Szefowa YouTube to kuzynka Morawieckiego! Cenzura w sieci nie przeszkadza premierowi?

Mateusz Morawiecki i Susan Wójcicki/ fot. Facebook
11

Premier Mateusz Morawiecki pochwalił się na Facebooku, że na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos spotkał swoją kuzynkę. Tą kuzynką jest szefowa YouTube Susan Wojcicki. Morawiecki zamieścił ich wspólne zdjęcie.

Wpis z cyklu: Polaków można spotkać wszędzie. Chyba wszyscy w Polsce wiedzą co to jest YouTube, ale pewnie nie wszyscy wiedzieli, że jego szefową jest Susan Wójcicki. Na pewno Was zaskoczę, ale Susan jest moją daleką kuzynką z serca Świętokrzyskiego – jej rodzina mieszkała w Piotrowicach, a moja rodzina w Nawarzycach i znały się świetnie. Te relacje potwierdziliśmy już na wielu przykładach. Spotkaliśmy się właśnie w Davos. I wszystkich serdecznie pozdrawiamy” – napisał Morawiecki.

Mój komentarz: Susan Wojcicki jest prezesem YouTube od 2014 roku. Nadzorowany przez nią monopolista bezwzględnie niszczy niezależne polskie kanały prawicowe. Ograniczanie zasięgów, odbieranie możliwości zarabiania na reklamach, odmowa wypłaty należnych pieniędzy, a w końcu usunięcie całego kanału. Taki jest sposób działania firmy podlegającej kuzynce premiera Morawieckiego. Czyżby premierowi nie przeszkadzała cenzura w sieci? Gdyby mu przeszkadzała, to chyba porozmawiałby z kuzynką na temat ograniczania wolności słowa przez YouTube? A jakoś nie rozmawia. W każdym razie efektów nie widać. Jest coraz gorzej.

Susan Wojcicki to córka Stanleya Wojcickiego, profesora fizyki pochodzącego z Polski oraz dziennikarki rosyjsko-żydowskiego pochodzenia Esther Wojcicki z domu Hochman. Susan Wojcicki jest członkinią synagogi w San Francisco. Ma polskie obywatelstwo.

Źródło informacji: Facebook, Wikipedia

Zobacz też:

Stop cenzurze prewencyjnej! Powstał parlamentarny zespół ds. obrony wolności słowa [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Należy jej odebrać polskie obywatelstwo

 2. Robert mówi

  Skoro jest prezesem od 2014 a cenzura na rynku polskim z ramienia jej korporacji kwitnie dopiero od momentu kiedy Pan Morawiecki został premierem najlepszej demokracji,więc może rzadko się spotykają,ale od jakiegoś czasu służbowo rozmawiają..?

 3. Wiesiek drwal mówi

  Morawicki już jedzie po bandzie. Parch. Pelikany jakie zachwycone i uniżone, filosemityzm zaszczepiony. Czas na ust. 447.

  1. Małgorzata mówi

   Pleciesz jak potłuczony.

  2. AntyParch mówi

   Morawiecki to parch, nie udawaj zdziwionego.

 4. George mówi

  Od Morawieckiego i jego otoczenia czosnkiem zalatuje na 100 km. Nie bez przyczyny dzieci Morawieckiego uczyły się w żydowskiej szkole.

 5. PR mówi

  Czyli prawdę napisała gazeta izraelska, że MM ma żydowskie korzenie?
  Teraz można zrozumieć, dlaczego PiS rusyfikuje Polskę imigrantami z byłego ZSRR. Kreml zadowolony z PiSu?

 6. LucyLucenta mówi

  Ta Pani jest tak podobna do Barbary Streisand czy Betty Midler, że strach się przyznawać w Polsce, że się jest jej kuzynem. To pokrewieństwo nie nakręci głosów. Przy okazji, to chyba najwyższy czas przekazać oficjalne stanowisko Polski w sprawie FREE SPEECH

  1. Anna mówi

   brzydactwo ,okropna wielki nos , to faceci spotykani na ulicach są o wiele ładniejsi. Niema się czym chwalić baba dobrze wie , o cenzurze i wyskokach youtuba w stosunku do Polski i Polaków. Anna,Jan ,Tomasz,Jerzy i 3 inne osoby . Wrocław 23.I.2020

 7. Grażyna mówi

  Jest bez litości dla matek ludzi upośledzonych ten Morawiecki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.