Krzysztof Bosak apeluje do prezydenta Dudy o weto dla podatku cukrowego [WIDEO]

Konfederacja/ fot. Twitter
1

W czwartek (16.04.2020) podczas konferencji prasowej w Sejmie poseł Krzysztof Bosak zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o weto dla podatku cukrowego. Bosak stwierdził, że wprowadzenie tego podatku podczas kryzysu to działanie absurdalne i szkodliwe. Poinformował, że przygotował petycję w sprawie weta wobec tej ustawy. Można ją podpisywać TUTAJ

Kandydat Konfederacji na prezydenta wskazał, że po wprowadzeniu podatku cukrowego cena soków i napojów znacząco wzrośnie. Globalne korporacje poradzą sobie, a podatek uderzy głównie w polskich przedsiębiorców, którzy starają się rywalizować z konkurencją zagraniczną. Bosak podkreślił, że rząd wprowadzając podatek cukrowy nie ma celu prozdrowotnego tylko fiskalny. Ale tych pieniędzy i tak nie będzie, bo polscy przedsiębiorcy mogą zbankrutować, a wielkie korporacje już znalazły sposób na uchylenie się od tego obowiązku.

Bosak poinformował też, że równolegle z przygotowaniem do wprowadzenia podatku cukrowego, który dociąży polskich producentów ponad miarę, minister finansów już zapowiedział zwolnienie banków z podatków. – To jest skandal. Z jednej strony zapowiada się zwalnianie banków z podatków. Dla nich zawsze jest ta troskliwa ręka premiera Morawieckiego. Z drugiej strony polscy producenci dostają fiskalnym kijem po grzbiecie. To jest absolutnie nieakceptowalne – powiedział Bosak.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Zobacz też:

Bosak do proaborcyjnych posłanek Lewicy i PO: „Życie jest prawem, a nie przywilejem dla wybranych” [WIDEO]

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Marcus mówi

    Mamy nie wątpliwie do czynienia z działaniami Globalistów i przygotowaniami do stworzenia Nowego porządku świata (NWO ), którego ukoronowaniem będzie stworzenie rządu światowego. Koronaświrus to uderzenie wymierzone w gospodarkę światową.Planem Globalistów jest doprowadzenie do kryzysu, a następnie wystąpią w roli zbawcy świata, po prostu gospodarka ruszy epidemia zniknie za sprawą czarodziejskiej różdżki.Media będące na ich usługach tworzą psychozę rzekomego zagrożenia pandemią.My ulegamy tej psychozie. Statystyki dotyczące zachorowań i umieralności przeczą obrazowi kreowanemu przez media.Utraciliśmy zdolność logicznego myślenia , czeka nas rola niewolników systemu, gotowych do pracy za miskę ryżu i bycia szczęśliwym , że żyjemy.Bo tak naprawdę w całej grze chodzi, o to, kto z kogo będzie żył i kto kogo okradał.Tak było w całej historii ludzkości.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.