Kuriozalny list „Do przyjaciół Żydów”. Bartosz Kramek namawia do jego podpisywania

fot. facebook
14

Trwa antypolska kampanii oszczerstw w związku ze zbliżającą się rocznicą Marca’68. Walka frakcyjna pomiędzy komunistycznymi Żydami i komunistycznymi chamami jest wykorzystywana do przedstawienia Polaków jako żydożerców i genetycznych antysemitów. W ramach tej akcji w Internecie trwa zbiórka podpisów pod kuriozalnym listem „Do przyjaciół Żydów”, pod którym podpisało się już ponad 5 tys. osób.

„Nie myśleliśmy, że znowu będziemy musieli zwracać się do naszych przyjaciół, współobywateli, polskich Żydów, z wyrazami braterstwa i solidarności. To koszmarny sen” – rozpoczyna się list.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnie mamy krytykę ustawy o IPN, a potem taki oto antypolski jad: „Od dwóch lat władza toleruje działania skrajnych nacjonalistów – marsze z nazistowskimi hasłami, palenie kukły Żyda, treści portali organizacji narodowych. Z systemu edukacji znikają elementy nauki wielokulturowości, a minister edukacji nie wie, kto dokonał pogromu w Kielcach i kto zabijał Żydów w Jedwabnem. Szef IPN – który na mocy nowej ustawy ma nadzorować prawdę historyczną o Polsce – zapomina, że wiadomo, kto dokonał tej drugiej zbrodni, i że właśnie IPN kilka lat temu to wyjaśnił.’

Jak widzimy, sprawa Jedwabnego znowu jest eksploatowana do naplucia Polakom w twarz. Mści się przerwanie ekshumacji.

List kończy się tak: „Dzieje się to w przededniu 50. rocznicy Marca ‘68 – jednego z nikczemniejszych momentów naszej najnowszej historii. Jak wtedy, nasi współobywatele znowu czują się upokorzeni, zagrożeni. Nie możemy pozostać obojętni wobec fali nienawiści i obrzydliwego języka. Chcemy Was zapewnić – jesteśmy z Wami solidarni, to wszystko nas również obraża i boli”.

Sygnatariuszami listu są: Jan Cywiński, Krystyna Napiórkowska, Stanisław Napiórkowski, Danuta Stołecka-Wójcik, Agnieszka Wolfram-Zakrzewska, Rafał Zakrzewski.

Do podpisania listu namawia na Facebooku Bartosz Kramek.

Źródło: naszademokracja.pl

Przeczytaj:

„Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Jacek Międlar odpowiada na bezczelny atak aktorki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Leszek mówi

  Ja się pytam gdzie są służby?

  1. Robert B. mówi

   Siedzą cicho jak trusie. Skądś wiedzą, że tego agenta ukraińskiego wywiadu mają nie tykać.

  2. Wiesław mówi

   Czekają na wytyczne Mossadu.

  3. Hammurabi mówi

   Jak to gdzie? Oficjalne i te tajne służby zajęte są tropieniem, śledzeniem i kompromitowaniem organizacji patriotycznych, stanowiących realne zagrożenie dla nich samych i ich mocodawców. Przypomnijcie sobie sprawę związaną z nawoływaniem przez tego szczura do „zatrzymania państwa i wyłączenia prądu”. Sam Kramek jest nikim. Jednak w połączeniu z ukraińską rodzinką żony niejakiej Lyudmyły Kozlowskiej i organizacji „Otwarty dialog”, ma pieniądzei sposobność i może się angażować. W internecie pojawił się raport przygotowany przez internetową grupę „Rosyjska V Kolumna w Polsce”, który w szczegółach przedstawia siatkę powiązań fundacji „Otwarty Dialog”. W okresie od założenia do końca 2016 roku,fundacja Otwarty Dialog zebrała łącznie blisko 6,6 milionów złotych. Pytani o źródła finansowania,jej przedstawiciele opowiadają o składkach do puszek i darowiznach od prestiżowych podmiotów. Jednak stanowi to ułamek jej przychodów. Analiza obrachunków wykazuje, że Otwarty Dialog jest w rzeczywistości fundacją rodzinną, finansowaną w 4/5 przez rodzinno-biznesowe otoczenie przedsiębiorcy Petra Kozlowskiego z krymskiego Sewastopolu, brata prezes fundacji Lyudmyły Kozlowskiej.
   Jest tego tyle, że aż niepodobna, by było możliwe. A jednak.
   Kolejny dowód na to, że jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie, nim „służby” będą działały w interesie Polski i Polaków.
   A teraz prawdziwe kuriozum.
   Cytuję za „wPolityce.pl”: „W następstwie mojego raportu „Działalność i powiązania Fundacji Otwarty Dialog” otrzymałem w ostatnich dniach grudnia wezwanie przedsądowe od fundacji „Otwarty Dialog”, Lyudmyly Kozlovskiej i Bartosza Kramka z żądaniem zapłaty 500 tysięcy złotych oraz drugie wezwanie od prezes fundacji „Euromaidan Warszawa” Natalii Panchenko na 50 tysięcy złotych”…
   „Potencjalni powodowie żądają dla siebie 120 tysięcy złotych na fundację „Otwarty Dialog” i 20 tysięcy na fundację „Euromaidan Warszawa”. Ponadto oczekują, że wpłacę 210 tysięcy złotych na warszawską „Fundację Centrum Praw Kobiet” i jeszcze 200 tysięcy złotych na „Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet Baba” z Zielonej Góry. Na „wyskoczenie” z pół miliona złotych wyznaczono mi termin 3 dni”…
   „Zapowiadają wniosek o blokadę profilu „Rosyjska V Kolumna w Polsce” i chyba nawet mojej osobistej tablicy na Facebooku”…

