SKLEP-WPRAWO.PL

Krwawy poniedziałek we Wrocławiu

Fot. Twitter
14

Fakt, iż polskim władzom przeszkadza polska duma narodowa od dawna jest dla wszystkich oczywisty. Z problemem zamieszek, prowokacji czy wrogości ze strony mediów spotykają się od lat wszystkie większe wydarzenia patriotyczne.

Sam Marsz Niepodległości w Warszawie rokrocznie był ofiarą nieuczciwości tych, którym polskość przeszkadza na każdym kroku. Można w tym momencie wspomnieć choćby o policyjnych prowokacjach w stolicy z 2012 roku. Niestety, ich lista jest niepokojąco długa i ciągnie się aż po dzień dzisiejszy.

Tegoroczny pochód jednak należał do wyjątkowo spokojnych, nie licząc może histerycznych ekscesów Obywateli RP. Niestety, nie można powiedzieć tego o marszu we Wrocławiu. Wobec śpiewających hymn Polaków służby użyły armatek wodnych. W ruch poszły pałki, użyto gazu łzawiącego.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Komunikat organizatorów marszu 11.11 we Wrocławiu. „Antypolska prowokacja. Zaraz będziemy ich sprzątać”

Zatrzymanych zostało już 14 osób. Pięć zostało rannych, w tym trzech policjantów. Media głównego nurtu jednogłośnie wykrzykują o rzekomej agresji uczestników, która zmusiła policję do podjęcia działań. Nikt jednak nie słucha głosu poszkodowanych, oszukanych przez władze miasta i przybyłych w pokojowych intencjach, by świętować niepodległość.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Adam mówi

  Pytanie przeciwko komu banda w czapeczkach z napisem policja ma w ręku palke stalowa do bicia??? Obawiam się że ci chłopcy nie wiedzą nawet jak się tym posługiwać. Mam taką samą. Pytanie tylko czy kolega po służbie też będzie taki mądry? Bo w grupie kilkuset osobowej to każdego może ponieść.

  1. anonim mówi

   Dlaczego zakryli swoje mordy zomowcy jak kiedyś kiszczaka? Tacy silni, to niech je pokażą to zobaczą jak będą srać w gacie jak ich rozpoznają na mieście. A może to banderowcy z UA, którzy masowo osiedlili się we Wrocławiu?

  2. John mówi

   W nawiązaniu do akcji naszej dzielnej policji przeciwko Marszowi Niepodległości we Wrocławiu znalazłem coś ciekawego na YouTube!. MSW podlegające PIS-owi nie może powiedzieć, że nic nie wiedziało o tej akcji. Czekamy na „spadające głowy” po pacyfikacji wrocławskiego Marszu Niepodległości. Bo nie może tak być, że Polacy w stolicy mogą świętować, a POza nią nie! Jak PIS nie pociągnie do odpowiedzialności winnych tej pacyfikacji przeciwko Narodowi biorącemu udział we wrocławskim marszu, to ten filmik jest bardzo na czasie……………………………………………………………. https://www.youtube.com/watch?v=va1iga8tMl0
   Naciśnijcie CC żeby zobaczyć polskie podtytuły.

 3. Tomek mówi

  Jacusiu! Widzisz! Nie słuchałeś mądrych rad. A Sutryk uważnie przeczytał wyrok co do poprzedniego marszu i z policją się przygotował. Zepchnęli Cię do miejsca, które można łatwo zablokować, zajumali nagłośnienie [celowo: pamiętasz jak się wtedy zdenerwowałeś?], Ty się zaplułeś pyszcząc na osoby, które obwiniałeś, a policja filmowała i gromadziła materiały do następnej sprawy, i imprezę rozwiązano. „Łatwo” zginąć za Ojczyznę, sztuka żyć pod presją, z wyrokami, prześladowany: tak chcesz żyć?! „Surykatka” już zapowiedział, że za rok wszyscy mają iść grzecznie, razem.

 4. piotr p mówi

  Kiedyś przestępcy się maskowali a ci, którzy ich ścigali nie bo byli w prawie. Teraz ci zamaskowani biją tych, którzy się nie maskują. Tak wyglądaj żydowski świat, wszystko na opak.

 5. Rick mówi

  Od dziś wspieram Pana jeszcze mocniej. Nie tylko powielając materiały i linkując do wPrawo.pl, ale wsparcie finansowe. Proszę kontynuować tę świetną robotę.

 6. Eugen mówi

  btw, W-wa ….” na Nowym Świecie niedaleko „jerozolimskiej palmy”, stała z flagami grupka Węgrów. Trochę wstyd, widać, że nie ma z takimi grupami żadnej łączności, monitoringu, najwyraźniej nie mogą liczyć na pomoc czy ochronę organizatorów. Poprawcie się do licha !!!

 7. Buran mówi

  Zbiry przeważnie występują w maskach i pałkami teleskopowymi w łapie.

  1. Morani mówi

   To tak jak wy. Piszesz o sobie koleś?

 8. KOT KOLA mówi

  Zbrodniarze z pałkami teleskopowymi powinni odpowiedzieć za swoje czyny !! Jak dalej tak będzie to będa napisy Pomścimy a dalej to już będzie bardzo źle. Chcecie tego ? Jak Okupant chcecie naprawdę ???

 9. Tatianka mówi

  Chyba konieczna jest walka z lewackim okupantem !

 10. klioes vel pislamista mówi

  Panie Jacku!
  Należy zgłosić podejrzenie o popełnieniu przestepstwa masowego zagrożenia zdrowia i życia obywateli przez Policję i naruszenie prawa przez przedstawicielkę magistratu.
  Ponadto wszyscy uczestnicy marszu powinni złożyć pozew zbiorowy o odszkodownie od Sudryka.

 11. slawek mówi

  Może się nie znam ale od kiedy funkcjonariusze mogą zasłaniać twarz w czasie interwencji i posługiwać się niestandardowymi środkami przymusu. Przecież to się nadaje do prokuratury.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.