczością i niemiecką polityką migracyjną sporządzonym przez Federalny Urząd Policji Kryminalnej (BKA) wynika, że chociaż w 2016 roku w Niemczech popełniono mniej przestępstw niż w latach poprzednich, to równocześnie znacznie wzrosła liczba czynów sprzecznych z prawem popełnionych przez tzw. „przybyszów”.

Kryminolog i były minister sprawiedliwości Dolnej Saksonii Christian Pfeiffer tłumaczy to następująco: „Przybysze z Afryki Północnej bardzo szybko dochodzą do wniosku, że nie mogą liczyć na otrzymanie azylu w RFN co budzi w nich frustrację, złość i rozgoryczenie i w rezultacie zachowują się tak, jak mężczyźni molestujący Niemki w noc sylwestrową w Koloni. Liczyli oni na szybkie znalezienie pracy i dobre zarobki, którymi mogliby najpierw spłacić dług za przerzut, a potem pomóc rodzinie u siebie w kraju. Pieniądze są im potrzebne jak woda i powietrze, a ponieważ nie mogą ich zarobić legalnie, więc zarabiają pracując na czarno, albo uciekając się do kradzieży i rabunków”.

A teraz niespodzianka! Z danych BKA wynika, że większość uchodźców i migrantów, którzy napłynęli do Niemiec w rekordowym pod tym względem rokiem 2015, to mężczyźni w wieku od 14 do 30 lat. Przedstawiciele tej grupy wiekowej popełniają prawie 70 procent wszystkich przestępstw na całym świecie. Policyjne statystyki są pod tym względem takie same w każdym kraju i nie budzą wątpliwości. Najgroźniejsi są młodzi mężczyźni w tym wieku.

Co na to powiedzą demoliberalne media, które wmawiały nam, że napływająca do Europy migracyjna fala, to wyłącznie uchodźcy i to w większości kobiety i dzieci? Oczywiście, nic nie powiedzą, bo musiałyby się przyznać do tego, że z premedytacją okłamywały opinię publiczną. Cała medialna otoczka pompująca akcję  „refugees welcome” to skandaliczny fejk, za który powinno się odebrać koncesje tym wszystkim medialnym łgarzom.

Źródło: dw.com,  twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    fajnie analogicznie wręcz cały mechanizm opisał pan Lem w Wojnie Światów – jest świetny film ze znakomitym Romanem Wilchelmim – polecam. Tylko zamiast muzułmanów są marsjanie ale to identycznie oddaje ducha najazdu ciapków

  2. test24 mówi

    Społeczności LGBT są zachwycone widząc tak kolorową mapkę.

  3. Radek mówi

    Na frustracje najlepszym lekarstwem jest praca. Państwo niemieckie powinno więc zorganizować tym imigrantom pracę. Przymusową. I najlepiej ciężką, może być kopanie rowów. Pod dozorem policji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.