Leszek Żebrowski demaskuje komunistyczne kłamstwo o 187 dzieciach zabitych przez Żołnierzy Wyklętych [WIDEO]

Leszek Żebrowski/ fot. youtube
2

Bardzo ważny wykład Leszka Zebrowskiego o metodach zwalczania polskiego podziemia niepodległościowego przez komunistów. Żebrowski opowiada o pozorowanych bandach organizowanych przez LWP, KBW, MO, UB, ORMO, Informację Wojskową i aktyw PPR. Bandy te nie tylko mordowały wiejską elitę, ale miały też za zadanie zdyskredytowanie Żołnierzy Wyklętych w oczach miejscowej ludności. Zbrodniami dokonywanymi przez te bandy obarczano polskich żołnierzy podziemia antykomunistycznego i obarcza się ich nimi do dziś.

Jednym z komunistycznych kłamstw mających na celu zdyskredytowanie Żołnierzy Wyklętych jest dziś twierdzenie, jakoby byli to mordercy dzieci. Na potwierdzenie tej tezy przytaczana jest lista 187 dzieci rzekomo przez nich zamordowanych. W rozpowszechnianiu tej tezy przoduje partia Razem i Obywatele RP. Skąd wzięła się ta informacja?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Szukałem informacji, gdzie te dane pokazały się pierwotnie, po raz pierwszy. Znalazłem. Emerytowany pułkownik Urzędu Bezpieczeństwa Tadeusz Kosowski. Człowiek, który wstąpił do UB w Wadowicach w wieku 17 lat w listopadzie 1945 roku. Następnie jeździ w grupach operacyjnych i walczy z tzw. bandami na terenie województw krakowskiego, katowickiego, łódzkiego. Na emeryturze, gdzie w trybie zaocznym dokonał niezwykłego dzieła, czyli uzyskał maturę, zaczynał te rzeczy preparować i publikować w organach sponsorowanych, wydawanych przez Goebbelsa stanu wojennego. I tam tego typu rzeczy się pojawiają.”

Żebrowski mówi też o  procesach rehabilitacyjnych Żołnierzy Wyklętych po 1989 roku, w których zeznawał. Bohaterowie walki o niepodległość Polski musieli w nich udowadniać, że nie byli mordercami i bandytami, a podejście sędziów było – delikatnie mówiąc – niechętne. Doszło do tego, że zeznania Żebrowskiego były zapisywane niezgodnie z ich rzeczywistą treścią, w związku z czym składał je na piśmie do akt. Warto wysłuchać całego wykładu.

Źródło: youtube

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Stanisław Górecki . mówi

    Szacunek Panie Żebrowski

  2. julie mówi

    Niech sobie bandyci przypimna Kim Byla Kobieta , ktora uratowala 3 tysiace zydowskich dzieci ! Napewno nie upainka , napewno nie zydojka , a zwykla gojka jak mowia o nas chrzescijanach bandyckie gwiazdeczki !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.