Kuriozalne oświadczenie PiS w sprawie Marszu Niepodległości. Mocna riposta Winnickiego

Jarosław Kaczyński/ fot. screen
12

W czwartek wieczorem (12.11.2020) Prawo i Sprawiedliwość wydało oświadczenie w sprawie Marszu Niepodległości, w którym zapewnia, że „zawsze pozytywnie odnosiło się do idei” tego wydarzenia. Jedocześnie zaatakowano Konfederację zarzucając jej przedstawicielom stosowanie taktyki „im gorzej, tym lepiej” oraz „przejmowanie wulgarnego języka totalnej opozycji”. Oświadczenie opublikowała na Twitterze Anita Czerwińska, rzecznik prasowy PiS.

– Rzeczniczka PiS wini za wczorajsze brutalne działania policji cały świat a zwłaszcza… Konfederację. Poza wszystkim – powiedz mi @RzecznikPiS, czy możesz przytoczyć choć jeden przykład „przejmowania wulgarnego języka totalnej opozycji” przez posłów Konfederacji? Jeden jedyny? – zapytał na Twitterze poseł Robert Winnicki. Odpowiedzi brak.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: PiS, PO – jedno zło

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Irena mówi

  Nie wiem jak nazwać to oświadczenie rzeczniczki PISu,brak słów.Organizatorzy Marszu wykonali mega pracę,Taktykę zmieniła,,milicja”.Nie wpuszczali samochodow ,zatrzymywali daleko wcześniej.Są na to dowody,na prowokację,na sodomickie działania policji.Dymisja nierządu PIS łącznie z dowodzącymi policji.Wymyślona plandemia ma na celu w szybszym holokauście Polaków.

 3. Rdk mówi

  Mialem zamiar wylać całą złość w tym momencie, ale zamiast tego proszę wszystkich o niezłomną postawę w propagowaniu myśli i postawy narodowej. Powodzenia.

 4. ikss67 mówi

  Pani towarzysz rzecznik musi mieć wielki tyłek skoro na poczekaniu wyjmuje argumenty prosto z d*py.

  1. Shadow mówi

   Do tego co piszesz Ikss67 dodam- nie tak dawno byłam „nikiem”, a teraz jestem rzecznikiem.

 5. Repatriant mówi

  tego konusa, knypka i gnoma skremujemy do spluwaczki – zmieści się

 6. lolo mówi

  Rząd tchórzy. ŚMIERDZACYCH !

 7. AntyPO✡PiS mówi

  PO🔯PiS = PZPR+SB+WSI

  1. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   Równanie prawidłowe 😉

  2. ultras mówi

   Sam sobie, cwelu odpisujesz i chwalisz? Pewnie laskę też sam sobie obciągasz, co?:)

 8. GREGOR mówi

  JEZU co sie dzieje z ta moja POLSKA ,gdzie jest minister od milicji ,jak na ulicach szalaly „wsciekle macice” to milicjanci delikatni jak „pedalki”jak ida patrioci to dostaja „wscieklizny”.Obawiam sie ze minister (czlek bez j.j)nie panuje nad „sfora”.Trzeba podjac radykalne „kroki”aby zmusic ministra ,i caly rzad PiS-u do rzetelnej pracy dla dobra narodu bo za chwile bedzie za pozno i wszystko pojdzie w PiSdu!!!!!!!.dlaczego rzad nie publikuje orzeczenia TRYBUNALU KONSTYTUCYJNEGO w sprawie aborcji.

 9. anonim mówi

  Rządowa syjonistyczna propaganda oraz jej wszystkie tuby już trąbi o chuliganach na Marszu Niepodległości, pomijajac konmpletnie chuliganów i bandytów z tzw. strajku kobiet, którzy niszczyli symbole religijne, świątynie i wyposywali wulgarne hasła na ścianach. Za nimi nie podążają śledczy, nie sciga ich prokuratura, nie rozsyła miedzynarodowych nakazów aresztowania. Kaczystowskie przydupasy i sam guru pieprzą w swoich masmediach o skarżają patriotów o sianie zamętu. Lewackie mendy i pomioty z okragłego stołu w scisłym porozumeiniu pacyfikuja polskie społeczeństwo. Na przeszkodzie stoja im już tylko polscy patrioci i ludzie dobrej woli, których najchętniej wrzuciliby do dołu z wapnem ( parafrazujac słowa lewaka żakowskiego o A. Lepperze). Tylko jeszcze patrioci tworzą pierścień ochronny Polski, przeciwko przekształceniu kraju w żydowski polin.

 10. Iwa mówi

  Po to PiS wyslal zadymiarzy zeby moc teraz tak mowic. Ja nie wierze ze ktos kto poszedl na marsz z powodu uczuc patriotycznych zaczepialby by policja zeby sprowokowac atak. Taka sama propaganda jak za komunizmu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.