„Lockdown to sposób zarządzania przez strach”. Konfederacja o kolejnym przedłużeniu obostrzeń epidemicznych [WIDEO]

Michał Urbaniak/ fot. screen
7

Podczas środowej (7.04.2021) konferencji prasowej politycy Konfederacji odnieśli się do kolejnego przedłużenia lockdownu, który ma obowiązywać do 18 kwietnia, przy czym nie wiadomo, czy nie będzie przedłużony po raz kolejny. – Jako Konfederacja nie uważamy, żeby ten sposób walczenia z epidemią był właściwy – oświadczył poseł Michał Urbaniak.

Urbaniak wskazał, że rząd miał dużo czasu, by zadbać o bezpieczeństwo lekowe Polaków, ale tego nie zrobił. – Dopiero tzw. czynnik społeczny, czyli zwykli obywatele zaczęli podnosić temat braku leków, zaczęli podnosić temat amantadyny, która mogłaby być takim lekiem na koronawirusa. Naturalnie należy to zbadać, tylko za późno to się dzieje. Teraz trwają takie badania, ale to jest co najmniej o poł roku za późno – podkreślił.

ZOBACZ: Badanie skuteczności amantadyny w leczeniu Covid. Wyniki poznamy dopiero za rok!

– Lockdown to jest zarządzanie przez strach. To jest sposób wmawiania Polakom, że jeśli będą grzecznie siedzieć w domach, to wtedy wszystko będzie dobrze – powiedział Urbaniak. Przytoczył też fragment szokującej wypowiedzi ministra Niedzielskiego, który w rozmowie z TVN24 powiedział: „Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy. Pokolenie dzisiejszych 50- i 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagrożenia epidemicznego”.

– Szanowni Państwo, albo chcemy powrotu do normalności, albo jest nam tutaj tworzony jakiś nowy system, w którym nikt nie będzie chciał żyć. Tak nie może być. Takich słów nie powinno być z ust ministra Niedzielskiego. Minister Niedzielski powinien zrobić wszystko, by sytuacja wróciła do normalności – podkreślił Urbaniak.

– Zdaję sobie sprawę z tego, że pan premier Morawiecki, czy pan minister Niedzielski nie mieli nigdy takiej sytuacji, że do drzwi ich firm zapukał komornik, żeby zlikwidować przedsiębiorstwo, które jest zamknięte – powiedział Bartosz Bocheńczak, członek Rady Krajowej partii KORWiN.

Bocheńczak przytoczył też wypowiedzi lekarzy krytykujących utrzymywanie lockdownu. – To, że obostrzenia nie działają, mówią już suche fakty. Mówi o tym wielu lekarzy, a mimo to rząd idzie dalej w zaparte i nie ustaje w dewastowaniu naszego życia gospodarczo-społecznego – wskazał.

Źródło cytatów: Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

„Morawiecki, Szumowski, Niedzielski i Dworczyk to przestępcy”. Konfederacja złożyła zawiadomienie do prokuratury ws. bezprawnego lockdownu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  👏 Wielkie brawa dla polskich 💕 patriotów z prawdziwie patriotycznej i prawicowej Konfederacji! 👍

  1. Rafał mówi

   Uhm, prawicowej…. Z Bosakiem- narodowym socjalistą, nieukiem i nierobem do czasu wyboru żyjącym na garnuszku rodziców. Patriotycznej- z Korwinem, starą ruską onucą i albo pożytecznym idiotą, albo agentem razwiedki ( bo nie ma innego wytłumaczenia dla jego “protokołów 1%). Gdyby nie było tych dwóch, to miałbys rację- Mentzen, Wilk, Berkowicz, Sośnierz – Tak, oni są Patriotami, oni są Prawicą. Ale to drugi szereg Konfy, póki komuch i agent rządzą Konfą, póty nic z tego nie będzie!!

  2. AntyPO✡PiS mówi

   Spadaj SB-cka onuco do swoich mocodawców z postsowieckiej Rosji albo Izraela. Tam docenią twój antypolonizm, który wyssałeś już z mlekiem matki komunistki-żydówki albo Ukrainki.

   A bzdety o narodowych socjalistach i ruskich onucach to wypisuj na żydowskim forum koszernej GW. Tam może ktoś uwierzy w twoje brednie. 🤣

   Tutaj każdy forumowicz doskonale wie, że Ruch Narodowy to narodowa, patriotyczna polska prawica.
   Natomiast narodowych socjalistów znajdziesz bez problemu u siebie wśród twoich lewaków, bo faszyzm to twoja lewicowa ideologia.

 2. Rafał mówi

  A ja sie pytam gdzie te pozwy zbiorowe, NO GDZIE??? Bankster Morawiecki zarządza przez konferencje prasowe, Konfa- związek narodowego socjalisty Bosaka i starego agenta Korwina protestuje na konferencjach. Cyrk sie kręci, decorum dla mas jest, a za kulisami łapka w łapkę……

  1. AntyPO✡PiS mówi

   Starym SB-ckim agentem, to ty jesteś trollu. I dlatego atakujesz polską patriotyczną prawicę z Konfederacji

 3. AntyPO✡PiS mówi

  Jeden z najbliższych wieloletnich współpracowników politycznych Jarosława Kaczyńskiego, Adam Lipiński ujawnił, że jednym z głównych celów PiS było przez lata niedopuszczenie do powstanie w Polsce prawicy narodowej.

  Lipiński wystąpił w programie telewizji Polsat „Gość Wydarzeń”. Poseł odpowiadał dziennikarce na pytania dotyczące sytuacji na scenie politycznej. Rozmowa zeszła między innymi na temat nowej siły na scenie parlamentarnej, Konfederacji Wolności i Niepodległość tworzonej przez narodowców i konserwatywnych liberałów.

  Lipiński (PiS) powiedział:

  – „Myśmy przyjęli takie założenie, że dla dobra Polski jest to, żeby nie powstała narodowa, nacjonalistyczna prawica w Polsce. Dopóki istniało Prawo i Sprawiedliwość taka prawica nie powstała. Ku zadowoleniu wszystkich oceniających scenę polityczną”.

  PS. I z tego powodu takie trolle jak “Rafałek” opłacane przez żydokomunę z PO🔯PiS-u atakują polskich patriotów z Konfederacji.

 4. pszenka mówi

  Widać nagich królów i wszyscy analizują tę nagość.
  … amantadyna byla prawdobodobnie pierwotnie lekiem na wirusy grypy – pisze o tym w podstawowych wiadomościach – więc po co te badania? Jesli Apap okaze się skuteczny to tez zostanie zamrożony?
  Zakaz stosowania istniejącego leku – czy to już nie jest wystarczająca zbrodnia?
  Gdyby zwykly obywatel zlamal prawo na szkodę ludzi to juz bylby aresztowany .
  Widać jak na dłoni co się dzieje a najbardziej załamuje brak skutecznych reakcji na wszelkie łamiące prawo posunięcia. Brakuje prawdziwych bohaterów.
  Samo Prawo zostało zlocdownowane ?
  Lepiej chyba żyć w ZOO zamkniętym z małpami niż patrzeć na to co dzieje sie w kraju i na co pozwalają sobie zarzadzajacy polskimi zasobami ludzkimi politycy.
  Gdyby dziś rozczarowanie i gorycz ludzi wylała się z ich serc i umysłow – Polska byłaby zatopiona.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.