Bosak do proaborcyjnych posłanek Lewicy i PO: „Życie jest prawem, a nie przywilejem dla wybranych” [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. screen
1

Podczas środowej (15.04.2020) debaty nad obywatelskim projektem ustawy Zatrzymaj Aborcję proaborcyjne posłanki Lewicy i Platformy Obywatelskiej wściekle atakowały Kaję Godek oraz posłów popierających zakaz aborcji eugenicznej. Projekt został nazwany „drakońskim”, „bezdusznym” i „barbarzyńskim”, a jego zwolennicy „religijnymi fanatykami”, którzy „chcą torturować kobiety”.

W imieniu Konfederacji zabrał głos poseł Krzysztof Bosak, który powiedział rozjuszonym aborcjonistkom, że „życie jest prawem, a nie przywilejem dla wybranych”. – Kwestia ochrony życia nienarodzonego ma dwa aspekty: naukowy i etyczny. Nauka mówi jasno – życie ludzkie zaczyna się w momencie zapłodnienia. Etyka mówi, że każde niewinne życie ludzkie zasługuje na ochronę zwłaszcza to wymagające największej troski – wskazał Bosak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Matkom spodziewającym się dziecka trzeba pomagać na wszelkie sposoby. Nie poprzez ofertę zabijania dziecka, które noszą, ponieważ zabójstwo nigdy nie jest pomocą, a kobiety, które doświadczą aborcji nigdy z tego powodu nie czują satysfakcji lub ulgi, natomiast zjawisko syndromu postaborcyjnego jest powszechnie opisane w literaturze naukowej. Widzę poruszenie wśród posłanek Lewicy, które starannie unikają tematu syndromu postaborcyjnego, który jest przebadanym zjawiskiem. To, co robicie to wspieranie krzywdy kobiet, a nie ich praw – podkreślił Bosak. Powiedział też, że zwolenniczki aborcji zabiły w sobie naturalny dla kobiet odruch ochrony życia.

Źródło informacji: YouTube, Twitter

Skandaliczna wypowiedź posła Lewicy ws. Stop447. Winnicki odpowiada: „Marksistowska lewica nie ma prawa nikogo pouczać. Macie krew na rękach” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. W K mówi

    Poseł Winnicki napisał na Twitterze: >> „Aborcja jest prawem człowieka” w takim samym sensie w jakim krzesło elektryczne jest krzesłem. <<.
    Można by też rzec: ,,Aborcja jest prawem człowieka" w takim samym sensie, w jakim krzesło elektryczne jest prawem więźnia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.