Londyn we łzach. „Fala zbrodni na nastolatkach”! Gdy mówiłem o problemie rok temu, robiono ze mnie islamofoba…

Grooming gangs in London / Fot. Twitter
4

Od początku roku 2018 w Londynie zamordowano i uprowadzono już kilkadziesiąt osób. W zdecydowanej większości byli to nastolatkowie. Od początku stycznia brytyjska policja wszczęła ponad 60 śledztw. Fala zbrodni cały czas rośnie. Najnowszą ofiarą jest 18-letni chłopak.

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że za w dużej mierze za zbrodnie odpowiadają tzw. grooming gangs, czyli islamskie gangi, trudzące się gwałceniem, uprowadzaniem i mordowaniem białych nastolatków. Od wielu miesięcy brytyjski rząd i tamtejszy mainstream, z wszystkich którzy choć trochę o problemie wspominają próbuje się sprowadzić do absurdu. Doświadczyłem tego własnej skórze. Gdy w lutym ubiegłego roku leciałem na Wyspy, by wspólnie z Brytyjczykami i Polakami sprzeciwić się islamskim gangom, których ofiarami są także polskie dzieci, brytyjskie media i politycy próbowali przedstawić mnie jako islamofoba, który – ich zdaniem –  wioząc w walizce kartkę z przemówieniem i Pismo Święte jest bardziej niebezpieczny niż wymyślone – jak mówiono – islamskie gangi.

Od tamtego czasu minął ponad rok i przelana krew nieco wymusiła na Brytyjczykach zmianę retoryki. Co prawda, po dziś dzień niechętnie wspominają o islamskich gangach, ale publicznie opłakują mordy na nastolatkach, przyznając że problem nasila się wraz z nasilającą się islamską imigracją. Czy znów potrzeba przelewu krwi, aby zdegenerowany Zachód otrząsnął się z lewackiego otępienia?

Źródło: independent.co.uk

Przeczytaj:

SKLEP-WPRAWO.PL

J. Międlar: Polska szkoła w Wielkiej Brytanii oskarżona za popieranie… mnie. Jestem aż taki niebezpieczny?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Lewacka utopijna wizja multikulturowego społeczeństwa jeszcze długo będzie oficjalnym kierunkiem polityki nie tylko w Anglii. Gra tu idzie o inną stawkę. Europa ma osłabnąć na tyle, by nie była zdolna do obrony. Ma się lać krew, musi dojść do społecznych niepokojów i zamieszek. Muzułamanie mają zdominować zachodnie społeczeństwa i wszcząć prześladowania w swoim stylu. Dopiero wówczas z „pomocą” przybędzie pewna armia, której oficjalnie jeszcze nie ma. jednak nie za darmo. Przypomnijcie sobie „ustawę” 1066… Plany powołania armii przez unię europejską… To wszystko zaczyna się układać, jak częściowo porozrzucane jeszcze póki co puzle. Muzułmanie zostaną rozgnieceni jak pluskwy a społeczeństwa europejskich krajów ochoczo wejdą z deszczu pod rynnę. Taki scenariusz wyjaśnia wszystkie unijne naciski na Polskę w sprawach migrantów i sądownictwa.

  1. Mr. ?? mówi

   Ta armia unijna oparta na unijnych wartościach typu życie jest najważniejsza wartością więc nie możemy ryzykować coś jak policjanci z francji którzy uciekali samochodem przed grupą najeźdźców którzy biegli za nimi i nie używali broni palnej.
   Już teraz prześladują żydów w niemczech, francji …

 2. [email protected] mówi

  +Szczęść Boże. Kiedyś pisałem 3-krotnie do Szanownego księdza Jacka,aby się opamiętał z tym veto wobec celibatu księży.Ponieważ mi wogóle nie odpowiedział dlatego potem już nie napisałem ani jednego słowa. Ale teraz jest proroctwo przekazane przez o.Augustyna Pelanowskiego (w skrócie opublikowane np w miesięczniku katolickim „Egzorcysta”,kwiecień 2018 r) . W dłużej wersji opublikowanej np na WOWiT napisane jest od Pana Boga,że zamach na c e l i b a t to zamach na kapłaństwo ! Za Panem Bogiem.

 3. Szczur mówi

  Coz dodac? Mieszkam w tym syfie juz 12 lat( Bog da ze nowy rok pozwoli wrocic do ojczyzny) i takiego zidiocenia jak w uk nie doswiadczylem nigdy wczesniej. Zastanawia mnie jak te istoty potrafia czasami oddychac bez instrukcji obslugi…???

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.