 2. goj mówi

  Nie dziwi mnie ten list. Dziwi mnie, że ta fałszywa świnia nie siedzi w więzieniu. Trzeba głosować na narodowców, żeby zrobili w końcu porządek.

 3. Tiffff mówi

  Trzeba sobie powiedzieć jasno: tak jest rasizm, jest antypolonizm i takich ksenofobicznych postawa nie można tolerować.

 4. rozum mówi

  Tylko kategoryczne i stanowcze wykluczenie Żydów z życia politycznego może chronić narody przed rasizmem, który jest żywotnym elementem funkcjonowania Żydów w innym przypadku grozi to powtórką ; Komuniści żydowscy z ZSRR ponoszą odpowiedzialność za wymordowanie po 01.09.1939 r. jeńców wojennych i polskiej inteligencji w Katyniu, w Miednoje, w Ostaszkowie, w Charkowie, w Starobielsku, w Kozielsku – to zemsta za udaremnienie rozlania się w 1920 r. żydowskiego komunizmu po całej Europie. Od 1944 do 1956 r. żydowsko-komunistyczna władza w Polsce wymordowała setki tys. Polaków przede wszystkim inteligencji i patriotów nie licząc ponad miliona wywiezionych do sowieckich łagrów -Związek Sybiraków przyjmuje, że – wraz z deportacjami w latach 1944–1956 – wywieziono w sumie 1 mln 350 tys. osób.

  „Państwo ma obowiązek działać sprawiedliwie, gdyż mieni się być państwem sprawiedliwości społecznej. Gdy jednak w grę wchodzi odpowiedzialność samego Państwa, wówczas należy kierować się dobrem obywateli. Oznacza to, iż należy interpretować prawo na korzyść obywateli

  ”. Granecki P. glosa P Palestra 2001/11-12/225 – t.10

  Sprawiedliwe państwo nie pozwala na działanie rasistowskich ideologii śmiertelnie wrogich rdzennej ludności, ideologii które pod pretekstem religijnych dogmatów chcą zalegalizować przestępczą ideologię nienawiści wobec wszystkich którzy żydami nie są !

  „Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – powiedział w wywiadzie dla „Historia Do Rzeczy” Norman Finkelstein. Skrytykował wycieczki izraelskich dzieci do Polski, lobby żydowskie czerpiące wielkie pieniądze z „przedsiębiorstwa Holocaust” oraz polską inteligencję, szkalującą własny naród.

 5. PP346 mówi

  Tylko Narodowcy zrobią porządek z takimi ludźmi. Jak na razie nie jesteśmy gospodarzami we własnych domach. Dyplomacja PiS to poprawność polityczna – nie prawda.

 6. Jowita mówi

  Modlę się za ciebie Bartosz Kramek.

 7. Robert B. mówi

  Od tego Kramka wali na kilometr obcą agenturą (ukraińską). Zagadką pozostaje jego bezkarność.

 8. Icek przecięty naplet mówi

  Takich szmaciarzy lewackich czerwonych pedałów jakiś kramków jak ten szmaciarz Bartuś, który jest niewątpliwie waflem Georga Sorosa przepędzi się precz się z Polski w cholerę, bo nie potrzeba nam takich czerwonych lewackich pedałów w kraju.

 9. edek mówi

  Gdzie jest Jojo i Mariusz Kaminski ze sluzbami?Czy panstwo polskie nie moze poradzic sobie z takim indywiduum i po prostu deportowac dziada na Ukraine tam skad pochodzi?Tak jak robia to w USA jak ktos ostro podskakuje.

 10. d. mówi

  WYŁĄCZYĆ KRAMKA! KRAMEK MA NOCHAL DŁUŻSZY OD KLAMKI DO OBORY! TEN SOROSOWY GŁUPEK NIECH PISZE DO TAKICH JAK ON, POLAKOZERCÓW, SZUBRAWCOW ,PASOŻYTÓW A OD POLAKÓW, SOWIECKI , SOROSOWY GNIOCIE WARA!!!

 11. sylwi mówi

  powinni debila zamknąć do kamieniołomów na 25 lat

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.