Lewacka logika: „Nie każdy lubi dzieci. Lepiej je usunąć niż wyrzucić na śmietnik.” [WIDEO]

Lewacka logika: Lepiej zabić dziecko niż wyrzucić na śmietnik / Fot. CDA.pl
10

Jeśli ktoś myślał, że w debacie nad prawem do życia nic nas nie może zaskoczyć, to grubo się mylił. Jeszcze kilka dni temu pan/pani (raz się przedstawia jako pan, a innym razem jako pani) Katarzyna Lubnauer sypała mądrościami o tym, że pojęcie „dziecka poczętego” to taka „nomenklatura, wprowadzona przez środowiska fundamentalistyczne”. Ciężko komentować te brunatne farmazony, za które szefowa Nowoczesnej już nigdy nie powinna zostać wpuszczona do telewizji publicznej.

Jednak kilka dni temu, objawiła się w Internecie niewiasta, która wręcz tryska intelektem i widać że porządnie została wyszkolona przez mecenasów ludobójstwa XXI wieku. Tak aborcja to nic innego jak ludobójstwo w białych rękawiczkach! W opublikowanym filmie, bezimienna dziewczyna tłumaczy dlaczego właśnie jest zwolenniczką zabijania-aborcji. Mówi na przykład: Nie każdy lubi dzieci. lepiej je usunąć niż wyrzucić na śmietnikTrzeba postawić się na miejscu tego dziecka… jak by wyglądała jego przyszłość.

To tylko wycinek andronów młodej zwolenniczki zabijania. Obejrzyjcie koniecznie. Ten film to prawdziwie lewacka logika z konkretnym komentarzem Jacka Międlara.

Źródło: CDA.pl

Przeczytaj:

J. Międlar: Jak Kanada chce się pozbyć „bezużytecznych” staruszków i niepełnosprawnych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. prawyobywatel mówi

  Cóż tu komentować. Głupie dziewuszysko i tyle po lobotomii lewackiej „nowoczesności”

 2. Arek mówi

  Napiszę ci coś przyjacielu o zabijaniu. Mniej więcej dwa lata temu Adam G. wrocił z pracy do mieszkania we Wrocławiu na ul. Ślicznej. Zadawał ciosy nożem, kilka razy. Najpierw zginęła najstarsza, 17-letnia Dorota, poźniej 14-letnia Emma, a na końcu 38-letnia żona Barbara. Później zabił koty, zapalił świeczki i sam się powiesił. Gdyby się skurwiel nie urodził, to by nie było tej tragedii. Barbara być może wyszła by za normalnego człowieka, a jej corki dożyłyby co najmniej 18-urodzin.

  1. Lorak mówi

   Argumentacja z d.
   Dodaj do twojej listy Hitlera, Stalina i paru innych. Gdyby się nie urodzili…

  2. Bajorski mówi

   Oczywiście, że gdyby się nie urodzili, to wszystkie banki w Polsce hylyby żydowskie, a Kijów byłby w granicach Polski. Masz z tym jakiś problem przyjacielu?

  3. Arek mówi

   Aborcja i eutanazja powinna być potępiona ze względów ekonomicznych a nie humanitarnych. Żyjemy w ekonomicznej symbiozie, gdy się rodzimy i gdy umieramy. Dzieci są potrzebne, aby utrzymywać system, a z emerytury starych utrzymywana jest armia opiekunów. I jeśli ktoś jest za eutanazją i aborcja, jest po prostu nieukiem i ekonomicznym abnegatem.

  4. Obcy78 mówi

   @Arek Mów a jak kolego zweryfikujesz, które dziecko będize mordercą?
   A skąd wiesz, czy gdyby nie aborcje, to może już mielibyśmy bazy na ksieżycu i marsie.

 3. Maks mówi

  Temat poważny, ale materiał zabawnie przedstawiony, pośmiałem szczególnie z tego klepania sie w czoło.

 4. D mówi

  Ciekawe czy uzyskał zgodę na publikację materiału TVN24. Ustawa o prawie autorskim, wie Pan co to jest panie Międlar?

 5. Arek mówi

  Dziekuje Jacku, ze moge tu wyrazic swoja opinie, frustracje, zrobić sobie żart czy po prostu poczuć się ważny. Niestety na innych portalach prawicowych istnieje ostra cenzura. Wystarczy napisać, że widziałem swojego wikarego jak się całował z chłopakiem i komentarz jest wycinany. Nawet jak nie podaję imienia czy adresu parafii. Przoduje w tej cenzurze portal PCh24 czy DoRzeczy. Jak na portalu DoRzeczy, w komentarzu zasugerowalem, że w Izraelu handluje się gojkami, a sprawa niewolnictwa i prostytucji jest haniebna, kimentarz został skasowany po godzinie. Tylko tu czlowiek czuje powiew wolnisci. Dziekuje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.