Kuzynka Morawieckiego zrezygnowała z funkcji szefowej YouTube i wskazała swojego następcę

Mateusz Morawiecki i Susan Wójcicki/ fot. Facebook
10

Szefowa YouTube Susan Wojcicki zrezygnowała ze stanowiska. Decyzję ogłosiła wczoraj (16.02.2023 r.). Na czele YouTube stała od dziewięciu lat, zaś w koncernie Google pracowała ćwierć wieku. W czasie jej urzędowania blokowano konta prawicowych serwisów, z wRealu24 mającym ponad pół miliona subskrypcji na czele. Była szefowa YouTube to kuzynka premiera Mateusza Morawieckiego.

Dziś, po prawie 25 latach pracy, postanowiłam wycofać się z roli szefowej YouTube i rozpocząć nowy rozdział, skupiając się na rodzinie, zdrowiu i osobistych projektach, które są moją pasją – napisała Wojcicki w liście do pracowników. – Nadszedł dla mnie właściwy czas i czuję, że mogę to zrobić, ponieważ w YouTube mamy niesamowity zespół przywódczy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wojcicki w piśmie wskazała swojego następcę – jest nim Neal Mohan. – Spędziłam prawie 15 lat mojej kariery pracując z Nealem, poczynając od tego, gdy przeszedł do Google wraz z przejęciem DoubleClick w 2007 r.” – napisała i przekazała, że Mohan przechodząc kolejne szczeble kariery w 2015 r. został dyrektorem ds. produktów w YouTube. – Ma wspaniałe wyczucie naszego produktu, naszego biznesu, naszych twórców i społeczności użytkowników oraz naszych pracowników. Neal będzie wspaniałym liderem dla YouTube – skwitowała.

Przeczytaj:

Telewizja wRealu24 usunięta z YouTube! Kto za tym stoi?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Co prawda wrealu 24 poradzili sobie z cenzurą yt stwarzając banbye, ale nadal są na łasce google 😉

 2. Repatriant mówi

  po nosach ich poznacie, wszyscy swoi

 3. Dumny Polak mówi

  Juz od 15 lat jestem tam zablokowany, z racji jakiegos tam komentarza i nie mam zadnej nadziei, ze przy tym nowym agencie zla, ktorego zadanie bedzie tak samo polegalo na ukryciu PRAWDY i DOBRA dla zwyciestwa klamstwa i zla!
  Chetnie naplulbym na nich wszystkich i nie musiel wiecej tam wracac, wszystkie inne platformy, niestety nie sa w stanie zapewnic takich zasiegow.
  Sztuka kompromisu, niestety! Nie ma latwych drog do prawdy!

 4. verizanus mówi

  @ Dumny Polak A nie ma wśród polskich patriotów tak sprawnych informatyków, którzy byliby wstanie stworzyć konkurencyjną platformę o porównywalnym zasięgu? 😉

 5. ZiomZB4 mówi

  Nie ma w Polsce zbyt wielu światłych umysłów, po tym jak polską inteligencję wybito w Katyniu, na Wołyniu oraz W Aktion B…

 6. Alek mówi

  Podobieństwo , to chyba po matce Mateusza i jej matce . Obie były pochodzenia żydowskiego.

 7. Dumny Polak mówi

  I ten sam, zdradziecki, gardzacy swiatem „gojow”, morderczy, psychopatyczny i demoniczny, system wartosci i dzialania!
  Wieczna hanba plemieniowi zmijowemu!

  Panie, nie kaz nam dlugo czekac, aby ta prawdziwa przyczyne wszelkego zla na swiecie, wreszcie poslac do diabla, gdzie znajduje sie ich zasluzone miejsce, na wieki!
  Przywroc nam prosze nasza wolna i dostatnia, wolna od barbarzynskich demonow, POLSKE!

 8. Shadow mówi

  @Dumny Polak- mam podobne marzenia, ale również świadomość, że życie nie znosi próżni. I jak nie oni to inna nacja , choćby upaińcy, przejmą pałęczkę szatana.

 9. Jozef mówi

  zydy rzadza Polska…… Rodacy / Polacy musimy sie wyzwolic!!!

 10. Eugeniusz mówi

  Przyjrzałem się zdjęciu Pana Morawieckiego i pani Wójcicki. Co za podobieństwo nosów, korzennych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.